بررسی بازی The Last of Us Part II

بررسی بازی FIFA 21

بررسی بازی Spiritfarer

بررسی بازی

بررسی بازی We Are Football

We Are Football یک بازی در سبک شبیه‌ساز مربیگری است که سعی می‌کند جا پای آثاری چون Football Manager بگذارد. اما چقدر در این راه موفق است؟ با بررسی بازی همراه زومجی باشید.

بررسی بازی Battle Axe

Battle Axe یک بازی آرکید با پیکسل‌ آرتی تماشایی است که از آثاری همچون Golden Axe و Gauntlet الهام گرفته است. اما متاسفانه این بازی در ارائه یک تجربه قابل قبول آرکید ناکام مانده است. با بررسی این بازی همراه زومجی باشید.

بررسی بازی Sniper: Ghost Warrior Contracts 2

Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 از آن دست بازی‌هایی است که با وجود همه ضعف‌ها و مشکلاتش، می‌توان از یک بار تجربه کردن آن لذت خوبی برد. همراه بررسی بازی باشید.

بررسی بازی Kaze and the Wild Masks

بازی Kaze and the Wild Masks تجربه‌ای باکیفیت و کم‌نقص از ژانر پلتفرمر است که در کنار سرگرم‌کنندگی، به‌هم‌سبکان کلاسیک خود ادای احترام می‌کند. همراه بررسی زومجی باشید.

بررسی بازی Ninja Gaiden: Master Collection

Ninja Gaiden: Master Collection شاید گزینه‌ی خوبی برای تمامی کاربران نباشد، اما طرفداران سرسخت بازی‌های هک اند اسلش را راضی نگه می‌دارد. با بررسی این بازی همراه زومجی باشید.

بررسی بازی Judgment Remastered

Judgment Remastered با تکیه بر المان‌های اصلی سری Yakuza توانسته است یک اسپین آف قابل قبول و لذت بخش برای هواداران باشد. با بررسی این بازی همراه زومجی باشید.

بررسی بازی Mass Effect Legendary Edition

Mass Effect Legendary Edition ریمستری نه بی‌نقص ولی بسیار کامل و پرمحتوا از سه گانه فراموش‌نشدنی مس افکت است که می‌توان صدها ساعت غرق تجربه آن شد. با بررسی بازی همراه زومجی باشید.

بررسی بازی Biomutant

استودیو اکسپریمنت 101 توانسته با الهام از بازی‌های بزرگ، یک اکشن نقش‌آفرینی سرگرم‌کننده را در دنیای پساآخرالزمانی رقم بزند با زومجی و بررسی بایومیوتنت همراه باشید.

بررسی بازی Outriders

Outriders، شاید در ارائه یک بخش داستانی قابل قبول، ناکام مانده باشد، اما محتویات مناسب و درخوری را ارائه می‌دهد. با بررسی این بازی همراه زومجی باشید.

بررسی بازی Resident Evil Village

جدیدترین نسخه رزیدنت ایول، در پسِ ظاهر مدرن و امروزی‌اش، وفاداری خوبی هم به ریشه‌ها و حال و هوای اصیل مجموعه دارد. با بررسی بازی همراه زومجی باشید.

بررسی بازسازی NieR Replicant

بازسازی NieR: Replicant یک تجربه بسیار خوب از نظر داستان‌سرایی و مبارزات است که تجربه‌ی فراموش نشدنی‌ای را ارائه می‌دهد. با بررسی این بازی همراه زومجی باشید.

بررسی بازی Returnal

بازی Returnal، ساخته‌ی جدید استودیو فنلاندی و خوش‌سابقه‌ی هوس‌مارک قصد ارائه‌ی تجربه‌ای چالش‌برانگیز با فضاسازی ترسناک را داشته است. سازندگان چه‌قدر در ارائه‌ی یک بازی روگ‌لایت عالی موفق شده‌اند؟

بررسی بازی Oddworld: Soulstorm

بازی Oddworld: Soulstorm با اینکه داستان و ظاهر بسیار خوبی دارد، اما از نظر گیم‌پلی اصلا در حد و انتظار کاربران این مجموعه ظاهر نشده است.

بررسی بازی Monster Hunter Rise

Monster Hunter Rise با اینکه مشکلاتی دارد، اما یکی از بهترین تجربه‌های این مجموعه به حساب می‌آید و می‌تواند ساعت‌ها مخاطب خود را سرگرم کند. با بررسی این بازی همراه زومجی باشید.

بررسی بازی Ghosts 'n Goblins Resurrection

متاسفانه ریبوت Ghosts 'n Goblins به‌گونه‌ای نیست که کاربران قدیمی و جدید مجموعه بتوانند تجربه‌ای سرگرم کننده را کسب کنند. با بررسی این بازی همراه زومجی باشید.

بررسی بازی It Takes Two

هیجان‌انگیز، خوش‌ساخت و تعریفی دقیق از هرآنچه که یک ویدیو گیم برای سرگرم‌کننده بودن لازم دارد. It Takes Two یکی از بهترین بازی‌های Co-op است که در ادامه آن را بررسی می‌کنیم.

بررسی بازی Stronghold: Warlords

Stronghold: Warlords، جدید‌ترین نسخه از سری استراتژی استرانگهلد، هرچند در حد و اندازه یک جنگ‌های صلیبی جدید نیست اما در بین نسخه‌های اخیر مجموعه اثر موفقی است. همراه بررسی بازی باشید.

بررسی بازی Persona 5 Strikers

بازی Persona 5 Strikers را می‌توان یک دنباله جذاب برای Persona 5 دانست که به واسطه‌ی گیم‌پلی و طراحی‌های خود کاربران را سرگرم می‌کند. با بررسی این بازی همراه زومجی باشید.

بررسی بازی Werewolf: The Apocalypse – Earthblood

Werewolf: The Apocalypse - Earthblood جزو آن دسته از بازی‌های ویدیویی است که تجربه نکردن آن، بسیار ارزش بیشتر دارد تا آن را تجربه کنید. با بررسی بازی همراه زومجی باشید.

بررسی بازی Super Mario 3D World + Bowser's Fury

Super Mario 3D World یک ریمستر با کیفیت از یک انحصاری ارزشمند است که با محتوای Bowser's Fury به یکی از بهترین بازی‌های نینتندو سوییچ تبدیل شده است.

صفحه ۱ از ۴۵
تبلیغات