ری‌لود

ریلود برنامه ویدیویی زومجی با محوریت بازی‌های قدیمی

ریلود سی و دوم: مروری بر مجموعه بازی های پورتال

در جدیدترین قسمت از برنامه ریلود، سراغ یکی از ماندگارترین ساخته‌های استودیو ولو، یعنی بازی‌ پورتال رفتیم و داستان ساخت و پیدایش این مجموعه بازی را با هم مرور کردیم.

ریلود سی و یکم: مروری بر مجموعه بازی های Alone in the Dark

در این قسمت از برنامه ریلود تصمیم گرفتیم سری به گذشته بزنیم و تاریخچه شکل‌گیری سبک سروایول هارر را در کنار مجموعه بازی‌های Alone in the Dark‌ باهم مرور کنیم.

ریلود سی‌ام: مروری بر مجموعه بازی‌ های داینو کرایسیس

در سی‌ام قسمت از برنامه ریلود سراغ یکی دیگر از مجموعه‌های محبوب کپکام، یعنی بازی داینو کرایسیس رفتیم. با ما همراه باشید.

ریلود بیست و نهم: مروری بر مجموعه بازی‌ های Tomb Raider

در جدیدترین قسمت از برنامه‌های ریلود، سراغ مجموعه توم‌ریدر رفتیم و نسخه‌هایی را که به‌دست خالقین اصلی این مجموعه، یعنی استودیو Core Design ساخته شده‌اند مرور کردیم. با ما همراه باشید.

ریلود بیست و هشتم: مروری بر مجموعه بازی‌ های Sonic

در جدیدترین قسمت از برنامه ریلود، سراغ مجموعه بازی‌های سونیک که نماد یکی از غول‌های صنعت گیم، یعنی شرکت سگا است رفتیم و سعی کردیم تاریخچه پیدایش این مجموعه محبوب را مرور کنیم. با ما همراه باشید.

ریلود بیست و هفتم: مروری بر مجموعه بازی‌های تتریس

در جدیدترین قسمت از برنامه ریلود سراغ یکی از اصیل‌ترین ویدیوگیم‌های تاریخ، یعنی بازی تتریس رفتیم و در کنار تجربه دو نسخه متفاوت از این مجموعه پرتعداد، داستان پیدایش این بازی را هم مروری کردیم. با ما همراه باشید.

ریلود بیست و ششم: مروری بر دو بازی Golden Eye و Perfect Dark

در بیست و ششمین قسمت از برنامه ریلود، سری به استودیو Rare زدیم و شوترهای محبوب این استودیو را باهم مرور کردیم. با ما همراه باشید.

ریلود بیست و پنجم: مروری بر مجموعه بازی‌های .Project I.G.I

در جدیدترین قسمت از برنامه ریلود سراغ یکی از خاطره انگیزترین بازی‌های شوتر اول شخص تاریخ یعنی بازی .Project I.G.I رفتیم و دو نسخه از این مجموعه بازی را مرور کردیم. با ما همراه باشید.

ریلود بیست و چهارم: مروری بر مجموعه بازی‌های Need For Speed

در جدیدترین  قسمت از برنامه ریلود سراغ یکی از قدیمی‌ترین و پرطرفدارترین آی‌پی های صنعت گیم، مجموعه بازی‌های نید فور اسپید رفتیم و سه نسخه از این مجموعه پرتعداد را بررسی کردیم. با ما همراه باشید.

ویژه برنامه ریلود: بازی ترسناک Visage

در ویژه برنامه ریلود، سراغ بازی ترسناک Visage محصول استودیو SadSquare که به تازگی نسخه کامل آن منتشر شده است رفتیم. با این قسمت ویژه همراه ما باشید.

ریلود بیست و سوم: مروری بر مجموعه بازی‌های Serious Sam

در بیست و سومین قسمت از برنامه ریلود سراغ مجموعه بازی‌های Serious Sam رفتیم و درکنار تجربه دو نسخه از این مجموعه، سعی کردیم مروری بر تاریخچه یکی از منحصر به فردترین شوترهای تاریخ داشته باشیم. با ما همراه باشید.

ریلود بیست و دوم: مروری بر مجموعه بازی‌های Battletoads

در بیست و دومین قسمت از برنامه ریلود سراغ یکی از سخت‌ترین بازی‌های تاریخ بعنی بازی بتلتودز رفتیم و سعی کردیم تاریخچه این بازی را مرور کوتاهی کرده باشیم. با ما همراه باشید.

ریلود بیست و یکم: سال های طلایی بتمن در ویدیو گیم

در جدیدترین قسمت از برنامه ریلود سراغ سالیان طلایی حضور بتمن در عرصه ویدیو گیم، یعنی دوران بتمن‌های کنسول‌های کلاسیک رفتیم و سعی کردیم مروری بر بازی‌های خاطره‌انگیز این سال‌ها داشته باشیم

ریلود بیستم: سایلنت هیل 2؛ داستان یک جنایت و مکافات

در بیستمین قسمت از برنامه ریلود، سراغ ترسناک‌ترین بازی تاریخ یعنی سایلنت هیل دو رفتیم تا داستان ساخت و پیدایش این نسخه از بازی را باهم مرور کرده باشیم

ریلود نوزدهم: داستان پیدایش سایلنت هیل

در این قسمت از برنامه ریلود سراغ یکی از مهم‌ترین بازی‌های ترسناک تاریخ یعنی مجموعه بازی‌های سایلنت هیل رفتیم و سعی کردیم تاریخچه پیدایش این مجموعه را مرور کوتاهی کرده باشیم

ریلود هجدهم: مجموعه Desperados

در جدیدترین قسمت از برنامه ریلود، سراغ مجموعه بازی‌های دسپرادوس رفتیم و اولین نسخه از این مجموعه‌ی محبوب را با بازی Desperados III، تازه‌ترین ساخته استودیوی Mimimi مقایسه کردیم

ویژه برنامه ریلود: The Last of Us

در جدیدترین قسمت از برنامه ریلود، سراغ یکی از موفق‌ترین انحصاری‌های سونی، بازی The Last of Us رفتیم تا پیش از تجربه نسخه دوم بازی، مروری بر خاطرات گذشته کرده باشیم. با ما همراه باشید.

ریلود هفدهم: شاهزاده ایرانی

در این قسمت از برنامه ریلود سراغ شاهزاده ایرانی رفتیم و سعی کردیم درکنار تجربه سه نسخه از بازی‌های Prince of Persia، ماجرای خلقت و زوال این مجموعه پرطرفدار و محبوب را در گذر زمان با هم مرور کرده باشیم.

ریلود شانزدهم: شورش در شهر

در شانزدهمین قسمت از برنامه ریلود، سراغ مجموعه‌ بازی‌های Streets of Rage رفتیم و دو نسخه قدیمی و جدید از این مجموعه قدیمی و پرطرفدار را با هم مرور کردیم.

ری‌لود پانزدهم: مقایسه ویدیویی Resident Evil 3 و Resident Evil 3 Remake

در قسمت پانزدهم از برنامه ویدیویی ری‌لود، سراغ مجموعه رزیدنت ایول رفتیم و سعی کردیم نسخه بازسازی شده Resident Evil 3 را که به‌تازگی روانه بازار شده است با نسخه قدیمی این بازی مقایسه کنیم.

صفحه ۱ از ۲