لودینگ

لودینگ، نام برنامه مخصوص بازی زومجی است که هر هفته پخش می‌شود روی جدیدترین و جالب‌ترین اخبار و اتفاقات دنیای گیم تمرکز دارد.

لودینگ ۸۶: قیمت PS5 در ایران، Among Us و نگاهی به بررسی‌های کنسول‌های نسل نهم

در لودینگ ۸۶، در رابطه با قیمت پلی‌استیشن ۵ در ایران حرف می‌زنیم، از دلایل موفقیت بازی Among Us می‌گوییم و سری به بررسی‌های کنسول‌های نسل نهمی می‌زنیم.

لودینگ ۸۵: بازی‌های ترسناک کمتر شناخته شده، فیلم آنچارتد و مینی نیم نگاه

در لودینگ هشتاد و پنجم، به سراغ بازی‌های ترسناک کمتر دیده شده می‌رویم و در یک مینی‌ نیم‌نگاه به تجربه بازی Amnesia Rebirth می‌پردازیم.

لودینگ ۸۴: Cyberpunk 2077، نگاهی به بازی‌های ریمیک و اجزای داخلی پلی استیشن ۵

در قسمت ۸۴ از برنامه لودینگ، از تفاوت بازی‌های ریمیک و ریمستر می‌گوییم، اجزای داخلی پلی‌استیشن 5 را بررسی می‌کنیم و مروری بر پروسه ساخت بازی Cyberpunk 2077 خواهیم داشت.

لودینگ ۸۳: خریداری بتسدا توسط مایکروسافت، قیمت پلی استیشن ۵ و کرش بندیکوت

در لودینگ ۸۳، از خریداری شدن بتسدا توسط مایکروسافت می‌گوییم، سری به مجموعه کرش می‌زنیم و در رابطه با بازی‌های زمان عرضه کنسول‌ها حرف می‌زنیم.

لودینگ ۸۲: ایکس باکس سری اس، قیمت بازی‌ها و تونی هاوک

در هشتاد و دومین قسمت از لودینگ، از ایکس‌باکس سریز اس می‌گوییم، نگاهی به قیمت بازی‌ها می‌اندازیم و سری می‌زنیم به مجموعه بازی‌های تونی هاوک.

لودینگ ۸۱: از کنسول‌های نسل بعد تا مصیبتی به نام اسپویلرها

در اولین قسمت از سری جدید لودینگ، به سراغ نسل بعد کنسول‌های بازی می‌رویم و از قضیه اسپویل در بازی‌ها می‌گوییم.

تماشا کنید: پایان فصل اول لودینگ، فصل جدید برنامه و گپی کوتاه درباره ویدیوهای زومجی

در این ویدیو کوتاه سعی کردیم تا درباره فصل بعدی برنامه لودینگ، تغییرات آن و همچنین برنامه زومجی برای انتشار برنامه‌های ویدیویی صحبت کنیم.

لودینگ ۸۰: بازی‌هایی که توسط یک نفر ساخته شده‌اند، CES 2020 و SSD در کنسول‌های نسل بعد

در هشتادمین قسمت از برنامه لودینگ، به جمع‌بندی CES 2020 می‌پردازیم، از بازی‌هایی می‌گوییم که تنها توسط یک نفر ساخته شده‌اند و در رابطه با SSD و نسل بعد صحبت می‌کنیم.

لودینگ ۷۹: کسلوینیا، دراکولا و نگاهی به سبک مترویدوینیا

در لودینگ این هفته پا به دنیا خون‌آشام‌ها می‌گذاریم. از داستان مجموعه کسلوینیا می‌گوییم و پنج بازی برتر با محوریت دراکولا را فهرست می‌کنیم.

لودینگ ۷۸: اتفاقات مهم اسپیدران سال، آرزوهای محال ۲۰۲۰ و فرهنگ استریم

در آخرین برنامه از سال ۲۰۱۹ میلادی، از مهم‌ترین اتفاقات دنیای اسپیدران می‌گوییم، تاریخچه این پدیده را مرور می‌کنیم و در رابطه با فرهنگ استریم حرف می‌زنیم.

