بررسی بازی Far Cry 6

بررسی بازی FIFA 22

بررسی بازی The Last of Us Part II

بررسی بازی

بررسی بازی Chorus

اگر مانور با فضاپیما جنگی در جاذبه‌ی صفر و شلیک به سفینه‌های دشمن را به‌شدت دوست دارید، احتمالا از همراهی با نارا در بازی Chorus پشیمان نمی‌شوید.

بررسی بازی Ruined King: A League of Legends Story

Ruined King: A League of Legends Story بخشی از جهان وسیع کاراکترهای League of Legends را به‌نمایش گذاشته و تجربه‌ی خوبی را ارائه می‌دهد. با بررسی این بازی همراه باشید.

بررسی بازی Skyrim Anniversary Edition

این بار، ۱۰ سالگی عرضه Skyrim بهانه‌ای برای بتسدا شده تا نسخه‌ای دیگر از آن منتشر کند. با زومجی و بررسی Skyrim Anniversary Edition همراه باشید تا نگاهی به آن داشته باشیم.

برسی بازی موبایل Moncage

Moncage درست مانند یک رویا، شما را در دنیای خیال انگیز و عمیق خود غرق می‌کند، طوری که وقتی در پایان بالاخره از خواب بیدار می‌شوید، احتمالا به جز یک تجربه‌ی لذت بخش، دیگر چیزی از آن به یاد نمی‌آورید. در ادامه با برسی این بازی همراه زومجی باشید.

بررسی بازی Sherlock Holmes: Chapter One

بازی Sherlock Holmes: Chapter One یک اقتباس بی‌ادعا از قصه‌های شرلوک است که با تمامی نقاط ضعف و قوت خود، به‌اثری خوش‌ساخت با محوریت این کارآگاه/مشاور بریتانیایی تبدیل می‌شود. همراه بررسی زومجی باشید.

بررسی بازی Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition

ریمستر سه‌گانه GTA، نشان می‌دهد که حتی شرکتی مثل راک‌استار هم ممکن است دچار خطا و اشتباه شود. با بررسی بازی همراه زومجی باشید.

بررسی بازی Battlefield 2042

بازی Battlefield 2042 در باطن محصول سرگرم کننده‌ای است، اما مشکلات و کمبود محتوای آن سبب شده تا نتواند آنطور که باید و شاید خودنمایی کند. با بررسی این بازی همراه زومجی باشید.

بررسی بازی Bright Memory Infinite

Bright Memory Infinite به‌جای اینکه بیشتر شبیه به یک بازی ویدیویی کامل باشد، یک دمو فنی است. با بررسی این بازی همراه زومجی باشید.

بررسی بازی Forza Horizon 5

Forza Horizon 5، تجربه‌ای لذت بخش، روان و هیجان‌انگیز است که به تمامی علاقه‌مندن به بازی‌های ریسینگ پیشنهاد می‌شود. با بررسی این بازی همراه زومجی باشید.

بررسی بازی Call of Duty: Vanguard

Call of Duty: Vanguard بازگشتی دوباره به دوران جنگ جهانی دوم از مجموعه کال آو دیوتی است؛ بازگشتی که هم ویژگی‌های مثبتی دارد و هم ضعف‌هایی غیرقابل‌انکار. با بررسی بازی همراه زومجی باشید.

بررسی بازی Riders Republic

Riders Republic یک بازی سرگرم کننده ورزشی است که می‌تواند ساعت‌ها مخاطبان خود را سرگرم کرده و لحظات خوبی را در اختیار آن‌ها قرار دهد. با بررسی این بازی همراه زومجی باشید.

بررسی بازی Age of Empires 4

یکی از بزرگ‌ترین مجموعه بازی‌های استراتژی با نسخه‌ای جدید برگشته تا یک بار دیگر ما را به سفری در تاریخ ببرد. با زومجی و بررسی بازی Age of Empires 4 همراه باشید تا نگاهی به نقاط ضعف و قوت آن داشته باشیم.

بررسی بازی Fatal Frame: Maiden of Black Water

بازی Fatal Frame: Maiden of Black Water با همان ترس خاص و فضاسازی کم‌نظیر، و دقیقا با همان نقاط ضعف و قوت که پیش‌تر روی کنسول نینتندو ارائه کرد بود حالا راهی پی سی و کنسول‌ها شده است. همراه بررسی زومجی باشید.

بررسی بازی Marvel's Guardians of the Galaxy

Marvel's Guardians of the Galaxy را می‌توان یکی از بهترین بازی‌های ابرقهرمانی صنعت بازی‌های ویدیویی دانست. با بررسی این بازی همراه زومجی باشید.

برسی بازی موبایل مهدیار ۳

بازی مهدیار ۳ تنها زمانی می‌تواند یک بازی موفق شمرده شود که با نسخه‌های گذشته‌ی خود مقایسه شود، در غیر این صورت باید گفت که بازی در پاس کردن بعضی از ساده‌ترین استاندارد‌ها هم می‌لنگد. در ادامه با بررسی بازی ایرانی مهدیار ۳ همراه زومجی باشید

بررسی بازی Alan Wake Remastered

ریمستر Alan Wake، نسخه‌ای بهبود‌یافته از ساخته محبوب رمدی است که در برخی جنبه‌ها، هنوز هم حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و در برخی هم می‌توان تاثیر گذر زمان را دید. همراه بررسی بازی باشید.

بررسی بازی Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - The Hinokami Chronicles جزو آن دسته از بازی‌های اقتباسی از روی انیمه است که تنها هواداران انیمه شیطان کش را سرگرم می‌کند. با بررسی این بازی همراه زومجی باشید.

بررسی بازی The Dark Pictures Anthology: House of Ashes

استودیو بازی‌سازی Supermassive Games متاسفانه با ارائه‌ی ضعیف‌ترین قسمت مجموعه The Dark Pictures تا به امروز، همچنان در مسیر افول گام برمی‌دارد.

بررسی بازی Metroid Dread

Metroid Dread با اینکه مشکلاتی دارد، اما تجربه‌ای ناب و عمیق را در اختیار کاربران نینتندو سوییچ قرار دهد. با بررسی این بازی همراه زومجی باشید.

بررسی بازی Back 4 Blood

بازی Back 4 Blood به‌عنوان یک دنباله معنوی برای Left 4 Dead محبوب ساخته شده است؛ اما آیا این بازی می‌تواند به اندازه اثر شرکت Valve موفق باشد؟ با بررسی بازی همراه زومجی باشید.

صفحه ۱ از ۴۸