نویسنده: مهدی اسدی
// جمعه, ۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۴۵

رویداد بلیزکان ۲۰۲۴ لغو شد

بلیزارد اعلام کرد که رویداد BlizzCon 2024 لغو شده است، اما در سال‌های آینده باز خواهد گشت.

شرکت بلیزارد اینترتینمنت رسما اعلام کرد که در سال جاری میزبان رویداد BlizzCon نخواهد بود. رویداد سالانه بلیزکان سال گذشته برای اولین‌بار از سال ۲۰۲۰ به‌صورت حضوری برگزار شد و به‌نظر می‌رسید که به روند معمول خود بازگشته است. حالا با وجود لغو برگزاری مراسم سال جاری، بلیزارد به رسانه IGN اعلام کرد که این تصمیمی نیست که «ساده گرفته شود.»

بلیزکان در سال‌های آینده دوباره برمی‌گردد، اما در این مدت، وعده‌ی انتشار اخبار بیشتری از بسته الحاقی  The War Within بازی World of Warcraft و بسته الحاقی Vessel of Hatred بازی Diablo 4 داده شده است. در همین راستا نسخه کالکتور سالگرد ۲۰ سالگی ورلد آو وارکرفت نیز به تازگی معرفی شد. 

همچنین طرفداران ورزش‌های الکترونیک نیز در این فاصله برنامه‌های Overwatch Champions را در مرکز همایش DreamHack ایالت دالاس و استکهلم خواهند داشت تا ۳۰امین سالگرد انتشار بازی‌های مجموعه Warcraft را جشن بگیرند. به‌این‌ترتیب چندین جشن و رویداد حضوری در سراسر جهان به‌همراه برنامه‌های درون بازی برای این مجموعه در نظر گرفته شده است.

براساس بیانیه بلیزارد، «با اینکه این رویدادها از بلیزکان متمایز هستند، از تمام خلاقیت و ایده‌های تیم استفاده شده است تا این برنامه‌ها نیز با همان روحیه و حس باهم‌بودن برگزار شوند.»

محل برگزاری رویدادهای بلیزکان

با اینکه بلیزارد در سال جاری برنامه‌های متعددی دارد که برای طرفداران مجموعه بازی‌های مختلف خود در نظر گرفته است، نمی‌توان از دشواری‌ فرایند انتقالی این شرکت از زمان خریداری‌شدن توسط مایکروسافت هم چشم‌پوشی کرد. از اخراج گسترده‌ی نیروها، لغو پروژه‌ها و جدایی مایک ایبارا، مدیرعامل این شرکت گرفته تا خروج افراد تأثیرگذاری مانند الن آدام، مدیر ارشد طراحی و هم‌بنیان‌گذار شرکت که همه در این مدت کوتاه رخ دادند.


منبع gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده