بررسی بازی The Last of Us Part II

بررسی بازی FIFA 21

بررسی بازی Spiritfarer

بررسی بازی

بررسی بازی Deathloop

شعبه‌ی لیون استودیو بازی‌سازی آرکین طی برترین ساعات تجربه‌ی دث‌لوپ موفق به یادآوری حقیقتی خوشحال‌کننده می‌شود؛ سازندگان مجموعه بازی Dishonored انصافا در طراحی گیم‌پلی صاحب‌سبک هستند.

بررسی بازی NBA 2K22

بازی NBA 2K22 متاسفانه از نظر فنی محصول جالبی نیست، اما تغییرات گیم‌پلی سبب شده تا آینده‌ای بهتر را از این حیث مشاهده کنیم. با بررسی این بازی همراه زومجی باشید.

بررسی بازی Greak: Memories of Azur

Greak: Memories of Azur به‌واسطه‌ی طراحی‌های هنری و موسیقی خود لحظات سرگرم کننده‌ای را ارائه می‌دهد. با بررسی این بازی همراه زومجی باشید.

بررسی بازی No More Heroes 3

هیجان‌انگیز، اکشنی نفس‌گیر و هک‌اند‌اسلشی فوق‌العاده؛ گوئیچی سودا با No More Heroes 3 سه‌گانه این مجموعه را باشکوه به پایان می‌رساند. با بررسی این بازی همراه زومجی باشید.

بررسی بازی Eldest Souls

Eldest Souls جزو آن دسته از بازی‌هایی است که از حالت باس راش، به‌عنوان شالوده اصلی بازی خود استفاده کرده است. با بررسی این بازی همراه زومجی باشید.

بررسی بازی Tetragon

بازی مستقل Tetragon با قیمت مناسب و مدت‌زمان نسبتا کوتاه، تجربه‌ای متمرکز روی پازل‌های محیطی را ارائه می‌دهد که از پتانسیل خود به‌صورت کامل استفاده نکرده است.

بررسی بازی Omno

Omno با ارائه یک موسیقی گوش‌نواز و جلوه‌های بصری متمایز با بازی‌های هم سبک خود، حس و حال آرامش بخشی را ارائه می‌دهد. با بررسی این بازی همراه زومجی باشید.

بررسی بازی Road 96

بازی Road 96 اثری مستقل است که تلاش می‌کند با استفاده از مولفه‌های خاص سبک ماجراجویی، از دل یک قصه‌ی جاده‌ای به‌‌روایت داستانی جذاب و تاثیرگذار دست بزند. آیا در این کار موفق شده است؟ همراه بررسی زومجی باشید.

بررسی بازی Humankind

Humankind از همان زمان معرفی، به‌عنوان رقیبی برای Civilization شناخته شد؛ اما آیا این بازی در عمل هم به‌اندازه منبع الهامش موفق و شگفت‌انگیز است؟ با بررسی Humankind همراه زومجی باشید.

بررسی بازی Tribes of Midgard

Tribes of Midgard جزو آن دسته از بازی‌های سروایل و نقش آفرینی است که برای تجربه‌ی لذت بخش، باید درکنار دوستان‌ خود آن را تجربه کنید.

بررسی بازی Wonhon A Vengeful Spirit

بازی Wonhon A Vengeful Spirit باتوجه به ایده داستانی خوبی که دارد، نتوانسته تجربه‌ی خوبی را ارائه دهد و سرگرم کننده ظاهر شود. با بررسی این بازی همراه زومجی باشید.

بررسی بازی Twelve Minutes

لوییز آنتونیو در Twelve Minutes سعی در خلق تریلری جنایی بر محوریت گرفتاری در یک لوپ به‌ظاهر بی‌پایان دارد. اما آیا این بازی، به اندازه ایده‌ها و نمایش‌هایش در عمل هم موفق است؟

بررسی بازی Grime

Grime را می‌توان یکی از بهترین بازی‌های مترویدوینیایی دانست که تابه‌امروز در دسترس کاربران قرار گرفته است. با بررسی این بازی همراه زومجی باشید.

بررسی بازی Chernobylite

Chernobylite تجربه‌ای بقا‌محور و مرتبط با فاجعه اتمی نیروگاه چرنوبیل است که مخصوصا برای طرفداران بازی‌هایی مثل Stalker، سرگرم‌کننده و جذاب خواهد بود. با بررسی بازی همراه زومجی باشید.

بررسی بازی Axiom Verge 2

Axiom Verge 2 با اینکه از برخی جنبه‌ها نسبت به نسخه اول پیشرفت کرده، اما به همین میزان مشکلاتی هم دارد. با بررسی بازی همراه زومجی باشید.

بررسی بازی The Legend of Zelda: Skyward Sword HD

The Legend of Zelda: Skyward Sword HD با اینکه مشکلاتی دارد، اما همچنان یک گزینه سرگرم کننده و هیجان‌انگیز برای علاقه‌مندان به این مجموعه است. با بررسی این بازی همراه زومجی باشید.

بررسی بازی The Ascent

The Ascent اثری از استودیو ۱۱ نفره Neon Giant است که با همه مشکلاتش، مخصوصا برای عاشقان اکشن‌های شلوغ و پر هرج و مرج تجربه سرگرم‌کننده‌ای خواهد بود. همراه بررسی بازی باشید.

بررسی بازی Death's Door

Death's Door جدید‌ترین بازی منتشر‌شده توسط دیوالور دیجیتال است که همراه شدن با یک کلاغ را به ماجراجویی شدیدا لذت‌بخشی تبدیل می‌کند. با بررسی بازی همراه زومجی باشید.

بررسی بازی Symphonia

Symphonia یک بازی مستقل موزیکال است که تجربه‌ای زیبا، اما بسیار کوتاه را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. با بررسی این بازی همراه زومجی باشید.

بررسی بازی The Forgotten City

The Forgotten City که توسط یک تیم سه نفره در چهار سال ساخته شده، اثری سحرآمیز است که با جادوی ویدیوگیم مخاطبش را در قصه‌ی اسرارآمیز خود غرق کرده و به یکی از شگفتی‌های جهان گیم در سال ۲۰۲۱ تبدیل می‌شود. همراه بررسی زومجی باشید.

صفحه ۱ از ۴۶
تبلیغات