باکس آفیس | در گیشه چه خبر است؟

گزارش هفتگی باکس آفیس و پر فروش ترین فیلم های هفته

گزارش باکس آفیس: از عملکرد شگفت‌انگیز Shang-Chi تا افتتاحیه قوی فیلم ترسناک جیمز وان

در گزارش باکس آفیس این هفته درباره‌ی افتتاحیه شگفت‌انگیز Shang-Chi، جدیدترین فیلم دنیای سینمایی مارول صحبت کرده و عملکرد فیلم ترسناک جدید خالق The Conjuring را مرور می‌کنیم. همراه زومجی باشید.

گزارش باکس آفیس: از افتتاحیه قوی Free Guy در چین تا سودآوری فیلم ترسناک Don't Breathe 2

در گزارش باکس آفیس این هفته درباره‌ی افتتاحیه فیلم ترسناک Candyman صحبت کرده و عملکرد Black Widow را در مقایسه با دیگر فیلم‌های مارول بررسی می‌کنیم. همراه زومجی باشید.

گزارش باکس آفیس: از افتتاحیه قوی انیمیشن PAW Patrol تا مرگ زودهنگام فیلم جدید هیو جکمن

در گزارش باکس آفیس این هفته درآمد عالی فیلم ویدیوگیمی Free Guy در دومین آخرهفته‌‌ی اکرانش را بررسی کرده و ۱۰ فیلم پُرفروش هفته را مرور می‌کنیم. همراه زومجی باشید.

گزارش باکس آفیس: از افتتاحیه موفقیت‌آمیز Free Guy تا اُفت فروش تاریخی The Suicide Squad

در گزارش باکس آفیس این هفته عملکرد فیلم ترسناک Don't Breathe 2 را بررسی می‌کنیم و به این سؤال پاسخ می‌دهیم که چرا Jungle Cruise شکست تجاری بزرگ‌تری در مقایسه با The Suicide Squad است. همراه زومجی باشید.

گزارش باکس آفیس: چرا The Suicide Squad در گیشه شکست خورد؟

فیلم The Suicide Squad با وجود به دست آوردن دل طرفداران و منتقدان، افتتاحیه‌ی فاجعه‌باری را در گیشه تجربه کرد. چرا موفقیت تجاری این فیلم حتی در شرایط غیرکرونایی هم هیچ‌وقت تضمین‌شده نبود؟ همراه زومجی باشید.

گزارش باکس آفیس: از افتتاحیه ناامیدکننده Jungle Cruise تا ارزیابی عملکرد سریع و خشن ۹

در گزارش باکس آفیس این هفته درباره‌ی افتتاحیه‌ی فیلم فانتزی تحسین‌شده‌ی The Green Knight صحبت و درآمد سریع و خشن ۹ را در مقایسه با فیلم‌های قبلی مجموعه بررسی می‌کنیم. همراه زومجی باشید.

گزارش باکس آفیس: از موفقیت فیلم ترسناک Old تا افت فروش شدید Black‌ Widow

در گزارش باکس آفیس این هفته علاوه‌بر بررسی عملکرد فیلم ترسناک Old، جدیدترین ساخته‌ی ام. نایت شیامالان، به این سوال پاسخ می‌دهیم که چرا شکست فیلم اکشن Snake Eyes قابل‌پیش‌بینی بود. همراه زومجی باشید.

گزارش باکس آفیس: از افتتاحیه قوی The Boss Baby 2 تا اهمیت فیلم بعدی برد پیت

در گزارش باکس آفیس این هفته علاوه‌بر مرور دستاوردهای جدید سریع و خشن ۹، به این سوال پاسخ می‌دهیم که چرا فیلم‌های بعدی برد پیت و ساندرا بولاک نقش تعیین‌کننده‌ای در آینده هالیوود ایفا می‌کنند. همراه گزارش باکس آفیس زومجی باشید.

گزارش باکس آفیس: سریع و خشن چگونه به بزرگ‌ترین مجموعه اورجینال سینما تبدیل شد؟

چه چیزی سری سریع و خشن را به بزرگ‌ترین اکشن غیرفانتزی تاریخ باکس آفیس تبدیل کرد؟ به مناسبت آغاز اکران سریع و خشن ۹، دلیل موفقیت این مجموعه را مرور می‌کنیم. همراه گزارش باکس آفیس زومجی باشید.

گزارش باکس آفیس: از صدرنشینی متوالی A Quiet Place 2 تا عملکرد شگفت‌آور Wrath of Man

چرا موزیکال تحسین‌شده‌ی In the Heights افتتاحیه‌ی ضعیفی را تجربه کرد؟ و چگونه فیلم Wrath of Man ارزش جیسون استاتهام در قامت قهرمانِ اکشن را ثابت کرد؟ همراه گزارش باکس آفیس زومجی باشید.