لودینگ ۷۷: بهترین بازی های شبیه‌ ساز، ایکس‌باکس سریز ایکس و بهترین‌های سال زومجی

در هفتاد و هفتمین لودینگ، به طور کامل در رابطه با رویداد یک ماهه بهترین‌های زومجی توضیح می‌دهیم، از بهترین بازی‌های شبیه‌ساز می‌گوییم و اطلاعات ایکس‌باکس سریز ایکس را مرور می‌کنیم.

لودینگ ۷۶: جمع‌بندی گیم اواردز، بازی‌های بی‌پایان و کنسول جدید مایکروسافت

در لودینگ ۷۶، از مراسم گیم اواردز و برنده‌هایش حرف می‌زنیم، نگاهی به پایان پنج بازی به ظاهر بی‌پایان می‌اندازیم و در رابطه با کنسول جدید مایکروسافت حرف می‌زنیم.

لودینگ ۷۵: ۲۵ سالگی پلی‌استیشن و نامزدهای بهترین بازی سال

هفتاد و پنجمین قسمت از برنامه لودینگ با ۲۵ سالگی برند پلی‌استیشن مصادف است. به همین مناسبت، به طور مفصل در رابطه با تاریخ ۲۵ ساله این برند حرف می‌زنیم.

لودینگ ۷۴: Half-Life، گیب نیوئل و سرویس‌های استریم بازی

در هفتاد و چهارمین قسمت از برنامه لودینگ، از داستان هف‌لایف می‌گوییم و سری به زندگی خالق این مجموعه می‌زنیم و به مقایسه سرویس‌های استریمینگ بازی می‌پردازیم.

لودینگ ۷۳: بهترین لحظات Silent Hill، جمع‌بندی X019 و اسکایریم

پس از یک هفته غیبت و در هفتاد و سومین قسمت از برنامه لودینگ،‌ از مجموعه اسکایریم می‌گوییم، سری به دنیای سایلنت هیل می‌زنیم و به جمع‌بندی رویداد X019 می‌پردازیم.

لودینگ ۷۲: بتای NIOH 2، زندگی کوجیما و بهترین تبلیغ‌های تاریخ بازی‌های ویدیویی

در لودینگ ۷۲، نگاهی به بتای بازی NIOH 2 خواهیم داشت، از بهترین تبلیغ‌های تلویزیونی بازی‌ها و کنسول‌ها می‌گوییم و سری به زندگی هیدئو کوجیما، بازیساز معروف ژاپنی،‌ می‌زنیم.

لودینگ ۷۱: نید فور اسپید، بلیزکان ۲۰۱۹ و شخصیت‌های دنیای ماریو

در هفتاد و یکمین قسمت از برنامه لودینگ، از بهترین بازی‌های نید فور اسپید می‌گوییم، سری می‌زنیم به مراسم بلیزکان ۲۰۱۹ و شخصیت‌های مهم دنیای ماریو را معرفی می‌کنیم.

لودینگ ۷۰: Red Dead Redemption 2، چپتر دوم فورتنایت و بهترین مراحل بازی‌ها

در لودینگ ۷۰ از ویژگی‌های نسخه کامپیوتر Red Dead Redemption 2 می‌گوییم، سری می‌زنیم به قسمت دوم فورتنایت و بهترین بازی‌ها از نظر طراحی مراحل را فهرست می‌کنیم.

لودینگ ۶۹: پلی استیشن 5، پردرآمدترین بازی‌‌های موبایل و دد اسپیس

لودینگ شصت و نهم هم از راه رسید؛ جایی که از اطلاعات مربوط به پلی‌استیشن 5 می‌گوییم، سری می‌زنیم به نوآوری‌های ماندگار کنسول‌ها و در داستان یک بازی‌ساز، از خالق دد اسپیس می‌گوییم.

لودینگ ۶۸: بازی‌های لغو شده، استار وارز و فروشگاه اپیک

در لودینگ شصت و هشتم، از بازی‌هایی می‌گوییم که برخلاف هیاهوی بسیار زیاد درنهایت لغو شدند، نگاهی به بازی‌های دنیای استار وارز می‌اندازیم و تحلیلی بر فروشگاه بازی اپیک خواهیم داشت.

صفحه ۱ از ۶