بررسی بازی FIFA 23

بررسی بازی Overwatch 2

بررسی بازی Far Cry 6

بررسی بازی

بررسی بازی SPYxANYA: Operation Memories | خاطرات بامزه آنیا

طرفدارهای پروپاقرص انیمه Spy × Family احتمالا از تجربه‌ی بازی SPYxANYA: Operation Memories پشیمان نمی‌شوند؛ فارغ از اینکه چه سن و سالی دارند.

بررسی بازی DROS؛ حل پازل در دنیایی عجیب

DROS اثری در سبک پازل و ادونچر است که ترکیب جالبی با دو شخصیت متفاوت از هم ارائه می‌دهد. همراه بررسی بازی باشید.

بررسی بازی Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition؛ سن فقط یک عدد است!

تجربه Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition نه‌تنها منتظران قسمت دوم را تشنه‌تر، بلکه شما را نیز به‌این گروه اضافه می‌کند! یک ریمستر اساسی و خوش‌ترکیب که از روزهای نه‌چندان درخشان یوبیسافت، به زندگی در میان گیم‌های لذیذ دهه ۲۰۰۰ و روزهای درخشان کمپانی فرانسوی پل می‌زند. همراه بررسی زومجی باشید.

بررسی بازی Riven؛ یک بازسازی ارزشمند

Riven نسخه بازسازی‌شده یکی از آثار کلاسیک و معروف سبک ادونچر است که سعی دارد تا ویژگی‌های مثبت اثر اصلی را در دل تجربه‌ای امروزی ارائه دهد.

بررسی بسته الحاقی Shadow of the Erdtree بازی Elden Ring؛ یک بازی کامل

Shadow of the Erdtree از آن دسته محتواهایی است که می‌تواند لحظات سرگرم کننده، هیجان‌انگیز و جذابی را برای مخاطبان خود رقم بزند. با بررسی بسته الحاقی جدید Elden Ring همراه زومجی باشید.

نگاهی به عملکرد Dragon Ball Xenoverse 2 و محتوای چپتر اول Future Saga

با گذشت ۶ سال از عرضه Dragon Ball Xenoverse 2، محتوای داستانی جدیدی برای آن عرضه شده است، اما آن‌چنان محتوای ارزشمندی برای بازگشت به بازی نیست.

بررسی بازی V Rising؛ لذت خون آشام بودن

V Rising پاسخی برای این سؤال است: ترکیب والهایم و دیابلو با معروف‌ترین ویژگی‌های آثار خون‌آشامی چه نتیجه‌ای می‌دهد؟ همراه بررسی بازی باشید.

بررسی بازی Men of War 2 | نبردهای بی‌رحم جنگ جهانی

Men of War 2 جدید‌ترین نسخه از مجموعه با‌سابقه Men of War است که می‌توانست به مراتب تجربه بهتری باشد. همراه بررسی بازی باشید.

نگاهی به نسخه ارلی اکسس بازی Hades 2؛ جذاب‌تر از قبل؟

سوپرجاینت گیمز با نسخه ارلی اکسس بازی Hades 2 نشان می‌دهد که یک بازی ارلی اکسس، باید به چه شکل باشد.

بررسی بازی Senua's Saga: Hellblade II؛ بازگشت حماسی سنوئا

هلبلید ۲ با جلوه‌‌های بصری بی‌نظیر درکنار صدابرداری و موسیقی فوق‌العاده، روایتگر ادامه‌ی ماجراجویی‌های سنوئا و چالش‌های ذهنی او در دنیایی اساطیری و خوفناک است که مثل نسخه‌ی اول، تجربه‌ی منحصر‌به‌فردی را به ارمغان می‌آورد.

بررسی بازی Animal Well؛ یک مترویدوینیا خاص

Animal Well جزو آن دسته از بازی‌هایی است که برای همه دست از مخاطبان ساخته نشده، اما تجربه شدیدا سرگرم کننده‌ای است. با بررسی این بازی همراه زومجی باشید.

بررسی بازی PAC-MAN Mega Tunnel Battle: Chomp Champs؛ پک‌من بتل رویال!

PAC-MAN Mega Tunnel Battle: Chomp Champs یک تجربه بتل رویال در مجموعه پک‌من است. اما آیا این مجموعه قدیمی در این ژانر هم موفق ظاهر می‌شود؟ همراه بررسی بازی باشید.

بررسی بازی Tales of Kenzera: Zau | به عشق پدر

بازی Tales of Kenzera: Zau در طراحی مراحل به تقلید سطحی از روی ویدیوگیم‌های مشابه اکتفا می‌کند، اما فضاسازی و حس‌وحال خاص خود را دارد.

بررسی بازی Dread Delusion؛ اثری برای عاشقان نوستالژی

Dread Delusion تداعی‌گر بازی‌های کلاسیک نقش آفرینی مثل Morrowind است. در ادامه همراه بررسی بازی باشید.

بررسی بازی Stellar Blade؛ انحصاری جنجالی پلی استیشن ۵

Stellar Blade جزو آن دسته از بازی‌هایی است که می‌تواند حسابی مخاطب خود را سرگرم کند. با بررسی این بازی همراه زومجی باشید.

بررسی بازی Sand Land؛ اقتباس موفق از یک مانگا؟

Sand Land، اقتباسی است از مانگا Sand Land و قصد دارد تجربه‌ای سرگرم کننده و جذاب را ارائه دهد، اما آنطور که باید و شاید سرگرم کننده نیست. با بررسی این بازی همراه زومجی باشید.

بررسی بازی Outlast Trials؛ آوت‌لست همیشه ترسناک است!

Outlast Trials رویکرد متفاوتی نسبت به دو بازی اول مجموعه آوت‌لست دارد اما آیا این اتفاق به نفع بازی تمام شده است یا به ضرر آن؟ همراه بررسی بازی باشید.

بررسی بازی Indika؛ کاوش در معنای اعتقاد

Indika اثری داستان‌محور است که با رفتن سراغ مفاهیمی پیچیده و منحصربه‌فرد، سعی دارد موضوع باور و اعتقادات را از نگاه خودش موشکافی کند. همراه بررسی بازی باشید.

بررسی بازی Dragon's Dogma 2 | شکار اژدها به سبک کپکام

Dragon’s Dogma 2 لحظات سرگرم کننده و هیجان‌انگیزی را برای کاربران به‌وجود می‌آورد و حتی مشکلات آن هم باعث نشده تا کاربر از محصول نهایی لذت نبرد. با بررسی این بازی همراه زومجی باشید.

بررسی بازی Open Roads | ماجراجویی مادر و دختر

بازی Open Roads با وجود استفاده از بازیگران شناخته شده سینما و داشتن یک ایده جالب توجه، نمی‌تواند به درستی از پتانسیل‌های خود استفاده کند.

صفحه ۱ از ۵۷