بررسی عملکرد فیلم‌ های Saw در باکس آفیس به مناسبت اکران فیلم Spiral

دو غریبه چشم باز می‌کنند و با پاهای زنجیرشده‌شان به دیوارِ یک دستشویی کثیف مواجه می‌شوند؛ این آغازی بود بر فیلم‌های Saw که جیگساو را به سودآورترین قاتل اسلشر سینما تبدیل کرد. به مناسب اکران Spiral، دستاوردهای این مجموعه در باکس آفیس را مرور می‌کنیم.

گزارش باکس آفیس: بیستمین سالگرد انیمیشن Shrek

بیست سال پیش ماجراجویی یک دیو سبز و یک خرِ سخنگو، سینما را برای همیشه تغییر داد؛ به مناسبت بیستمین سالگرد اکران «شرک»، موفقیت جریان‌ساز این انیمیشن را مرور می‌کنیم. همراه گزارش باکس آفیس زومجی باشید.

گزارش باکس آفیس: شروع موفقیت‌آمیز اکشن جدید جیسون استاتهام

فیلم Wrath of Man، جدیدترین همکاری جیسون استاتهام و گای ریچی چقدر فروخته است؟ و چرا تابستان ۲۰۲۱ تحت سلطه‌ی فیلم‌های ژانر وحشت خواهد بود؟ همراه گزارش باکس آفیس زومجی باشید.

گزارش باکس آفیس: از نهمین سالگرد The Avengers تا رکورد جدید سری The Conjuring

در نهمین سالگرد اکران The Avengers، مهم‌ترین فاکتور تاثیرگذار در موفقیت تاریخی آن را مرور کرده و احتمال دو میلیاردی شدن سری The Conjuring را بررسی می‌کنیم. همراه زومجی باشید.

گزارش باکس آفیس: از دستاورد بی‌سابقه انیمیشن هتل ترانسیلوانیا تا افتتاحیه انیمه Demon Slayer

در باکس آفیس این هفته درباره‌ی دستاورد بی‌سابقه‌ی انیمیشن‌های Hotel Transylvania صحبت می‌کنیم و افتتاحیه‌ی غافلگیرکننده انیمه Demon Slayer در آمریکای شمالی را بررسی می‌کنیم. همراه زومجی باشید.

پر فروش ‌ترین فیلم ‌های هیولایی باکس آفیس به مناسبت اکران گودزیلا علیه کونگ

به مناسبت اکران موفقیت‌آمیز گودزیلا علیه کونگ، پُرفروش‌ترین فیلم‌های هیولایی را رده‌بندی کرده و دستاوردهای آنها در باکس آفیس را مرور می‌کنیم. همراه زومجی باشید.

گزارش باکس آفیس: گودزیلا علیه کونگ در عرض سه روز از فیلم کریستوفر نولان جلو زد

در باکس آفیس این هفته، افتتاحیه‌ی موفقیت‌آمیز Godzilla vs. Kong در بازار چین و شروع قوی اکشن Nobody در گیشه‌ی آمریکای شمالی را بررسی می‌کنیم. همراه زومجی باشید.

گزارش باکس آفیس: درآمد Avatar در چین به چند قدمی Tenet رسید

در باکس آفیس این هفته، دستاوردهای جدید Avatar در بازار چین را بررسی کرده و درآمد فیلم‌های نامزد بهترین فیلم اسکار ۲۰۲۱ را مرور می‌کنیم. همراه زومجی باشید.

گزارش باکس آفیس: پیشی گرفتن آواتار از اونجرز ۴ تنها دستاورد جدیدش نیست

در باکس آفیس این هفته، پیشی گرفتن Avatar از Avengers: Endgame را بررسی می‌کنیم و به این سؤال پاسخ می‌دهیم که چرا Creed 3 برای موفقیت دیگر نیازی به حضور راکی بالبوآ نخواهد داشت. همراه زومجی باشید.

گزارش باکس آفیس: دو فیلم چینی از Avengers: Endgame و Avatar پیشی گرفتند

در گزارش این هفته، دستاوردهای جدید دو فیلم چینی Hi, Mom و Detective Chinatown 3 را مرور می‌کنیم و عملکرد موفقیت‌آمیز فیلم جدید Tom and Jerry را بررسی می‌کنیم. همراه زومجی باشید.

صفحه ۱ از ۲۲
تبلیغات