بررسی بازی FIFA 23

بررسی بازی Overwatch 2

بررسی بازی Far Cry 6

بررسی بازی

بررسی بازی Blood West؛ وسترن ترسناک

Blood West یک بازی مستقل است که سعی دارد حال و هوای شوترهای کلاسیک را با ژانر وحشت ترکیب کند. همراه بررسی بازی باشید.

بررسی بازی Metal Gear Solid: Master Collection | گنجینه طلایی؟

سالید اسنیک افسانه‌ای پس از یک غیبت طولانی به ویدیو گیم بازگشته است؛ بازگشتی که فرصت مناسبی در اختیار علاقه‌مندان برای تجربه قصه زیبا و پر پیچ و خم مجموعه مخفی‌کاری متال گیر سالید قرار می‌دهد. با نقد و بررسی بازی Metal Gear Solid Master Collection همراه زومجی باشید.

بررسی بازی Gangs of Sherwood؛ رابین هود و دوستان

Gangs of Sherwood با نگاهی نسبتا متفاوت به داستان آشنای رابین هود، تجربه‌ای است که ضعف‌هایش جلوی تبدیل شدن آن به تجربه‌ای سرگرم‌کننده را می‌گیرند. همراه بررسی بازی باشید.

بررسی بازی RoboCop: Rogue City | پلیس آهنی تمام نشدنی

اگر روبوکاپ همان پلیسی است که مرگ را دور زد و به‌زندگی بازگشت، بازی روبوکاپ هم از دل شکستی که برایش پیش‌بینی می‌شد به‌سوی خلق یک شگفتی پل زده است. همراه بررسی زومجی باشید.

بررسی بازی Persona 5 Tactica؛ پرسونای تاکتیکی

Persona 5 Tactica بازی خوب و سرگرم کننده‌ای برای کاربرای بازی‌های نوبتی و تاکتیکی به حساب می‌آید. با بررسی این بازی همراه زومجی باشید.

بررسی بازی Jusant | تجربه‌ای خاص از سازندگان Life is Strange

بازی Jusant جدیدترین اثر دونت‌ناد نه‌تنها یکی از آرامش بخش‌ترین تجربه‌های سال را ارائه می‌کند، بلکه خاص‌ترین اثر سال هم می‌تواند لقب بگیرد.

بررسی بازی Call of Duty: Modern Warfare 3؛ ناامیدی بزرگ سال!

Call of Duty: Modern Warfare 3 در بین تمام آثار بزرگ و درجه‌یک امسال، نماینده شایسته‌ای برای کسب عنوان ناامید‌کننده‌ترین بازی سال است. با بررسی بازی همراه باشید.

بررسی بازی Naruto x Boruto Ultimate Ninja Storm Connections

Naruto x Boruto Ultimate Ninja Storm Connections گنجینه‌ای برای هواداران انیمه ناروتو به حساب می‌آید، اما این گنجینه آن‌چنان درخشان نیست. با بررسی این بازی همراه زومجی باشید.

نگاهی به بسته Beyond the Dawn بازی Tales of Arise؛ محتوایی ارزشمند

Beyond the Dawn محتوایی است که اگر تیم سازنده وقت بیشتری روی آن می‌گذاشت، به تجربه‌ای خارق‌العاده تبدیل می‌شد. با نگاهی به این DLC همراه زومجی باشید.

بررسی بازی EA Sports WRC | رالی به سبک EA

EA Sports WRC به خوبی المان‌های بازی‌های شبیه‌ساز رالی را در خود جای داده و آن‌ها را با موارد جدیدی ترکیب کرده است. با بررسی این بازی همراه زومجی باشید.

بررسی بازی Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name | بزن بزن یاکوزایی

Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name یک اسپین آف سرگرم کننده است که با وجود مشکلاتی که دارد، نظر هواداران را به خوبی به خود جلب می‌کند. با بررسی این بازی همراه زومجی باشید.

بررسی بازی Ghostrunner 2 | سریع و خفن

در باکیفیت بودن دنباله‌ی بازی گوست‌رانر ۱ هیچ تردیدی وجود ندارد. اما سؤال اینجا است که آیا Ghostrunner 2 اثری باکیفیت‌تر از بازی اول به‌شمار می‌رود؟ همراه زومجی باشید که پرسش مورد بحث را در این مطلب، کالبدشکافی می‌کنیم.

بررسی بازی Alan Wake 2؛ جادوی ویدیو گیم

Alan Wake 2 از آن دست بازی‌هایی است که یادمان می‌آورد چرا عاشق ویدیو گیم هستیم و عاشق آن هم خواهیم ماند. همراه بررسی بازی باشید.

بررسی بازی Achilles: Legends Untold؛ ترکیب دیابلو و سولز

Achilles: Legends Untold تجربه‌ای با محوریت آشیل، قهرمان مشهور یونانی است که ایده‌های جالبی برای ارائه دارد. همراه بررسی بازی باشید.

بررسی بازی EA SPORTS FC MOBILE | تجربه‌ی آلتیمیت تیم در ابعاد کوچک

بازی EA SPORTS FC MOBILE را می‌توان تا حدودی حاصل همان فرمول و سیاست‌های چند سال اخیر الکترونیک آرتز در سری Fifa و اکنون در EA SPORTS FC دانست؛ در ادامه با بررسی بازی موبایل FC MOBILE همراه زومجی باشید.

بررسی بازی Super Mario Bros. Wonder؛ تجربه‌ای مفرح از ماریو

Super Mario Bros Wonder گنجینه‌ای برای کاربران نینتندو سوییچ است که لحظاتی مفرح و دلچسب را به تصویر می‌کشد. با بررسی این بازی همراه زومجی باشید.

بررسی بازی Cocoon | نامه عاشقانه برای طرفداران لیمبو و اینساید

بازی Cocoon با طراحی پازل‌ها و باس‌ فایت‌های جذاب و متنوعش یکی از بهترین بازی‌های مستقل سال ۲۰۲۳ است.

بررسی بازی Marvel's Spider-Man 2 | هدیه‌ای از طرفدارها به طرفدارها

استودیو اینسامنیاک در بازی Marvel's Spider-Man 2 نشان می‌دهد که وقتی سازنده هم به منبع اقتباس و هم به مخاطب احترام بگذارد، نتیجه چه‌قدر می‌تواند دل‌چسب باشد.

بررسی بازی NHL 24؛ هاکی روی یخ به سبک EA

جدیدترین نسخه از مجموعه NHL الکترونیک آرتز، با برخی تغییرات سعی کرده تا بهتر و کامل‌تر از همیشه باشد. همراه بررسی بازی باشید.

بررسی بازی Forza Motorsport | ماشین سواری نقش آفرینی

ریبوت Forza Motorsport با اینکه مشکلاتی را در خود جای داده، اما همچنان سرگرم کننده ظاهر شده است. با بررسی این بازی همراه زومجی باشید.

صفحه ۱ از ۵۶