ری‌لود

ریلود برنامه ویدیویی زومجی با محوریت بازی‌های قدیمی

ریلود بیست و سوم: مروری بر مجموعه بازی‌های Serious Sam

در بیست و سومین قسمت از برنامه ریلود سراغ مجموعه بازی‌های Serious Sam رفتیم و درکنار تجربه دو نسخه از این مجموعه، سعی کردیم مروری بر تاریخچه یکی از منحصر به فردترین شوترهای تاریخ داشته باشیم. با ما همراه باشید.

ریلود بیست و دوم: مروری بر مجموعه بازی‌های Battletoads

در بیست و دومین قسمت از برنامه ریلود سراغ یکی از سخت‌ترین بازی‌های تاریخ بعنی بازی بتلتودز رفتیم و سعی کردیم تاریخچه این بازی را مرور کوتاهی کرده باشیم. با ما همراه باشید.

ریلود بیست و یکم: سال های طلایی بتمن در ویدیو گیم

در جدیدترین قسمت از برنامه ریلود سراغ سالیان طلایی حضور بتمن در عرصه ویدیو گیم، یعنی دوران بتمن‌های کنسول‌های کلاسیک رفتیم و سعی کردیم مروری بر بازی‌های خاطره‌انگیز این سال‌ها داشته باشیم

ریلود بیستم: سایلنت هیل 2؛ داستان یک جنایت و مکافات

در بیستمین قسمت از برنامه ریلود، سراغ ترسناک‌ترین بازی تاریخ یعنی سایلنت هیل دو رفتیم تا داستان ساخت و پیدایش این نسخه از بازی را باهم مرور کرده باشیم

ریلود نوزدهم: داستان پیدایش سایلنت هیل

در این قسمت از برنامه ریلود سراغ یکی از مهم‌ترین بازی‌های ترسناک تاریخ یعنی مجموعه بازی‌های سایلنت هیل رفتیم و سعی کردیم تاریخچه پیدایش این مجموعه را مرور کوتاهی کرده باشیم

ریلود هجدهم: مجموعه Desperados

در جدیدترین قسمت از برنامه ریلود، سراغ مجموعه بازی‌های دسپرادوس رفتیم و اولین نسخه از این مجموعه‌ی محبوب را با بازی Desperados III، تازه‌ترین ساخته استودیوی Mimimi مقایسه کردیم

ویژه برنامه ریلود: The Last of Us

در جدیدترین قسمت از برنامه ریلود، سراغ یکی از موفق‌ترین انحصاری‌های سونی، بازی The Last of Us رفتیم تا پیش از تجربه نسخه دوم بازی، مروری بر خاطرات گذشته کرده باشیم. با ما همراه باشید.

ریلود هفدهم: شاهزاده ایرانی

در این قسمت از برنامه ریلود سراغ شاهزاده ایرانی رفتیم و سعی کردیم درکنار تجربه سه نسخه از بازی‌های Prince of Persia، ماجرای خلقت و زوال این مجموعه پرطرفدار و محبوب را در گذر زمان با هم مرور کرده باشیم.

ریلود شانزدهم: شورش در شهر

در شانزدهمین قسمت از برنامه ریلود، سراغ مجموعه‌ بازی‌های Streets of Rage رفتیم و دو نسخه قدیمی و جدید از این مجموعه قدیمی و پرطرفدار را با هم مرور کردیم.

ری‌لود پانزدهم: مقایسه ویدیویی Resident Evil 3 و Resident Evil 3 Remake

در قسمت پانزدهم از برنامه ویدیویی ری‌لود، سراغ مجموعه رزیدنت ایول رفتیم و سعی کردیم نسخه بازسازی شده Resident Evil 3 را که به‌تازگی روانه بازار شده است با نسخه قدیمی این بازی مقایسه کنیم.

ری لود چهاردهم: غول کشی به سبک اوئدا

در قسمت چهاردهم از برنامه ری‌لود و به‌مناسبت رایگان شدن بازی Shadow of the Colossus برای دارندگان پلی‌استیشن پلاس، سراغ این بازی رفتیم و سعی کردیم شاهکار فومیتو اوئدا را باهم مروری کوتاه کرده باشیم. با ما همراه باشید.

ری لود سیزدهم: کوماندوها در جنگ جهانی دوم

در قسمت سیزدهم از برنامه ری‌لود سراغ مجموعه بازی‌های کوماندوز ساخته‌ی استودیو پایرو رفتیم تا یکی از بهترین نمونه‌های بازی‌های تاکتیکال را باهم مرور کرده باشیم.

ری‌ لود دوازدهم: سرگذشت قاتلی خاموش

در قسمت دوزادهم از برنامه ری‌لود، سراغ مجموعه بازی‌های مخفی‌کاری Hitman ساخته‌ی استودیوی IO Interactive رفتیم و دو نماینده از نسل قدیم و جدید این مجموعه بازی را باهم مرور کردیم.

ری‌ لود یازدهم: سرگذشت فیزیکدانی به نام گوردون فریمن

در جدیدترین قسمت از برنامه ری‌لود، سراغ یکی از بهترین و به‌یادماندنی‌ترین بازی‌های سبک تیراندازی اول شخص، بازی هف- لایف محصول استودیوی ولو رفتیم. با ما همراه باشید.

ری لود دهم: از جزیره میمون ها تا دنیای ربات ها در ماشیناریوم

در قسمت دهم از برنامه ری‌لود، سراغ سبک ماجراجویی اشاره و کلیک رفتیم و سه بازی تاثیرگذار و به‌یادماندنی این سبک را با هم مرور کردیم. با ما همراه باشید.

ری لود نهم: سرگذشت خانواده‌های مافیایی

در قسمت نهم از برنامه ری‌لود، سراغ مجموعه محبوب مافیا رفتیم و سعی کردیم سرگذشت خانواده‌هایی مافیایی دنیای ویدیو گیم را مرور کرده باشیم. با ما همراه باشید.

ری لود هشتم: مقایسه دو نسخه قدیمی و جدید بازی Link's Awakening

در قسمت هشتم از برنامه ری‌لود، سری به مجموعه محبوب و پرطرفدار زلدا زدیم و این‌بار برای مقایسه، نسخه‌ی قدیمی و ریمیک بازی The Legend of Zelda: Link's Awakening را انتخاب کردیم.

ویژه برنامه ری‌لود: در راهروهای P.T

در این قسمت ویژه از برنامه ری‌لود، سراغ ساخته نیمه‌تمام هیدئو کوجیما یعنی دموی P.T رفتیم که عده‌ای آن را بهترین بازی خلق شده در ژانر ترسناک می‌دانند.

ری‌لود قسمت هفتم: خدای جنگ

در قسمت هفتم از برنامه ری‌لود، سراغ مجموعه بازی‌های گاد آو وار رفتیم و درکنار تجربه چهار نسخه اصلی از این مجموعه، سعی کردیم باری دیگر جریان فراز و فرودهای بیشمار شخصیت کریتوس را باهم مرور کرده باشیم.

ری‌لود قسمت ششم: کوآپ به سبک NES؛ رمبو، ترتلس و دبل دراگون

در قسمت ششم از برنامه ر‌ی‌لود، سراغ بازی‌های دو نفره کنسول قدیمی NES‌ رفیتم و سه بازی که خاطرات بیش‌تری با آن‌ها داشتیم را برای مرور انتخاب کردیم. با ما همراه باشید.

صفحه ۱ از ۲
تبلیغات