تبلیغات در زومجی

زومجی پر ببینده‌ترین مجله‌ی اینترنتی فارسی‌زبان در حوزه‌ی بازی و سینما است. زومجی متشکل از تیم تحریریه‌ی ۲۹ نفره از بهترین نویسندگان حوزه‌ است و تلاش می‌کند تا اخبار بازی، مقالات راهنمای خرید سخت‌افزار، بررسی بازی، بررسی محصول و مقالات تحلیلی حوزه‌ی بازی را تهیه و در اختیار مخاطب خود قرار دهد. زومجی مورد اعتمادترین و تاثیرگذارترین رسانه برای رویدادهای علاقمندان بازی‌های ویدیویی است و تلاش می‌کند رویدادهای حوزه‌ی سینما را نیز از زیر ذره‌بین خود بگذراند.

بازدیدکننده ماهیانه

3.1M

بازدید ماهیانه صفحه

14.3M

شبکه‌های اجتماعی

561K

رزرو تبلیغات بنری

در تعیین مکان قرار گیری تبلیغات در زومجی تلاش شده است تا بنرهای در دیدرس مخاطب قرار گیرند و ابعاد آن‌ها نیز بصورت استاندارد و مناسب در نظر گرفته شده است تا حداکثر بهره‌وری را داشته باشند. درصورت تمایل برای رزو بنرهای تبلیغاتی زومیت درخواست خود را به آدرس ایمیلارسال کنید. برای مشاهده مشخصات بنرها و موقعیت‌های تبلیغاتی زومجی نیز می‌توانید به این بخش مراجعه کنید.

رزرو رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که همچون دیگر پست‌های زومجی در سایت قرار می‌گیرد. در رپورتاژ آگهی می‌توانید محصول یا سرویس خود را به جامعه‌ی مخاطب زومجی معرفی کرده و لینک مستقیم و Follow به وب‌سایت خود دریافت کنید. جهت رزرو رپورتاژ آگهی با شماره‌ی ۷۰۸۱۰۰۲۱-۹۱۰ یا ایمیلتماس بگیرید. همچنین مشخصات و شرایط رپورتاژ آگهی را در این بخش مطالعه کنید.

 جایگاه‌های تبلیغاتی

برخلاف اکثر وب‌سایت‌های ایرانی که عموما بنرهای تبلیغاتی را در مکان‌های پرت و دور از دیدرس کاربر قرار می‌دهند یا انبوهی از بنرها را کنار یکدیگر قرار می‌دهند، زومجی بنرهای تبلیغاتی خود را در بهترین مکان و در دید مخاطب خود قرار می‌دهد و ابعاد بنرها نیز به صورت استاندارد در نظر گرفته شده است تا حداکثر بهره‌وری را داشته باشند.

 

 

 

 

 

 

 

مشخصات بنرها

بنرهای تبلیغاتی زومجی باید استانداردهای زیر را داشته باشند. به دنبال عدم پشتیبانی مرورگرهای مختلف از فلش، بنرهای فلش پذیرفته نمی‌شوند، اما در عوض می‌توانید بنرهای فلش خود را به HTML5 تبدیل کرده و در اختیار زومجی قرار دهید.

در این مکان حداکثر سه بنر قرار می‌گیرددر این مکان فقط یک بنر قرار می‌گیرد.در این مکان تنها یک بنر قرار می‌گیرد و در هنگام اسکرول صفحه نیز ثابت باقی می‌ماند:

مکان تبلیغمحل نمایش بنرابعاد بنر
پیکسل
حداکثر سایزنوع بنرتوضیحات
H1هدر سایت - صفحه اصلی970X250100KHTML5, Gif, Jpgدر این مکان تنها دو بنر قرار می‌گیرد
S1زیر ویترین سایت - صفحه اصلی1300x90100KHTML5, Gif, Jpgدر این مکان تنها یک بنر قرار می‌گیرد
HS1سمت راست بالای ستون محبوب‌ترین‌ها - صفحه اصلی250×25050KHTML5, Gif, Jpgدر این مکان حداکثر دو بنر قرار می‌گیرد
HL1سمت چپ - بالای بخش ویدیوهای اختصاصی - صفحه اصلی250×30050KHTML5, Gif, Jpgدر این مکان حداکثر سه بنر پخش می‌شود
HS2سمت راست پایین ستون داغ‌ترین بحث‌ها250×25050KHTML5, Gif, Jpgدر این بخش تنها یک بنر قرار می‌گیرد و در هنگام اسکرول صفحه نیز بنر ثابت باقی می‌ماند
HL2سمت چپ پایین ستون بازی‌های مورد انتظار300x25060KHTML5, Gif, Jpgدر این بخش تنها یک بنر قرار می‌گیرد و در هنگام اسکرول صفحه نیز بنر ثابت باقی می‌ماند
H2هدر - صفحه‌های داخلی970X250100KHTML5, Gif, Jpgدر این مکان تنها یک بنر پخش می‌شود
BR1ستون سمت راست - بالای ستون آخرین بررسی - صفحه داخلی250x25050KHTML5, Gif, Jpgدر این مکان حداکثر دو بنر پخش می‌شود
BL1ستون سمت چپ - بالای ویدیوهای اختصاصی - صفحه داخلی250×30050KHTML5, Gif, Jpgدر این مکان حداکثر سه بنر پخش می‌شود
BR2ستون سمت راست - بالای سینما - صفحه داخلی250x25050KHTML5, Gif, Jpgدر این مکان حداکثر یک بنر پخش می‌شود
BL2ستون سمت چپ - بالای جدیدترین مطالب - صفحه داخلی300x25050KHTML5, Gif, Jpgدر این مکان حداکثر دو بنر پخش می‌شود
txتبلیغات متنی بین مقدمه و متن اصلی در صفحات داخلی۲۶ کارکتر50KHTML5, Gif, Jpgدر این مکان حداکثر سه تبلیغ متنی با حداکثر ۲۶ کارکتر پخش می‌شود
BR3پایین ستون سمت راست - صفحه‌های داخلی250×25050KHTML5, Gif, Jpgدر این مکان تنها یک بنر قرار می‌گیرد و در هنگام اسکرول صفحه نیز ثابت باقی می‌ماند
BL3پایین ستون سمت چپ - صفحه‌های داخلی300x25060KHTML5, Gif, Jpgدر این مکان تنها یک بنر قرار می‌گیرد و در هنگام اسکرول صفحه نیز ثابت باقی می‌ماند
C1بالای بخش نظرات - صفحه‌های داخلی728x9050KHTML5, Gif, Jpgدر این مکان تنها یک بنر قرار می‌گیرد

شرایط رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که شرکت‌ها برای معرفی محصول، سرویس یا دعوت از کاربران برای شرکت در یک کمپین خاص از آن استفاده می‌کنند. رپورتاژ آگهی همچون دیگر مقالات زومجی در لیست مطالب و آرشیو سایت برای همیشه باقی می‌ماند و از این رو شما همواره ریفرال از زومجی را خواهید داشت. زومجی مقالات شما را با دقت ویرایش می‌کند و در صورت نیاز پیشنهادات لازم برای بهره‌وری بیشتر را ارائه می‌کند. همچنین رپورتاژ آگهی در پیک ترافیک روزانه منتشر می‌شود تا حداکثر مخاطب را جذب کند.

متن رپورتاژ آگهی توسط مشتری نگارش شده و زومجی تنها آن را ویرایش کرده و اشکالات نگارشی آن را رفع می‌کند. اما اگر مایل باشید که متن آگهی توسط تیم زومجی نگارش شود، این کار با هزینه‌ی اضافی قابل انجام است. در هر رپورتاژ آگهی حداکثر مجاز به استفاده از ۳ تصویر، ۳ لینک و ۱۰۰۰ کلمه هستید. برای هر رپورتاژ آگهی حداقل یک تصویر در سایز ۱۲۰۰ در ۶۷۵ پیکسل نیاز است.

برای مشاهده آگهی‌های منتشر شده در زومجی به شاخه‌ی رپورتاژ آگهی مراجعه کنید. برای رزرو رپورتاژ آگهی با ایمیل یا شماره تماس ۹۱۰۷۰۸۱۰-۰۲۱ در ارتباط باشید.