بررسی

نقد سریال ریچر (Reacher) | فصل دوم

فصل دوم سریال Reacher داستان جک ریچر را با اثری خشن‌تر، خونین‌تر، بی‌رحم‌تر و بهتر از فصل اول ادامه داده است.

بررسی بازی Classified France '44؛ ایکس کام جنگ جهانی!

Classified France '44 یک بازی در سبک استراتژی تاکتیکی با مبارزه‌های نوبتی است که گیمرها را به دوران جنگ جهانی دوم می‌برد.

نقد فیلم هدف بعدی پیروزی است (Next Goal Wins) | یک فیلم حال خوب کن

فیلم Next Goal Wins یک داستان واقعی را با زبان طنز و کمدی بازگو می‌کند، اما با وجود درجا زدن تایکا وایتیتی، با یک فیلم حال خوب کن طرف هستیم.

نقد فیلم پنجه آهنی (The Iron Claw) | نفرین مردانگی

فیلم پنجه آهنی، آلترناتیوِ الگوی غالب درام‌های ورزشی است و داستان موفقیت‌های بزرگ و تراژدی‌های باورنکردنی خانواده‌ی وان اریک را بهانه‌ای می‌کند برای پرداختن به تجربه‌ی جانکاه و غم‌انگیز مرد بودن.

نقد انیمیشن رویاهای ربات (Robot Dreams) | غافلگیری سال ۲۰۲۳؟

انیمیشن Robot Dreams با اینکه توسط استودیو بزرگی تولید نشده است و هیچ دیالوگی هم ندارد، اما بزرگ‌ترین غافلگیری سال ۲۰۲۳ می‌تواند لقب بگیرد.

بررسی بازی Final Fantasy 7 Rebirth | زیباترین فانتزی

Final Fantasy 7 Rebirth را می‌توان یک نامه عاشقانه برای هواداران قدیمی و یک تجربه نقش آفرینی نفس‌گیر برای کاربران جدید دانست. با بررسی این بازی همراه زومجی باشید.

بررسی بازی Skull and Bones؛ دزدان دریایی مناطق محروم!

Skull and Bones، جدیدترین ساخته شرکت یوبیسافت به هیچ وجه به هدف خود در راستای سرگرم کردن مخاطب نزدیک نشده است. با بررسی این بازی همراه زومجی باشید.

نقد فیلم داستان آمریکایی (American Fiction) | لباس تازه‌ی تبعیض

فیلم داستان آمریکایی، کمدی هوشمندانه‌ و هجوآمیزی است درباره‌ی هنرمندی حساس که نمی‌خواهد به رنگ پوست‌اش تقلیل داده شود. همراه نقد زومجی باشید.

نقد انیمیشن اوریون و تاریکی (Orion and the Dark)

انیمیشن Orion and the Dark به ترس‌های کودکان می‌پردازد و تلاش می‌کند تا زیبایی‌ها و اهمیت تاریکی را بازگو کند و نمایش دهد.

نقد سریال آقا و خانم اسمیت (Mr. & Mrs. Smith) | بهتر از فیلم داگ لیمان؟

سریال آقا و خانم اسمیت، بازسازی فیلم سال ۲۰۰۵ داگ لیمان نیست. صرفا ایده‌ی اولیه‌ی آن فیلم را برمی‌دارد و با این ایده، کار متفاوتی می‌کند. همراه نقد زومجی باشید.

نقد فیلم ستاره آمریکایی (American Star) | داستان تکراری یک آدمکش

فیلم ستاره‌ی آمریکایی (American Star) درامی جنایی است که داستان یک آدمکش به ته خط رسیده را روایت می‌کند. قاتلی که باید رستگار شود. با نقد این فیلم همراه زومجی باشید.

نقد سریال True Detective: Night Country | فصل چهارم، قسمت پنجم

درحالی که هنوز یک اپیزود به پایان فصل چهارم «کاراگاه حقیقی» باقی مانده است، تئوری جذابِ جدیدِ طرفداران هویتِ احتمالیِ قاتل دانشمندان را پیش‌بینی می‌کند.

نقد فیلم هیولا (Monster) | دوستیِ راشومونی

تازه‌ترین ساخته‌ی هیروکازو کوره‌ئیدا انگار ترکیبی از چند فیلم است. داستان یک دوستی و ارتباط تنگاتنگ، در بستر ماجراهایی شبیه به هانت، که در قالب فرمی راشومونی تعریف می‌شود. با زومجی همراه باشید.

آخر هفته چه فیلمی ببینیم؟ | از انیمه وایولت اورگاردن تا سگ ولگرد

در این شماره از مجموعه مقالات «آخر هفته چه فیلمی ببینیم؟» با یکدیگر انیمه وایولت اورگاردن، سگ ولگرد کوروساوا و کمدی درام تونی اردمن را به تماشا خواهیم نشست. با این مقاله همراه زومجی باشید.

نقد فیلم سناریوی رویا (Dream Scenario) | هجوی بر دنیای مجازی و شهرت

سناریوی رویا (Dream Scenario) هجوی اجتماعی با ایده‌های روانشناسانه است که از نظر پرداخت بسیار تهی پیش می‌رود. با نقد این فیلم همراه زومجی باشید

بررسی کنسول دستی لنوو Legion Go | هیولای پوشالی؟

کنسول دستی لنوو Legion Go روی کاغذ ویژگی‌های قابل‌توجهی دارد. با‌این حال در عمل شرایط متفاوتی را با خود به همراه‌ می‌آورد. در ادامه همراه زومجی و بررسی این کنسول باشید.

نقد انیمیشن مهاجرت (Migration) | فرار اردکی

استودیو ایلومینیشن با انیمیشن Migration نشان داده است که برای ارائه یک اثر سرگرم کننده و جذاب لازم نیست همیشه کار متفاوتی انجام داد.

بررسی بازی Suicide Squad Kill the Justice League

از دل سقوط آزاد خالقان بتمن آرکام به‌منجلاب لایو-سرویس، فرزندی سرکش و ناخلف به‌دنیا آمده که احتمالا آینده استودیو راک‌استدی را برای همیشه تغییر بدهد. همراه بررسی زومجی باشید.

نقد فیلم آکوامن و پادشاهی گمشده (Aquaman and the Lost Kingdom)

فیلم Aquaman and the Lost Kingdom با بازی جیسون موموآ به پایانی تلخ و ضعیف برای دنیای سینمایی سابق دی سی تبدیل می‌شود.

بررسی بازی Graven؛ دنباله معنوی و مدرن Hexen

پس از سه سال توسعه، شرکت 3D Realms بالاخره بازی Graven را برای علاقه‌مندان به سبک Boomer Shooter و اول شخص‌های کلاسیک منتشر کرد تا بتواند طرفداران Hexen و Heretic را به وجد بیاورد.

صفحه ۱ از ۱۷۰