گلدن گلوب

برندگان جوایز گلدن گلوب 2023 ؛ The Fablemans بهترین فیلم

مراسم جوایز گلدن گلوب 2023 بامداد امروز برگزار شد که در آن شاهد درخشش فیلم The Fablemans و فیلم The Banshees of Inisherin بودیم.

نامزدهای جوایز گلدن گلوب 2023 ؛ پیشتازی فیلم The Banshees of Inisherin

ساعاتی پیش نامزد جوایز گلدن گلوب 2023 اعلام شدند که در آن شاهد پیشتازی فیلم The Banshees of Inisherin و فیلم Everything Everywhere All at Once هستیم.

برندگان جوایز گلدن گلوب 2022 ؛ درخشش فیلم قدرت سگ و سریال Succession

مراسم گلدن گلوب ۲۰۲۲ بدون پخش تلویزیونی برگزار شد و حالا افراد و آثار برنده‌ی جوایز آن را می‌شناسیم.

گلدن گلوب 2022 پخش زنده نخواهد داشت

رسانه‌ی ددلاین تایید کرد که نه‌تنها سلبریتی‌ها حاضر به شرکت در گلدن گلوب ۲۰۲۲ نشده‌اند، بلکه این مراسم اصلا پخش زنده ندارد.

نامزدهای جوایز گلدن گلوب 2022 ؛ پیشتازی بلفاست و قدرت سگ

امسال شبکه NBC قصد پخش مراسم Golden Globes را ندارد. اما انجمن مطبوعات خارجی هالیوود به اعلام نامزدها پرداخته است.

اعلام تاریخ برگزاری مراسم Golden Globes سال ۲۰۲۲ بدون پخش تلویزیونی

باتوجه‌به مواردی همچون فسادهای مالی فاش‌ شده انجمن مطبوعات خارجی هالیوود، شبکه NBC قصد پخش مراسم Golden Globes 2022 را ندارد. اما این رویداد در هر حالت برگزار می‌شود.

تام کروز جوایز گلدن گلوب خود را به نشانه اعتراض پس فرستاد

تام کروز در ادامه‌ی اعتراضات به سیاست‌های نژادپرستانه و جنسیت زده‌ی انجمن مطبوعات خارجی هالیوود، طی اقدامی نمادین سه جایزه‌ی گلدن گلوب خود را پس فرستاد.

ادامه مشکلات گلدن گلوب ؛ شبکه NBC مراسم سال بعد را پخش نمی‌کند

پس از وارد شدن انتقادهای گوناگون به انجمن مطبوعات خارجی هالیوود و اعتراض آمازون، نتفلیکس و چند هنرمند معروف، شبکه NBC در مقام پخش‌کننده‌ی اصلی گلدن گلوب اعلام کرد که مراسم سال ۲۰۲۲ را پخش نمی‌کند!

افت تعداد بینندگان مراسم گلدن گلوب برای دومین سال متوالی

مراسم اهدای جوایز گلدن گلوب امسال که به‌صورت غیرحضوری و آنلاین برگزار شد، تقریباً نیمی از تعداد بینندگان مراسم سال ۲۰۲۰ را از دست داده است.

برندگان جوایز مراسم گلدن گلوب 2021؛ از Nomadland تا انیمیشن Soul

فهرست کامل برندگان مراسم Golden Globe 2021 معرفی شده که می‌توانید در ادامه به همراه گزارشی از خلاصه‌ی مراسم به آن دسترسی داشته باشید.

فهرست نامزدهای گلدن گلوب 2021؛ عملکرد فراتر از انتظار فیلم Promising Young Woman

انجمن مطبوعات خارجی هالیوود (HFPA) بالاخره اعلام کرد که در گلدن گلوب 2021 کدام فیلم‌ها و سریال‌ها به نبرد با هم برای کسب جوایز می‌پردازند.

