بررسی بازی Far Cry 6

بررسی بازی FIFA 22

بررسی بازی The Last of Us Part II

بررسی بازی

بررسی بازی Inscryption

Inscryption با اینکه پس از شروع طوفانی‌اش کمی دچار افت می‌شود، اما هنوز هم یکی از عجیب‌ترین و درگیر‌کننده‌ترین بازی‌های سال ۲۰۲۱ است. همراه بررسی بازی باشید.

بررسی بازی The Gunk

The Gunk جزو آن دسته از بازی‌هایی است که با وجود ایده‌های تازه و نو، در سرگرم کردن مخاطب به بهترین شکل ممکن، ناکام مانده است. با بررسی این بازی همراه زومجی باشید.

بررسی بازی Unpacking

Unpacking با رفتن به سراغ موضوع اسباب کشی، به شکلی خارج از عرف رایج بازی‌های ویدیویی داستان‌گویی می‌کند. همراه بررسی بازی باشید.

بررسی بازی Fights in Tight Spaces

بازی Fights in Tight Spaces با برجسته کردن جنبه‌ی «حل مسئله» در سناریوهای مبارزه‌ای، شکلی خاص از تجربه و لذت از آثار اکشن/رزمی را تقدیم گیمرها می‌کند. همراه بررسی زومجی باشید.

بررسی بازی Scarf

Scarf جزو آن دسته از بازی‌هایی است که می‌تواند لحظات آرامش‌بخش و دل‌نشینی را ارائه دهد. با بررسی این بازی همراه زومجی باشید.

بررسی بازی The Legend of Tianding

The Legend of Tianiding با اینکه مشکلاتی در بخش روایت داستان و طراحی دشمنان دارد، اما همچنان تجربه‌ی خوبی را ارائه می‌دهد. با بررسی این بازی همراه زومجی باشید.

بررسی بازی Halo Infinite

Halo Infinite، شروع کننده مسیری جدید برای مسترچیف است و به بهترین شکل ممکن کاربران خود را سرگرم می‌کند. با بررسی این بازی همراه زومجی باشید.

بررسی بازی Solar Ash

Solar Ash سفری خیال‌انگیز و متفاوت است که با نگرش خاصی که به‌مقوله‌ی پلتفرمینگ دارد، یک ماجراجویی خاص را برای شما ترتیب می‌دهد. همراه بررسی زومجی باشید.

بررسی بازی موبایل Rocket League Sideswipe

بازی Rocket League Sideswipe یک تجربه‌ی شدیدا سرگرم کننده و ارزشمند است که این روز‌ها مشابه آن را به ندرت می‌توانید در سری بازی‌های چند نفره پیدا کنید؛ در ادامه با بررسی Rocket League Sideswipe همراه زومجی باشید.

بررسی بازی Shin Megami Tensei V

Shin Megami Tensei V با ارائه یک سیستم مبارزات کامل و کارآمد درکنار داستانی جذاب، یکی از بهترین تجربه‌ها را در میان بازی‌های نقش‌آفرینی شرقی ارائه می‌دهد. با بررسی این بازی همراه زومجی باشید.

بررسی بازی Chorus

اگر مانور با فضاپیما جنگی در جاذبه‌ی صفر و شلیک به سفینه‌های دشمن را به‌شدت دوست دارید، احتمالا از همراهی با نارا در بازی Chorus پشیمان نمی‌شوید.

بررسی بازی Ruined King: A League of Legends Story

Ruined King: A League of Legends Story بخشی از جهان وسیع کاراکترهای League of Legends را به‌نمایش گذاشته و تجربه‌ی خوبی را ارائه می‌دهد. با بررسی این بازی همراه باشید.

بررسی بازی Skyrim Anniversary Edition

این بار، ۱۰ سالگی عرضه Skyrim بهانه‌ای برای بتسدا شده تا نسخه‌ای دیگر از آن منتشر کند. با زومجی و بررسی Skyrim Anniversary Edition همراه باشید تا نگاهی به آن داشته باشیم.

بررسی بازی موبایل Moncage

Moncage درست مانند یک رویا، شما را در دنیای خیال انگیز و عمیق خود غرق می‌کند، طوری که وقتی در پایان بالاخره از خواب بیدار می‌شوید، احتمالا به جز یک تجربه‌ی لذت بخش، دیگر چیزی از آن به یاد نمی‌آورید. در ادامه با بررسی این بازی همراه زومجی باشید.

بررسی بازی Sherlock Holmes: Chapter One

بازی Sherlock Holmes: Chapter One یک اقتباس بی‌ادعا از قصه‌های شرلوک است که با تمامی نقاط ضعف و قوت خود، به‌اثری خوش‌ساخت با محوریت این کارآگاه/مشاور بریتانیایی تبدیل می‌شود. همراه بررسی زومجی باشید.

بررسی بازی Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition

ریمستر سه‌گانه GTA، نشان می‌دهد که حتی شرکتی مثل راک‌استار هم ممکن است دچار خطا و اشتباه شود. با بررسی بازی همراه زومجی باشید.

بررسی بازی Battlefield 2042

بازی Battlefield 2042 در باطن محصول سرگرم کننده‌ای است، اما مشکلات و کمبود محتوای آن سبب شده تا نتواند آنطور که باید و شاید خودنمایی کند. با بررسی این بازی همراه زومجی باشید.

بررسی بازی Bright Memory Infinite

Bright Memory Infinite به‌جای اینکه بیشتر شبیه به یک بازی ویدیویی کامل باشد، یک دمو فنی است. با بررسی این بازی همراه زومجی باشید.

بررسی بازی Forza Horizon 5

Forza Horizon 5، تجربه‌ای لذت بخش، روان و هیجان‌انگیز است که به تمامی علاقه‌مندن به بازی‌های ریسینگ پیشنهاد می‌شود. با بررسی این بازی همراه زومجی باشید.

بررسی بازی Call of Duty: Vanguard

Call of Duty: Vanguard بازگشتی دوباره به دوران جنگ جهانی دوم از مجموعه کال آو دیوتی است؛ بازگشتی که هم ویژگی‌های مثبتی دارد و هم ضعف‌هایی غیرقابل‌انکار. با بررسی بازی همراه زومجی باشید.

صفحه ۱ از ۴۸