آخرین خبرهای پلنگ صورتی

بلک پنتر یکی از ابرقهرمان‌های جهان مارول است که فیلم سینمایی آن هم برگرفته از زندگی او است. همچنین بلک پنتر برای اولین‌بار در سال ۱۹۶۶ خلق شده است.

بازی Black Panther الکترونیک آرتز جهان-باز خواهد بود

آگهی‌های شغلی استودیو Cliffhanger Games نشان می‌دهند که بازی Black Panther اثری جهان-باز با سیستم روایت داستان بسیار نوآورانه خواهد بود.

معرفی بازی داستانی Black Panther توسط الکترونیک آرتز و مارول

الکترونیک آرتز با معرفی یکی از استودیوهای جدید خود، رسما خبر ساخت یک بازی داستانی از مجموعه‌ی Black Panther را تایید کرد.

رکوردشکنی فیلم Black Panther 2 در شبکه دیزنی پلاس

فیلم Black Panther: Wakanda Forever بزرگ‌ترین افتتاحیه فیلم‌های دنیای سینمایی مارول روی شبکه دیزنی پلاس را ثبت کرده است.

نقد فیلم پلنگ سیاه: واکاندا تا ابد (Black Panther: Wakanda Forever)

فیلم Black Panther: Wakanda Forever مأموریت مهمی دارد و آن هم پر کردن جای خالی چادویک بوزمن است. اما آیا واقعا در این مأموریت موفق عمل کرده است؟

فیلم Black Panther 3 در دست ساخت است

لتیشیا رایت، بازیگر نقش شوری در مصاحبه جدید خود گفت که اعتقاد دارد فیلم Black Panther 3 به کارگردانی رایان کوگلر در دست ساخت است.

اعلام تاریخ پخش نسخه با کیفیت فیلم Black Panther 2 [به‌روزرسانی]

سرانجام تاریخ پخش فیلم Black Panther: Wakanda Forever از سرویس استریم دیزنی پلاس مشخص شد و طرفداران به‌زودی می‌توانند شاهد پخش نسخه با کیفیت این فیلم باشند.

فیلم Black Panther 2 قرار بود داستانی درباره روابط پدر-پسری باشد

رایان کوگلر، کارگردان فیلم Black Panther: Wakanda Forever فاش کرد که در نسخه اولیه فیلمنامه این فیلم قرار بود داستان پدر-پسری را دنبال کند.

صدرنشینی فیلم Black Panther 2 برای پنجمین هفته پیاپی در گیشه آمریکا

فیلم Black Panther: Wakanda Forever توانست برای پنجمین هفته پیاپی به صدرنشین گیشه آمریکا تبدیل شود و عمکلرد چشمگیری را داشته باشد.

نمایش پلنگ سیاه جدید در پوستر تازه فیلم Black Panther 2

مارول استودیو پوستر جدیدی از فیلم Black Panther: Wakanda Forever را منتشر کرده است که در این پوستر شاهد نمایش پلنگ سیاه جدید هستیم.

انتشار تصاویر جدید از فیلم Black Panther 2

به‌تازگی تصاویر جدیدی از فیلم Black Panther: Wakanda Forever توسط مجله امپایر منتشر شده که تمرکز آن روی شوری است.

ثبت دومین افتتاحیه بزرگ سال ۲۰۲۲ توسط فیلم Black Panther 2

فیلم Black Panther: Wakanda Forever با رسیدن به آمار فروش ۳۳۰ میلیون دلاری خود طی روزهای گذشته، در رتبه دوم بزرگ‌ترین افتتاحیه آثار سینمایی بعد از Doctor Strange 2 قرار گرفت.

مشخص شدن تعداد صحنه‌های پس از پایان فیلم Black Panther 2

پس از نمایش فیلم Black Panther: Wakanda Forever در بامداد امروز، تعداد صحنه‌های پس از پایان این فیلم مشخص شده است.

نمایش پلنگ سیاه بعدی در تریلر جدید فیلم Black Panther 2

مارول استودیو امروز تریلر جدیدی از فیلم Black Panther: Wakanda Forever را منتشر کرده است که در آن شاهد نمایش پلنگ سیاه جدید هستیم.

تبدیل Black Panther 2 به دومین فیلم بلند دنیای سینمایی مارول

مدت زمان فیلم Black Panther: Wakanda Forever مشخص شده است که این فیلم را تبدیل به دومین فیلم بلند دنیای سینمایی مارول می‌کند.

نیمور در دنیای سینمایی مارول میوتنت است | انتشار تصویر جدید فیلم Black Panther 2

تنوک هورتا، بازیگر نقش نیمور در فیلم Black Panther: Wakanda Forever تایید کرد که این شخصیت در دنیای سینمایی مارول یک میوتنت است.

احتمال تمرکز بازی مارولی امی هنینگ روی کاپیتان آمریکا و بلک پنتر

به نظر می‌رسد بازی مارولی امی هنیگ و استودیوی اسکای‌دنس با محوریت کاپیتان آمریکا و پلنگ سیاه از دنیای مارول در حال ساخت باشد.

آیا دکتر دووم در فیلم Black Panther 2 حضور دارد؟

آیا نیمور شخصیت شرور و منفی اصلی فیلم Black Panther: Wakanda Forever است یا شخص دیگری پشت داستان قرار دارد؟ با زومجی برای بررسی یک نظریه محبوب همراه باشید.

استقبال فوق العاده طرفداران مارول از اولین تریلر فیلم Black Panther 2

اولین تریلر فیلم Black Panther: Wakanda Forever در ۲۴ ساعت اول انتشار تبدیل به یکی از پر بیننده‌ترین تریلر فیلم‌های دنیای سینمایی مارول شده است.

بازی اکشن و جهان باز Black Panther در دست توسعه است

جف گراب امروز از ساخت اثری داستان‌محور و اکشن برپایه‌ی شخصیت Black Panther مارول خبر داد و جزئیاتی از این پروژه را به‌اشتراک گذاشت؛ اثری که شرکت EA آن را منتشر خواهد کرد.

ادای دین به چادویک بوزمن فقید در اولین تریلر فیلم Black Panther 2

مارول استودیو اولین تریلر فیلم Black Panther: Wakanda Forever را منتشر کرد که در آن شاهد نبرد واکاندا با آتلانتیس هستیم.

صفحه ۱ از ۹