1917 و Once Upon a Time in Hollywood به ترتیب برنده جوایز بهترین فیلم درام و برترین فیلم کمدی گلدن گلوب 2020 شدند

با پایان یافتن مراسم گلدن گلوب 2020 به میزبانی ریکی جرویز درنهایت اعلام شد که از نظر انجمن مطبوعات خارجی هالیوود کدام دو فیلم کمدی و درام بهترین آثار سینمایی سال ۲۰۱۹ میلادی به شمار می‌آیند.

برندگان گلدن گلوب 2020 معرفی شدند؛ فیلم 1917، بهترین فیلم درام

با برگزاری هفتاد و هفتمین مراسم گلدن گلوب، برندگان جوایز امسال هم در تمامی بخش‌ها مشخص شدند. همراه زومجی و لیست کامل آثار و اشخاصی باشید که در سال ۲۰۲۰ این جایزه را دریافت کرده‌اند.

جایزه بهترین بازیگر زن نقش اصلی در فیلم درام گلدن گلوب 2020؛ رنی زلوگر برای فیلم Judy

برگزاری گلدن گلوب 2020 با میزبانی ریکی جرویز بالاخره مشخص کرد که پیروز رقابت اسکارلت جوهانسون، سیرشا رونان، شارلیز ترون، سینتیا اریوو و رنی زلوگر کدام بازیگر است.

جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد در فیلم درام گلدن گلوب 2020؛ واکین فینیکس برای فیلم Joker

گلدن گلوب 2020 هم‌اکنون در حال برگزاری است و بالاخره مشخص شد که بین کریستین بیل، آنتونیو باندراس، واکین فینیکس، جاناتان پرایس و آدام درایور چه شخصی توانست جایزه‌ی بهترین بازیگر نقش اول مرد سال را ببرد.

جایزه بهترین بازیگر زن نقش اصلی در فیلم کمدی گلدن گلوب 2020؛ آوکافینا برای فیلم The Farewell

آوکافینا، آنا د آرماس، کیت بلانشت، بینی فلدستین و اما تامپسون نامزدهای یکی از مهم‌ترین جوایز مراسم گلدن گلوب 2020 بودند و اکنون برنده‌ی رقابت آن‌ها با یکدیگر مشخص شده است.

جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد در فیلم کمدی گلدن گلوب 2020؛ تارون اجرتون برای فیلم Rocketman

اندکی قبل و در مراسم گلدن گلوب 2020 مشخص شد که از بین دنیل کریگ، رومن گریفین دیویس، لئوناردو دی کاپریو، تارون اجرتون و ادی مورفی چه کسی برنده‌ی نهایی جایزه‌ی بهترین بازیگر نقش اصلی مرد در فیلم کمدی است.

جایزه بهترین کارگردان گلدن گلوب 2020؛ سم مندس برای فیلم 1917

با برگزاری گلدن گلوب 2020 به میزبانی ریکی جرویز همه متوجه شدند که انجمن مطبوعات خارجی هالیوود کدام فیلم‌ساز را به‌عنوان بهترین کارگردان سال ۲۰۱۹ میلادی انتخاب کرده است.

Succession و Fleabag جوایز بهترین سریال های درام و کمدی گلدن گلوب 2020 را کسب کردند

امسال محصولاتی بسیار متفاوت با هم در دو بخش بهترین سریال کمدی یا موزیکال و بهترین سریال درام سال نامزد دریافت جوایز بزرگ بودند و بالاخره مشخص شد که انجمن مطبوعات خارجی هالیوود تندیس‌ها را به چه آثاری داده است.

جایزه بهترین انیمیشن گلدن گلوب 2020؛ Missing Link

با برگزاری مراسم گلدن گلوب 2020 بالاخره مشخص شد که از بین انیمیشن‌های امسال، کدام اثر از نظر انجمن مطبوعات خارجی هالیوود بهتر از همه‌ی رقبای خود ظاهر شده است.

صفحه ۱ از ۳