گلدن گلوب

تام کروز جوایز گلدن گلوب خود را به نشانه اعتراض پس فرستاد

تام کروز در ادامه‌ی اعتراضات به سیاست‌های نژادپرستانه و جنسیت زده‌ی انجمن مطبوعات خارجی هالیوود، طی اقدامی نمادین سه جایزه‌ی گلدن گلوب خود را پس فرستاد.

ادامه مشکلات گلدن گلوب ؛ شبکه NBC مراسم سال بعد را پخش نمی‌کند

پس از وارد شدن انتقادهای گوناگون به انجمن مطبوعات خارجی هالیوود و اعتراض آمازون، نتفلیکس و چند هنرمند معروف، شبکه NBC در مقام پخش‌کننده‌ی اصلی گلدن گلوب اعلام کرد که مراسم سال ۲۰۲۲ را پخش نمی‌کند!

افت تعداد بینندگان مراسم گلدن گلوب برای دومین سال متوالی

مراسم اهدای جوایز گلدن گلوب امسال که به‌صورت غیرحضوری و آنلاین برگزار شد، تقریباً نیمی از تعداد بینندگان مراسم سال ۲۰۲۰ را از دست داده است.

برندگان جوایز مراسم گلدن گلوب 2021؛ از Nomadland تا انیمیشن Soul

فهرست کامل برندگان مراسم Golden Globe 2021 معرفی شده که می‌توانید در ادامه به همراه گزارشی از خلاصه‌ی مراسم به آن دسترسی داشته باشید.

فهرست نامزدهای گلدن گلوب 2021؛ عملکرد فراتر از انتظار فیلم Promising Young Woman

انجمن مطبوعات خارجی هالیوود (HFPA) بالاخره اعلام کرد که در گلدن گلوب 2021 کدام فیلم‌ها و سریال‌ها به نبرد با هم برای کسب جوایز می‌پردازند.

1917 و Once Upon a Time in Hollywood به ترتیب برنده جوایز بهترین فیلم درام و برترین فیلم کمدی گلدن گلوب 2020 شدند

با پایان یافتن مراسم گلدن گلوب 2020 به میزبانی ریکی جرویز درنهایت اعلام شد که از نظر انجمن مطبوعات خارجی هالیوود کدام دو فیلم کمدی و درام بهترین آثار سینمایی سال ۲۰۱۹ میلادی به شمار می‌آیند.

برندگان گلدن گلوب 2020 معرفی شدند؛ فیلم 1917، بهترین فیلم درام

با برگزاری هفتاد و هفتمین مراسم گلدن گلوب، برندگان جوایز امسال هم در تمامی بخش‌ها مشخص شدند. همراه زومجی و لیست کامل آثار و اشخاصی باشید که در سال ۲۰۲۰ این جایزه را دریافت کرده‌اند.

جایزه بهترین بازیگر زن نقش اصلی در فیلم درام گلدن گلوب 2020؛ رنی زلوگر برای فیلم Judy

برگزاری گلدن گلوب 2020 با میزبانی ریکی جرویز بالاخره مشخص کرد که پیروز رقابت اسکارلت جوهانسون، سیرشا رونان، شارلیز ترون، سینتیا اریوو و رنی زلوگر کدام بازیگر است.

جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد در فیلم درام گلدن گلوب 2020؛ واکین فینیکس برای فیلم Joker

گلدن گلوب 2020 هم‌اکنون در حال برگزاری است و بالاخره مشخص شد که بین کریستین بیل، آنتونیو باندراس، واکین فینیکس، جاناتان پرایس و آدام درایور چه شخصی توانست جایزه‌ی بهترین بازیگر نقش اول مرد سال را ببرد.

جایزه بهترین بازیگر زن نقش اصلی در فیلم کمدی گلدن گلوب 2020؛ آوکافینا برای فیلم The Farewell

آوکافینا، آنا د آرماس، کیت بلانشت، بینی فلدستین و اما تامپسون نامزدهای یکی از مهم‌ترین جوایز مراسم گلدن گلوب 2020 بودند و اکنون برنده‌ی رقابت آن‌ها با یکدیگر مشخص شده است.

جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد در فیلم کمدی گلدن گلوب 2020؛ تارون اجرتون برای فیلم Rocketman

اندکی قبل و در مراسم گلدن گلوب 2020 مشخص شد که از بین دنیل کریگ، رومن گریفین دیویس، لئوناردو دی کاپریو، تارون اجرتون و ادی مورفی چه کسی برنده‌ی نهایی جایزه‌ی بهترین بازیگر نقش اصلی مرد در فیلم کمدی است.

جایزه بهترین کارگردان گلدن گلوب 2020؛ سم مندس برای فیلم 1917

با برگزاری گلدن گلوب 2020 به میزبانی ریکی جرویز همه متوجه شدند که انجمن مطبوعات خارجی هالیوود کدام فیلم‌ساز را به‌عنوان بهترین کارگردان سال ۲۰۱۹ میلادی انتخاب کرده است.

Succession و Fleabag جوایز بهترین سریال های درام و کمدی گلدن گلوب 2020 را کسب کردند

امسال محصولاتی بسیار متفاوت با هم در دو بخش بهترین سریال کمدی یا موزیکال و بهترین سریال درام سال نامزد دریافت جوایز بزرگ بودند و بالاخره مشخص شد که انجمن مطبوعات خارجی هالیوود تندیس‌ها را به چه آثاری داده است.

جایزه بهترین انیمیشن گلدن گلوب 2020؛ Missing Link

با برگزاری مراسم گلدن گلوب 2020 بالاخره مشخص شد که از بین انیمیشن‌های امسال، کدام اثر از نظر انجمن مطبوعات خارجی هالیوود بهتر از همه‌ی رقبای خود ظاهر شده است.

مصاحبه کوئنتین تارانتینو در مورد ساخت فیلم روزی روزگاری در هالیوود

روزی روزگاری در هالیوود آخرین ساخته کارگردان معروف کوئنتین تارانتینو است. او در مصاحبه‌ با نشریه Sight & Sound پیرامون این فیلم و نحوه ساختش توضیحاتی داد که در ادامه به مرور آن خواهیم پرداخت.

واکنش کیت هرینگتون به نامزدی وی در گلدن گلوب 2020

کیت هرینگتون که برای دریافت جایزه‌ی بهترین بازیگر نقش اول مرد، نامش برای جوایز گلدن گلوب مطرح شده است، به‌عنوان تنها نماینده‌ی سریال بازی تاج و تخت دیدگاه خود را مطرح کرده است.

بزرگترین غایبان گلدن گلوب 2020

بزرگ‌ترین غایبین گلدن گلوب 2020 چه فیلم‌ها و کسانی بودند؟ در ادامه و با بررسی بزرگ‌ترین غایبان مراسم امسال همراه باشید.

نامزدهای گلدن گلوب 2020 اعلام شدند

انجمن خبرنگاران خارجی هالیوود، مطابق برنامه طی یک پخش زنده‌ی اینترنتی، فهرست کامل نامزدهای تمامی جوایز گلدن گلوب 2020 را اعلام کرد.

استودیو اینسامنیاک به سونی برای کسب جایزه گلدن گلوب تبریک گفت

به‌تازگی کمپانی سونی برای انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse جایزه گلدن گلوب را دریافت کرد و اینسامنیاک، سازنده بازی اسپایدرمن هم به این کمپانی تبریک گفته است.

برندگان گلدن گلوب 2019 اعلام شدند؛ Bohemian Rhapsody، بهترین فیلم درام

با به پایان رسیدن اولین مراسم بزرگ فصل جوایز یعنی گلدن گلوب 2019، حالا وقت نگاه انداختن به لیست برندگان آن رسیده است. همراه زومجی باشید.

صفحه ۱ از ۲
تبلیغات