شخصیت های کمیک

در این صفحه از شخصیت های کمیک گفتیم، پیشینه‌ی آن‌ها را بررسی کرده‌ایم و هرآنچه باید از شخصیت‌های بزرگ کمیک از جمله اسپایدرمن، بتمن، جوکر، آیرون من یا ده‌ها شخصیت دیگر بدانید برای شما معرفی کرده‌ایم.

معرفی شخصیت استاتیک، ورجیل هاوکینز

در این قسمت از سری مقاله معرفی شخصیت کتاب‌های کمیک، به سراغ یکی از محبوب‌ترین کاراکترهای دنیای مایلستون یعنی ورجیل هاوکینز یا همان استاتیک رفتیم که بعدها به دی سی پیوست.

معرفی شخصیت نیمور، پادشاه آتلانتیس

در این قسمت از سری مقاله معرفی شخصیت کتاب‌های کمیک، به سراغ پادشاه سرزمین آتلانتیس در دنیای مارول کامیکس و اولین ضدقهرمان تاریخ کتاب‌های کمیک یعنی نیمور می‌رویم.

معرفی شخصیت دارک آرچر، مالکوم مرلین

در این قسمت از سری مقاله معرفی شخصیت‌های کتاب‌های کمیک، به سراغ یکی از بزرگ‌ترین دشمنان گرین ارو/اولیور کویین یعنی مالکوم مرلین یا همان دارک آرچر رفتیم.

معرفی گروه چهار شگفت‌انگیز، اولین خانواده مارول

در این قسمت از سری مقاله معرفی شخصیت کتاب‌های کمیک، به سراغ اولین خانواده دنیای مارول کامیکس یعنی چهار شگفت‌انگیز رفتیم؛ رید ریچاردز، سو استورم، بن گریم و غیره.

معرفی شخصیت بلک مانتا، دیوید هاید

در این قسمت از سری مقاله معرفی شخصیت‌های کمیک، به‌سراغ بزرگ‌ترین دشمن دریایی آکوامن در دنیای دی سی کامیکس یعنی شخصیت دیوید هاید یا همان بلک مانتای شرور رفتیم.

معرفی شخصیت اینوینسیبل، مارک گریسون

در این قسمت از سری مقاله معرفی شخصیت کتاب‌های کمیک، به سراغ یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های قهرمانی شرکت ایمیج کامیکس یعنی مارک گریسون یا همان اینوینسیبل رفتیم.

معرفی شخصیت ژنرال زاد، دشمن قسم‌خورده خاندان ال

در این قسمت از سری مقاله معرفی شخصیت کتاب‌های کمیک، به سراغ دشمن قسم‌خورده خاندان ال یعنی درو-زاد یا همان ژنرال زاد رفتیم که کینه بزرگ و قدیمی‌ای را از خاندان ال دارد.