باکس آفیس | در گیشه چه خبر است؟

گزارش هفتگی باکس آفیس و پر فروش ترین فیلم های هفته

گزارش باکس آفیس: شگفتی‌سازی Megan، فیلم ترسناک جدید جیمز وان

در گزارش باکس آفیس این هفته آواتار ۲ همچنان به فروش توقف‌ناپذیرش ادامه می‌دهد و فیلم ترسناک مگان به اولین موفقیت غیرمنتظره‌ی ۲۰۲۳ بدل می‌شود. همراه زومجی باشید.

گزارش باکس آفیس: آواتار ۲ به دومین فیلم پرفروش ۲۰۲۲ بدل شد

در گزارش باکس آفیس این هفته رکوردهای آواتار ۲ را مرور کرده و دلیل شکست بابیلون، فیلم جدیدِ مارگو رابی و برد پیت را بررسی می‌کنیم. همراه زومجی باشید.

گزارش باکس آفیس: من نفرت‌ انگیز، سودآورترین مجموعه انیمیشن‌ تاریخ

در گزارش باکس آفیس این هفته اُفت فروش شدید ثور: عشق و تندر را تحلیل کرده و درباره‌ی بدل شدن سری منِ نفرت‌انگیز به سودآورترین مجموعه‌ی انیمیشنی تاریخ صحبت می‌کنیم. همراه زومجی باشید.

گزارش باکس آفیس: دستیابی Thor: Love and Thunder به بزرگ‌ترین افتتاحیه فیلم‌های ثور

ثور: عشق و تندر در مقایسه با فیلم‌های قبلی خدای رعدِ دنیای مارول چقدر فروخته است؟ چرا موفقیت تاپ گان ۲ و دنیای ژوراسیک ۳ عدم نیازِ هالیوود به چین را ثابت می‌کنند؟ همراه گزارش باکس آفیس زومجی باشید.

گزارش باکس آفیس: رکوردشکنی انیمیشن Minions 2

افتتاحیه‌ی مینیون‌ها ۲ در مقایسه با فیلم‌های قبلی مجموعه منِ نفرت‌انگیز چگونه است؟ در گزارش باکس آفیس این هفته علاوه‌بر پاسخ به این سؤال، جدیدترین رکوردشکنی‌های تاپ گان: ماوریک را مرور می‌کنیم. همراه زومجی باشید.

گزارش باکس آفیس: انیمیشن Lightyear، کم‌درآمدترین فیلم مجموعه داستان اسباب‌بازی

چرا افتتاحیه‌ی لایت‌یر ناامیدکننده‌ترین افتتاحیه‌ی تاریخ استودیوی پیکسار است؟ در گزارش باکس آفیس این هفته علاوه‌بر پاسخ به این سؤال، احتمال پیشی گرفتن تاپ گان: ماوریک از تایتانیک را هم بررسی می‌کنیم. همراه زومجی باشید.

گزارش باکس آفیس: تمام رکوردهای فیلم Jurassic World Dominion

افتتاحیه‌ی دنیای ژوراسیک ۳ در مقایسه با فیلم‌های قبلی مجموعه چگونه بوده است؟ در گزارش باکس آفیس این هفته علاوه‌بر پاسخ به این سؤال، احتمالِ یک میلیاردی شدن Top Gun: Maverick را هم بررسی می‌کنیم. همراه زومجی باشید.

گزارش باکس آفیس: تاپ گان: ماوریک، پرفروش‌ترین فیلم تام کروز

در گزارش باکس آفیس این هفته رکوردهای Top Gun: Maverick، جدیدترین اکشنِ تام کروز را مرور کرده و افتتاحیه‌ی Jurassic World Dominion را بررسی می‌کنیم. همراه زومجی باشید.

گزارش باکس آفیس: اُفت فروش شدید دکتر استرنج ۲

چرا درآمد دکتر استرنج ۲ در دومین آخرهفته‌ی اکرانش با سقوطی کم‌سابقه مواجه شد؟ در گزارش باکس آفیس این هفته علاوه‌بر بررسی این سؤال، ۱۰ فیلم برتر جدول را مرور می‌کنیم.

گزارش باکس آفیس: تمام رکوردهای دکتر استرنج ۲

دکتر استرنج ۲ در آخرهفته‌ی افتتاحیه‌اش چه رکوردهایی را شکسته است و درآمدش در هفته‌های آینده چگونه پیش‌بینی می‌شود؟ در گزارش باکس آفیس این هفته علاوه‌بر پاسخ به این سؤال، ۱۰ فیلم برتر جدول را مرور می‌کنیم.

