مقالات کمیک

اگر علاقمند به مطالعه در رابطه با معروف‌ترین کمیک‌ ها از جمله دی سی و مارول هستید در این صفحه مقالات تخصصی را برای شما آماده کرده‌ایم.

معرفی شخصیت آدام وارلاک، نماد زندگی و انسان کامل

در این قسمت از سری مقاله معرفی شخصیت کتاب‌های کمیک، به سراغ یکی از قدرتمندترین موجودات دنیای مارول یعنی آدام وارلاک می‌رویم که با عنوان نماد زندگی هم شناخته می‌شود.

شخصیت‌هایی که نقاب و شنل بتمن را پوشیدند؛ از عزرائیل تا هوگو استرنج

از آنجایی که در آینده نزدیک فردی جدیدی هویت شخصیت بتمن را در رویداد Future State در اختیار می‌گیرد، در این مقاله ما تمام جایگزین‌های بروس وین را به شما معرفی می‌کنیم.

معرفی شخصیت بیست، هنک مک‌کوی

در این قسمت از سری مقاله‌های معرفی شخصیت کتاب‌های کمیک، به سراغ عضو هیولایی و موسس تیم مردان ایکس که پزشک و دانشمند گروه هم هست، یعنی هنک مک‌کوی یا همان بیست رفتیم.

مصاحبه آلن مور با محوریت وضعیت کنونی کمیک‌ها و فیلم The Show

مدتی پیش سایت خبری ددلاین مصاحبه‌ای را با آلن مور، افسانه دنیای کمیک ترتیب داد و او درباره وضعیت کنونی و سرنوشت کتاب‌های کمیک و فیلم‌های ابرقهرمانی صحبت کرد.

هرآنچه که باید از رویداد King In Black مارول بدانیم

پیشرفت و گسترش مجموعه Venom به جایی می‌رسد که نه‌تنها خود شخصیت ونوم و دیگر اعضای تیم انتقام جویان، بلکه کل مردم زمین درگیر رویداد King in Black از شرکت مارول خواهند شد.

هرآنچه که از رویداد جدید دی سی به نام Future State باید بدانیم

مدتی پیش شرکت دی سی کامیکس رویداد بزرگ و جدید خود را با نام Future State معرفی کرد که قرار است یک دنیای کاملا جدید از این شرکت را به ما نمایش دهد که با تغییرات زیادی همراه است.

کمیک هایی که بهتر است پیش از تجربه بازی Spider-Man بخوانید

بازی Spider-Man، ساخته‌ی استودیوی Insomniac Games فردا منتشر می‌شود و بهترین کار این است که خودمان را برای تجربه‌اش آماده کنیم! در این مطلب کمیک‌هایی را که باید پیش از تجربه بازی بخوانید را معرفی می‌کنیم.