بررسی بازی Far Cry 6

بررسی بازی FIFA 22

بررسی بازی The Last of Us Part II

بررسی بازی

بررسی بازی Diablo Immortal

Diablo Immortal با‌وجود داشتن ماهیت یک دیابلو، از همان مسائلی رنج می‌برد که پیش از انتشار هم می‌شد آن‌ها را حدس زد. همراه زومجی و بررسی بازی باشید.

بررسی بازی Fire Emblem Warriors: Three Hopes

Fire Emblem Warriors: Three Hopes تجربه‌ای سرگرم کننده و قابل قبول برای‌ آن دسته از بازیکنانی است که به بازی‌های موسو یا سری Fire Emblem علاقه‌مند هستند. با بررسی این بازی همراه زومجی باشید.

بررسی بازی Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge در ارائه یک تجربه کلاسیک حسابی موفق بوده و با تمام مشکلات خود، به‌خوبی بازیکن را سرگرم می‌کند. با بررسی این بازی همراه زومجی باشید.

بررسی بازی Card Shark

استودیو Nerial با بازی Card Shark، گیمر را به فرانسه‌ی قرن ۱۸ میلادی می‌برد تا به‌عنوان یک جوان ساده مشغول یادگیری حقه‌های مختلف برای فریب دادن افراد گوناگون شود.

بررسی بازی Mario Strikers: Battle League

بازی Mario Strikers: Battle League با تمام مشکلات خود می‌تواند تجربه‌ای سرگرم کننده را دراختیار مخاطبان قرار دهد. با بررسی این بازی همراه زومجی باشید.

بررسی بازی Roller Champions

Roller Champions شاید با هسته‌ی اصلی گیم‌پلی خود برخی از بازیکن‌ها را کمی سرگرم کند، اما حداقل فعلا حرفی برای گفتن در بازار شلوغ بازی‌های چندنفره آنلاین ندارد.

بررسی بازی The Stanley Parable: Ultra Deluxe

نسخه‌ی دیلاکس بازی The Stanley Parable با افزودن غافلگیری‌های بامزه و تامل‌برانگیزِ جدید به محتوای بازی اورجینال به نسخه‌ی تکامل‌یافته‌تری بدل می‌شود که تجربه‌ی آن به هردوی طرفداران قدیمی و تازه‌واردان توصیه می‌شود. همراه بررسی زومجی باشید.

بررسی بازی Sniper Elite 5

Sniper Elite 5 روایتی است از تلاش‌های یک اسنایپر برای ازبین‌بردن پروژه مخوف نازی‌ها در جنگ جهانی دوم؛ روایتی که نقاط ضعف و قوت خاص خودش را دارد و در بررسی بازی، مفصل‌تر از آن‌ها خواهیم گفت. همراه زومجی باشید.

بررسی بازی Weird West

ساخته جدید و مستقل خالقان سری دیس‌آنرد، وسترنی لذت‌بخش اما مشکل‌دار است که شاخص‌های سرگرم‌کننده‌ی آن به‌نقاط ضعفش می‌چربرند! همراه بررسی زومجی باشید.

بررسی بازی Shadow Warrior 3

Shadow Warrior 3 شوتر مفرحی است که هرچند حرف جدیدی برای گفتن ندارد، ولی به اندازه یک بار تجربه اوقات مفرحی برای مخاطبش رقم می‌زند. همراه بررسی بازی باشید.

بررسی بازی Apex Legends Mobile

بازی Apex Legends Mobile شاید مشکلاتی از نظر عملکرد فنی داشته باشد، اما تجربه‌ای دلچسب برای کاربران بتل رویال به حساب می‌آید. با بررسی این بازی همراه زومجی باشید.

بررسی بازی Salt and Sacrifice

بازی Salt and Sacrifice یک تجربه دو بعدی ساید اسکرولینگ سرگرم کننده است که بعضی وقت‌ها سرگرم کننده بودن خود را از دست می‌دهد. با بررسی این بازی همراه زومجی باشید.

بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga

Lego Star Wars: The Skywalker Saga خاطره‌بازی دلنشین و مفرحی از فیلم‌های جنگ ستارگان است که با حال و هوای لگویی خود، مخصوصا برای طرفداران این مجموعه محصولی کاملا سرگرم‌کننده است.

بررسی بازی Trek to Yomi

Trek to Yomi جزو آن دسته از بازی‌هایی است که ایده‌های جالبی دارد، اما به خوبی پیاده‌سازی نشده‌اند. با بررسی این بازی همراه زومجی باشید.

بررسی بازی The House of the Dead: Remake

ریمیک بازی The House of the Dead می‌خواهد یک ریل شوتر عرضه‌شده در بیشتر از ۲۵ سال قبل را به‌روز کند. آیا سازندگان موفق به انجام این کار شدند؟

بررسی بازی Rogue Legacy 2

Rogue Legacy 2 جزو آن دسته از بازی‌های روگ‌لایت است که به‌خوبی می‌تواند کاربران تازه‌وارد را سرگرم کند. با بررسی این بازی همراه زومجی باشید.

بررسی بازی Tunic

Tunic جزو آن دسته از بازی‌هایی است که هم لحظات چالش‌برانگیزی و هم لحظات آرامش‌بخشی را برای مخاطبان به ارمغان می‌آورد. با بررسی این بازی همراه زومجی باشید.

بررسی بازی Tiny Tina's Wonderlands

Tiny Tina's Wonderlands یک نسخه فرعی ارزشمند برای مجموعه Borderlands است که با‌وجود مشکلاتی، کماکان تجربه‌ای سرگرم‌کننده ارائه می‌دهد. همراه بررسی بازی باشید.

بررسی بازی GhostWire: Tokyo

GhostWire: Tokyo جزو آن دسته از بازی‌هایی است که با وجود مشکلات مختلف، می‌تواند ساعت‌ها شما را سرگرم کند. با بررسی این بازی همراه زومجی باشید.

بررسی بازی Kirby and the Forgotten Land

Kirby and the Forgotten Land یک تجربه زیبا، دلنشین و بامزه است که تجربه آن به تمامی کاربران نینتندو سوییچ پیشنهاد می‌شود. با بررسی بازی همراه زومجی باشید.

صفحه ۱ از ۵۰