شخصیت های کمیک

در این صفحه از شخصیت های کمیک گفتیم، پیشینه‌ی آن‌ها را بررسی کرده‌ایم و هرآنچه باید از شخصیت‌های بزرگ کمیک از جمله اسپایدرمن، بتمن، جوکر، آیرون من یا ده‌ها شخصیت دیگر بدانید برای شما معرفی کرده‌ایم.

معرفی شخصیت مون نایت

در این قسمت از سری مقالات معرفی شخصیت‌های کمیک تصمیم گرفتیم تا به سراغ یکی از اعضای تیم انتقام جویان ساحل غربی و آواتار خدای ماه مصر مارول یعنی مارک اسپکتور یا همان مون نایت برویم.

معرفی شخصیت جیمز گوردن، متحد قدیمی بتمن

در این قسمت از سری مقاله معرفی شخصیت کتاب‌های کمیک، به سراغ متحد قدیمی و وفادار بتمن، کمیسر اداره پلیس شهر گاتهام و پدر باربارا گوردن/بت گرل یعنی جیمز گوردن رفتیم.

معرفی شخصیت درکس نابودگر، دشمن ابدی تانوس

در این قسمت از سری مقاله معرفی شخصیت کتاب‌های کمیک، به سراغ دشمن ابدی و خونین تانوس یعنی درکسِ نابودگر می‌رویم که فقط به منظور نابود کردن تانوس خلق شده است.

معرفی شخصیت زاتانا زاتارا، جادوگر قدرتمند دی سی

در این قسمت از سری مقاله معرفی شخصیت کتاب‌های کمیک، به سراغ یکی از قدرتمندترین اعضای تیم لیگ عدالت تاریک و همچنین جادوگر قدرتمند دی سی یعنی زاتانا زاتارا رفتیم.

معرفی شخصیت آدام وارلاک، نماد زندگی و انسان کامل

در این قسمت از سری مقاله معرفی شخصیت کتاب‌های کمیک، به سراغ یکی از قدرتمندترین موجودات دنیای مارول یعنی آدام وارلاک می‌رویم که با عنوان نماد زندگی هم شناخته می‌شود.

معرفی شخصیت مد هتر، جرویس تچ

در این قسمت از سری مقاله معرفی شخصیت کتاب‌های کمیک، به‌سراغ یکی از بزرگترین و سرسخت‌ترین دشمنان قهرمان شهر گاتهام، بتمن، یعنی جرویس تچ یا همان مد هتر رفتیم.

معرفی شخصیت بیست، هنک مک‌کوی

در این قسمت از سری مقاله‌های معرفی شخصیت کتاب‌های کمیک، به سراغ عضو هیولایی و موسس تیم مردان ایکس که پزشک و دانشمند گروه هم هست، یعنی هنک مک‌کوی یا همان بیست رفتیم.

معرفی شخصیت ریون، ریچل راث

در این قسمت از سری مقاله معرفی شخصیت‌های کتاب‌های کمیک، به سراغ یکی از اعضای برجسته تیم ابرقهرمانی تایتان‌های نوجوان و همچنین دختر ترایگان یعنی ریون می‌رویم.

معرفی شخصیت بارون هلموت زیمو

در این قسمت از سری مقاله معرفی شخصیت‌های کتاب‌های کمیک، به سراغ دشمن بزرگ کاپیتان آمریکا از دنیای مارول کامیکس یعنی بارون هلموت زیمو، فرزند هاینریک زیمو رفتیم.

معرفی شخصیت استاتیک، ورجیل هاوکینز

در این قسمت از سری مقاله معرفی شخصیت کتاب‌های کمیک، به سراغ یکی از محبوب‌ترین کاراکترهای دنیای مایلستون یعنی ورجیل هاوکینز یا همان استاتیک رفتیم که بعدها به دی سی پیوست.

معرفی شخصیت نیمور، پادشاه آتلانتیس

در این قسمت از سری مقاله معرفی شخصیت کتاب‌های کمیک، به سراغ پادشاه سرزمین آتلانتیس در دنیای مارول کامیکس و اولین ضدقهرمان تاریخ کتاب‌های کمیک یعنی نیمور می‌رویم.

معرفی شخصیت دارک آرچر، مالکوم مرلین

در این قسمت از سری مقاله معرفی شخصیت‌های کتاب‌های کمیک، به سراغ یکی از بزرگ‌ترین دشمنان گرین ارو/اولیور کویین یعنی مالکوم مرلین یا همان دارک آرچر رفتیم.

معرفی گروه چهار شگفت‌انگیز، اولین خانواده مارول

در این قسمت از سری مقاله معرفی شخصیت کتاب‌های کمیک، به سراغ اولین خانواده دنیای مارول کامیکس یعنی چهار شگفت‌انگیز رفتیم؛ رید ریچاردز، سو استورم، بن گریم و غیره.

معرفی شخصیت بلک مانتا، دیوید هاید

در این قسمت از سری مقاله معرفی شخصیت‌های کمیک، به‌سراغ بزرگ‌ترین دشمن دریایی آکوامن در دنیای دی سی کامیکس یعنی شخصیت دیوید هاید یا همان بلک مانتای شرور رفتیم.

معرفی شخصیت اینوینسیبل، مارک گریسون

در این قسمت از سری مقاله معرفی شخصیت کتاب‌های کمیک، به سراغ یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های قهرمانی شرکت ایمیج کامیکس یعنی مارک گریسون یا همان اینوینسیبل رفتیم.

معرفی شخصیت ژنرال زاد، دشمن قسم‌خورده خاندان ال

در این قسمت از سری مقاله معرفی شخصیت کتاب‌های کمیک، به سراغ دشمن قسم‌خورده خاندان ال یعنی درو-زاد یا همان ژنرال زاد رفتیم که کینه بزرگ و قدیمی‌ای را از خاندان ال دارد.

معرفی شخصیت بلک ویدو، ناتاشا رومانوف

در این قسمت از سری مقاله معرفی شخصیت کتاب‌های کمیک، به سراغ یکی از بهترین جاسوس‌های روسی و بهترین مامور سازمان شیلد یعنی ناتاشا رومانوف یا همان بلک ویدو رفتیم.

معرفی شخصیت سوامپ تینگ، الک هالند

در این قسمت از سری مقاله‌های معرفی شخصیت‌های کمیکی، به سراغ اولین و بزرگ‌ترین محافظ طبیعت و نماینده جامعه گرین یعنی سوامپ تینگ یا همان الک هالند دانشمند رفتیم.

معرفی شخصیت بلک پنتر، تی چالا

در این قسمت از سری مقاله معرفی شخصیت کتاب‌های کمیک، به سراغ پادشاه سرزمین واکاندا، خطرناک‌ترین مرد دنیا و پادشاه مرده‌ها یعنی تی چالا یا همان بلک پنتر می‌رویم.

معرفی شخصیت کایل رینر، حامل مشعل

در این قسمت از سری مقاله معرفی شخصیت کتاب‌های کمیک، به سراغ یکی از محبوب‌ترین اعضای ارتش لنترن سبز، جانشین هال جوردن، لنترن سفید و حامل مشعل یعنی کایل رینر رفتیم.

صفحه ۱ از ۷