گزارش باکس آفیس: چرا موفقیت بتمن در نوع خودش استثنایی است؟

چرا موفقیت بتمن در بینِ فیلم‌های ابرقهرمانی که قسمت اولِ یک مجموعه حساب می‌شوند، استثنایی است؟ در گزارش باکس آفیس این هفته علاوه‌بر پاسخ به این سؤال، افتتاحیه اکشن جدیدِ لیام نیسون را بررسی می‌کنیم.

گزارش باکس آفیس: جانوران شگفت‌انگیز ۳، کم‌درآمدترین فیلم دنیای هری پاتر

در گزارش باکس آفیسِ این هفته افتتاحیه‌ی ناامیدکننده‌ی فیلم جدیدِ دنیای هری پاتر را بررسی کرده و درباره‌ی معنایی که شکست موربیوس برای آینده‌ی فیلم‌های مارولیِ سونی دارد گمانه‌زنی می‌کنیم. همراه زومجی باشید.

گزارش باکس آفیس: پیش‌بینی فروش فیلم Doctor Strange 2

چرا دکتر استرنج ۲ باید قدرتِ دیزنی در گیشه را مجددا ثابت کند؟ در گزارش باکس آفیسِ این هفته علاوه‌بر پاسخ به این سؤال، افتتاحیه‌ی سونیک ۲ و اکشن جدید مایکل بِی را بررسی می‌کنیم. همراه زومجی باشید.

گزارش باکس آفیس: پیشی گرفتن بتمن از جوکر

چرا یک میلیاردی شدن فیلم بتمنِ مت ریوز غیرممکن است؟ در گزارش باکس آفیسِ این هفته علاوه‌بر پاسخ به این سؤال، پُرفروش‌ترین فیلم‌های آخرهفته‌ی گذشته را مرور می‌کنیم. همراه زومجی باشید.

گزارش باکس آفیس: بتمن در یک قدمی مرد عنکبوتی تام هالند

چرا موفقیت بتمنِ مت ریوز در نوع خودش استثنایی است؟ در گزارش باکس آفیسِ این هفته علاوه‌بر پاسخ به این سؤال، پُرفروش‌ترین فیلم‌های آخرهفته‌ی گذشته را مرور می‌کنیم. همراه زومجی باشید.

گزارش باکس آفیس: مقایسه افتتاحیه بتمن با سه‌گانه نولان

در گزارش باکس آفیس این هفته افتتاحیه‌ی موفقیت‌آمیز فیلم بتمنِ مت ریوز را بررسی کرده و پُرفروش‌ترین فیلم‌های آخرهفته‌ی گذشته را مرور می‌کنیم. همراه زومجی باشید.

گزارش باکس آفیس: پیشی گرفتن مرد عنکبوتی ۳ از تایتانیک

در گزارش باکس آفیس این هفته علاوه‌بر مرور جدیدترین دستاورد مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست، عملکرد آنچارتد در مقایسه با دیگر فیلم‌های ویدیوگیمی را بررسی می‌کنیم. همراه زومجی باشید.

گزارش باکس آفیس: پیش‌بینی فروش فیلم The Batman

در گزارش باکس آفیس این هفته علاوه‌بر پیش‌بینی درآمد فیلم بتمنِ مت ریوز، دلایل اکران موفقیت‌آمیز آنچارتد را بررسی می‌کنیم. همراه زومجی باشید.

گزارش باکس آفیس: از افتتاحیه امیدوارکننده آنچارتد تا پیشی گرفتن مرد عنکبوتی ۳ از آواتار

در گزارش باکس آفیس این هفته افتتاحیه‌‌ی فیلم معمایی Death on the Nile و کمدی‌رمانتیک جدید جنیفر لوپز را بررسی کرده و پُرفروش‌ترین فیلم‌های آخرهفته‌ی گذشته را مرور می‌کنیم. همراه زومجی باشید.

گزارش باکس آفیس: عصر یخبندان همچنان پرفروش‌ترین مجموعه انیمیشن تاریخ

در گزارش باکس آفیس این هفته به مناسبت پخش عصر یخبندان ۶، تاریخ درخشان این مجموعه در گیشه را بررسی کرده و پُرفروش‌ترین فیلم‌های آخرهفته‌ی گذشته را مرور می‌کنیم. همراه زومجی باشید.

صفحه ۱ از ۲۴