راهنما و آموزش

راهنمای تروفی و اچیومنت های Assassin's Creed Valhalla

تروفی و اچیومنت‌های بازی Assassin's Creed Valhalla به‌گونه‌ای است که بازیکنان برای کسب تمامی آن‌ها باید تمامی محیط‌های بازی را پاکسازی کنید.

آموزش اتصال به شبکه ایکس باکس لایو با DNS

اتصال به شبکه ایکس باکس لایو با وجود تحریم از سوی مایکروسافت، یکی از دغدغه‌های فعلی کاربران علاقه‌مند به پلتفرم ایکس باکس است و در این مطلب نحوه استفاده از DNS را توضیح داده‌ایم.

روش های خرید ارزان بازی از استیم

با بالاتر رفتن قیمت دلار و ارائه قوانین جدید برای تغییر ریجن در استیم، بهترین روش خرید در استیم به دغدغه کاربران استیم تبدیل شده و در این مطلب نگاهی به روش‌های موجود خواهیم انداخت.

آموزش ساخت حساب کاربری ایکس باکس

در این مقاله قصد داریم روش‌های ساخت حساب کاربری ایکس باکس را با شما کاربران به اشتراک بگذاریم تا بتوانید به‌راحتی حساب کاربری خود را ساخته و به بازی کردن مشغول شوید.

راهنمای تروفی و اچیومنت های Watch Dogs Legion

تروفی و اچیومنت‌های بازی Watch Dogs Legion به‌گونه‌ای است که کاربران برای کسب تمامی آن‌ها باید تمامی مهارت‌ها و ارتقاهای داخل بازی را خریداری کنند.

سرویس EA Play چیست؟ چه فرقی بین EA Play با Ea Play Pro است؟

در این مقاله می‌خواهیم با سرویس اشتراکی EA Play بیشتر آشنا شویم و ببینیم در ازای عضویت در این سرویس چه محتوایی را می‌توانیم در اختیار بگیریم. با ما همراه باشید.

پلی استیشن ناو چیست؟ آیا در ایران در دسترس است؟

سرویس PlayStation Now سونی به گیمرها فرصت تجربه‌ی ۱۰۰ها بازی ویدیویی جذاب با دانلود یا استریم را می‌دهد. اما چگونه از آن استفاده می‌شود و آیا اصلا در ایران کاربرد دارد؟

۲۵ نکته‌ آموزشی بازی Among Us که شما را به بازیکن بهتری تبدیل کند

در این مقاله قصد داریم به نکاتی از بازی Among Us بپردازیم که در صورت رعایت و اجرا کردن آن‌ها شما را در هردو نقش بازی بسیار موفق می‌کند.

راهنمای خرید کامپیوتر رده حرفه ای

به نظر شما ویترینی از آخرین فناوری‌های روز چه مشخصاتی دارد؟ برای انتخاب بهترین قطعات موجود در آبان‌ماه با زومجی همراه باشید.

راهنمای خرید کامپیوتر بالا رده

بخش سوم مقاله‌ی راهنمای خرید کامپیوترِ زومجی به سیستمی رده بالا با تجربه‌ی مناسب در بازی‌های جدید در آبان‌ماه می‌پردازد.

راهنمای خرید کامپیوتر میان رده

در بخش دوم مقاله راهنمای خرید کامپیوتر، به معرفی بهترین قطعات موجود برای خرید سخت‌افزار با بودجه‌‌ی متوسط در آبان‌ماه می‌پردازیم.

راهنمای خرید کامپیوتر پایین رده

اگر به‌دنبال خرید کامپیوتری با بودجه محدود هستید که بتواند بازده مناسبی در کارهای روزمره داشته باشد، با راهنمای خرید پی‌سیِ رده پایین در آبان‌ماه همراه زومجی باشید.

راهنمای چالش های فصل چهارم از چپتر دوم Fortnite | هفته دهم

در جریان فصل چهارم بازی Fortnite شاهد اضافه شدن کاراکترهای جهان مارول به بازی هستیم و در این قسمت، راهنمای چالش‌های هفته دهم را برای شما کاربران آماده کرده‌ایم.

راهنمای چالش های فصل چهارم از چپتر دوم Fortnite | هفته نهم

در جریان فصل چهارم بازی Fortnite شاهد اضافه شدن کاراکترهای جهان مارول به بازی هستیم و در این قسمت، راهنمای چالش‌های هفته نهم را برای شما کاربران آماده کرده‌ایم.

راهنمای تروفی و اچیومنت Crash Bandicoot 4: It's About Time

Crash Bandicoot 4: It's About Time جزو آن دسته از بازی‌هایی است که بازیکنان برای کسب تمامی تروفی و اچیومنت‌های آن به چالش کشیده می‌شوند.

راهنمای تروفی و اچیومنت های Mafia: Definitive Edition

ریمیک بازی Mafia دارای تروفی و اچیومنت‌هایی است که در جریان آن باید آیتم‌های مختلفی را در محیط‌های بازی جمع‌آوری کنید.

راهنمای چالش های فصل چهارم از چپتر دوم Fortnite | هفته هشتم

در جریان فصل چهارم بازی Fortnite شاهد اضافه شدن کاراکترهای جهان مارول به بازی هستیم و در این قسمت، راهنمای چالش‌های هفته هشتم را برای شما کاربران آماده کرده‌ایم.

راهنمای چالش های فصل چهارم از چپتر دوم Fortnite | هفته هفتم

در جریان فصل چهارم بازی Fortnite شاهد اضافه شدن کاراکترهای جهان مارول به بازی هستیم و در این قسمت، راهنمای چالش‌های هفته هفتم را برای شما کاربران آماده کرده‌ایم.

هرآنچه که برای پول درآوردن در آلتیمیت تیم فیفا ۲۱ باید بدانید

از خرید و فروش بازیکن‌ها تا سرمایه‌گذاری روی کارت‌های مختلف بازی؛ در این مقاله قصد داریم به‌بررسی و معرفی روش‌های مختلف پول درآوردن در قسمت آلتیمیت تیم فیفا 21 بپردازیم. با زومجی همراه باشید.

راهنمای چالش های فصل چهارم از چپتر دوم Fortnite | هفته ششم

در جریان فصل چهارم بازی Fortnite شاهد اضافه شدن کاراکترهای جهان مارول به بازی هستیم و در این قسمت، راهنمای چالش‌های هفته ششم را برای شما کاربران آماده کرده‌ایم.

صفحه ۱ از ۳۴