بررسی

نقد انیمیشن هتل ترانسیلوانیا ۴ (Hotel Transylvania: Transformania)

انیمیشن هتل ترانسیلوانیا ۴ Hotel Transylvania: Transformania به کیفیت اولین فیلم مجموعه نمی‌رسد و در عین حال شاید بین دنباله‌های آن از همه بهتر باشد.

نقد انیمیشن رامبل (Rumble) | هیولاهای کُشتی گیر

انیمیشن Rumble «رامبل» جدیدترین تلاش پارامونت برای ورود به بازار انیمیشن‌ها است، اما آیا این تلاش موفق بوده است؟ در ادامه با زومجی و نقد این انیمیشن همراه باشید.

نقد فیلم آخرین نگاه ها (Last Looks) | چارلی هونام در یک اثر کمدی و معمایی

فیلم Last Looks «آخرین نگاه ها» یک اثر معمایی و کمدی محصول سال 2021 است که داستان چارلی والدو با بازی چارلی هونام را دنبال می‌کند. با نقد این فیلم همراه زومجی باشید.

نقد انیمیشن تیم فُک ها (Seal Team) | اثری مناسب برای کودکان

انیمیشن Seal Team «تیم فُک ها» نشان می‌دهد که وقتی یک محصول سرگرم‌کننده بداند برای چه بینندگانی ساخته شده است، حداقل می‌تواند به هدف ساده‌ی خود برسد.

نقد فیلم شکارچیان روح: افترلایف (Ghostbusters: Afterlife) | دنباله موفق یا شکستی دیگر؟

فیلم Ghostbusters: Afterlife شکارچیان روح: افترلایف با حفظ ویژگی‌های فیلم‌های اصلی به‌دنبال جلب نظر طرفداران قدیمی شکارچیان روح و همچنین جذب مخاطبان جدید است. اما آیا در این راه موفق شده است؟ در ادامه همراه زومجی باشید.

نقد سریال چرخ زمان (The Wheel Of Time) | اقتباسی موفق یا نا امید کننده؟

آیا سریال The Wheel Of Time «چرخ زمان»، پروژه‌ی پرخرج آمازون، توانسته است انتظارات را برآورده کند و به جایگاه ارباب حقله ها نزدیک شود؟ با نقد این سریال همراه زومجی باشید.

بررسی بازی Inscryption

Inscryption با اینکه پس از شروع طوفانی‌اش کمی دچار افت می‌شود، اما هنوز هم یکی از عجیب‌ترین و درگیر‌کننده‌ترین بازی‌های سال ۲۰۲۱ است. همراه بررسی بازی باشید.

بررسی بازی The Gunk

The Gunk جزو آن دسته از بازی‌هایی است که با وجود ایده‌های تازه و نو، در سرگرم کردن مخاطب به بهترین شکل ممکن، ناکام مانده است. با بررسی این بازی همراه زومجی باشید.

نقد فیلم به بالا نگاه نکن (Don't Look Up) | دورنمای فاجعه‌بار دنیای امروز

فیلم Don't Look Up «به بالا نگاه نکن» در پس التهاب آخرالزمانی خود، هم بیننده را می‌خنداند و هم فضایی دوقطبی را میان تماشاگران ایجاد می‌کند. با نقد این فیلم همراه زومجی باشید.

بررسی گوشی گلکسی زد فولد 3 سامسونگ

گلکسی زد فولد ۳ و زد فیلیپ ۳ دو گوشی با پردازنده قدرتمند اسنپ دراگون ۸۸۸ هستند که می‌توانند به خوبی تمام بازی‌ها را اجرا کنند.

نقد فیلم آواز قو (Swan Song) | ماهرشالا علی در برابر خودش!

Swan Song «آواز قو»، اولین فیلم بلند بنجامین کلیری با بازی ماهرشالا علی، با سوالی بنیادین سر و کله می‌زند. آنچه از منحصربه‌فرد بودن انسان در عصر فرا انسانی باقی خواهد ماند، چیست؟ با نقد این فیلم همراه زومجی باشید.

نقد فیلم زودباش زودباش (C'mon C'mon) | واکین فینیکس در درامی شاعرانه

فیلم C'mon C'mon «زودباش زودباش»، جدیدترین اثر واکین فینیکس، بعد از دو سال است. درامی شاعرانه و قابل لمس که دنیایش را در ابعادی سیاه و ابزود به‌نمایش درآورده است. با نقد این فیلم همراه زومجی باشید.

بررسی بازی Unpacking

Unpacking با رفتن به سراغ موضوع اسباب کشی، به شکلی خارج از عرف رایج بازی‌های ویدیویی داستان‌گویی می‌کند. همراه بررسی بازی باشید.

نقد انیمیشن افسون (Encanto) | خانه جادویی دیزنی

انیمیشن Encanto با اجراهای جذاب و دنیای رنگارنگش به یکی از بهترین کارهای استودیو انیمیشن‌سازی والت دیزنی تبدیل می‌شود. در ادامه با زومجی و نقد این انیمیشن همراه باشید.

نقد سریال بنیاد (Foundation) | فصل اول

فصل اول سریال Foundation ثابت می‌کند که هزینه بالای اپل باعث نشده است تا مشکلات این سریال علمی تخیلی دیده نشود. در ادامه با زومجی و نقد فصل اول سریال بنیاد همراه باشید.

بررسی بازی Fights in Tight Spaces

بازی Fights in Tight Spaces با برجسته کردن جنبه‌ی «حل مسئله» در سناریوهای مبارزه‌ای، شکلی خاص از تجربه و لذت از آثار اکشن/رزمی را تقدیم گیمرها می‌کند. همراه بررسی زومجی باشید.

نقد فیلم ماتریکس 4 (The Matrix Resurrections) | ماتریکسی برای زمانه‌ی امروز

ماتریکس ۴ روایت خودزندگینامه‌ای لانا واچوفسکی درباره‌ی این است که چرا برخلاف میلش مجبور شد به این مجموعه‌ی تکمیل‌شده‌ بازگردد و چگونه از این فرصت برای هشدار درباره‌ی اربابان ماشینی ارتقایافته‌ی جدیدمان استفاده کرد. همراه نقد زومجی باشید.

بررسی بازی Scarf

Scarf جزو آن دسته از بازی‌هایی است که می‌تواند لحظات آرامش‌بخش و دل‌نشینی را ارائه دهد. با بررسی این بازی همراه زومجی باشید.

نقد فیلم ریکاردو بودن (Being the Ricardos) | بیوگرافی موفقی دیگر از آرون سورکین؟

فیلم Being the Ricardos «ریکاردو بودن» اثر بیوگرافی دیگری از آرون سورکین است که زندگی کمدینی مهشور به نام لوسیل بال با بازی خاویر باردم و نیکول کیدمن را به تصویر می‌کشد. اما به ستارگانش فرصت زیادی برای پدیدار شدن نمی‌دهد. با نقد این فیلم همراه زومجی باشید.

نقد سریال اهل جهنم (Hellbound) | مطلع شدن از زمان مرگ و جهنمی بودن!

سریال Hellbound «اهل جهنم» با سؤال و ایده‌ای جذاب آغاز می‌شود: اگر بدانی کِی قرار است بمیری و محکوم به رفتن به جهنم هستی، چه کار می‌کنی؟. حال در ادامه با نقد سریال همراه باشید تا بررسی کنیم که آیا این پرسش جذاب تا انتهای سریال ما را نگه می‌دارد؟

صفحه ۱ از ۱۳۷