جدیدترین اخبار فیلم Shang-Chi and The Legend of the Ten Rings

فیلم Shang-Chi and The Legend of the Ten Rings (شانگ-چی و افسانه ده حلقه) اثری ابرقهرمانی از مارول استودیوز (Marvel Studios) با محوریت شخصیت شانگ-چی است.

تمایل کارگردان Shang Chi به نقش‌آفرینی جکی چان در دنباله فیلم

دستین دنیل کرتون در گفت‌وگو با رسانه‌ی سینمابِلند از تمایل خود برای نقش‌آفرینی جکی چان در فیلم Shang-Chi 2 سخن گفت.

فیلم Shang-Chi 2 در دست ساخت است

پس از موفقیت فیلم Shang-Chi، حالا مارول و دیزنی با دستین دنیل کرتون برای ساخت دنباله این فیلم و چند سریال دیگر از دنیای مارول به توافق رسیده‌اند.

حضور بازیگر شانگ چی و خواننده آهنگ انیمیشن آرکین در گیم اواردز 2021

سیمو لیو، بازیگر نقش Shang-Chi در دنیای سینمایی مارول و استینگ، خواننده‌ی آهنگ What Could Have Been سریال انیمیشنی Arcane در گیم اواردز 2021 حضور خواهند داشت.

نقد فیلم شانگ چی و افسانه ده حلقه (Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings)

فیلم Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings نه‌تنها شخصیت شانگ چی را به خوبی معرفی می‌کند، بلکه حاوی یکی از بهترین شخصیت‌های شرور و صحنه‌ پردازی اکشن MCU است. در ادامه با زومجی و نقد این فیلم همراه باشید.

تبدیل شدن Shang-Chi به اولین فیلم با فروش بیش از ۲۰۰ میلیون دلار در دوران کرونا

فروش فیلم Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings در روز پنج‌شنبه از مرز ۲۰۰ میلیون دلار عبور کرد تا این فیلم به موفقیت دیگری دست پیدا کند.

تبدیل شدن فیلم Shang-Chi به پر‌ فروش‌ترین فیلم آمریکا در دوران کرونا

فیلم Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings موفق شد تا با عبور از فیلم Black Widow به‌ پر فروش‌ترین فیلم دوران کرونا در آمریکا تبدیل شود.

مشخص شدن تاریخ پخش فیلم Shang-Chi از دیزنی پلاس تا اعلام برنامه‌های بیشتر

فیلم Shang-Chi قرار است به‌عنوان بخشی از برنامه دومین سالگرد شروع به کار دیزنی پلاس پخش شود. همچنین دیزنی برنامه گسترده‌ای برای این روز دارد.

شروع بسیار درخشان فیلم Dune در گیشه بین المللی

فیلم Dune شروع بسیار خوبی در گیشه بین‌المللی داشت و حالا بسیاری به آینده و عملکرد این فیلم در گیشه بیشتر از قبل خوش بین شده‌اند.

گزارش باکس آفیس: از عملکرد شگفت‌انگیز Shang-Chi تا افتتاحیه قوی فیلم ترسناک جیمز وان

در گزارش باکس آفیس این هفته درباره‌ی افتتاحیه شگفت‌انگیز Shang-Chi، جدیدترین فیلم دنیای سینمایی مارول صحبت کرده و عملکرد فیلم ترسناک جدید خالق The Conjuring را مرور می‌کنیم. همراه زومجی باشید.

دستیابی Shang-Chi به بالاترین نمره مردمی راتن تومیتوز میان تمام فیلم‌ های کمیک بوکی

فیلم Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings به بالاترین امتیاز کاربران راتن تومیتو در میان تمامی آثار کامیک بوکی دست پیدا کرده تا بالاتر از The Dark Knight و سایر فیلم‌های MCU قرار بگیرد.

رکوردشکنی فیلم Shang-Chi تا ثبت دومین افتتاحیه برتر دوران کرونا

فیلم Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings موفق شد رکورد افتتاحیه هفته روز کارگر را بشکند و همچنین دومین افتتاحیه برتر دوران کرونا را ثبت کند.

نمایش هنرهای رزمی در ویدیو صحنه اکشن فیلم Shang-Chi

مارول استودیو ویدیو جدیدی از فیلم Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings را منتشر کرده که تمرکز آن روی صحنه اکشن این فیلم مورد انتظار است.

مشخص شدن تعداد صحنه‌ های پس از پایان فیلم Shang-Chi

به‌تازگی تعداد صحنه‌های پس از پایان فیلم Shang-Chi and The Legend of the Ten مشخص شده که یک صحنه ظاهرا اهمیت بیشتری دارد.

انتشار اولین ویدیو رسمی فیلم Shang-Chi تا پخش تریلر و پوسترهای جدید

مارول استودیو اولین ویدیو رسمی، تریلر و پوسترهای جدیدی از فیلم Shang-Chi and The Legend of the Ten Rings را منتشر کرده است.

انتشار پوسترهای جدید فیلم Shang-Chi با محوریت شخصیت‌ها

مارول استودیو پوسترهای جدیدی از فیلم Shang-Chi and The Legend of the Ten Rings با محوریت شخصیت‌ها را منتشر کرده است.

انتشار پوستر و ویدیو جدید از فیلم Shang-Chi

مارول پوستر و ویدیو جدیدی از فیلم Shang-Chi and The Legend of The Ten Rings را منتشر کرده است. همچنین شماره جدید امپایر نیز به فیلم جدید مارول اختصاص داده شده است.

تریلر کوتاه جدید فیلم Shang-Chi با محوریت معرفی ابرقهرمان جدید مارول

مارول تریلر کوتاه جدیدی از فیلم Shang-Chi and The Legend of the Ten Rings را منتشر کرده که حاوی تصاویر جدیدی است.

انتشار تریلر جدید فیلم Shang-Chi ؛ بازگشت غافلگیرکننده یک شخصیت شرور

مارول استودیو تریلر جدیدی از فیلم Shang-Chi and the Legend of the Ten را منتشر کرده که حاوی تصاویر جدید بسیاری از این فیلم ابرقهرمانی است.

احتمال اکران نشدن دو فیلم Eternals و Shang-Chi در کشور چین

به‌تازگی در فهرست منتشر شده از فیلم‌هایی که قرار است در کشور چین اکران شوند، نام فیلم Eternals و فیلم Shang-Chi دیده نشده است.

اولین تیزر رسمی از فیلم Eternals ؛ اعلام نام رسمی Black Panther 2 و کاپیتان مارول 2

مارول با انتشار ویدیویی از فیلم‌هایی که قرار است در طول فاز چهارم دنیای سینمایی مارول اکران شوند، رونمایی کرد که در آن شاهد اولین تصاویر رسمی فیلم Eternals نیز هستیم.

صفحه ۱ از ۲