آخرین خبرهای سرویس دیزنی پلاس

سرویس Disney Plus/ دیزنی پلاس نام سرویس استریم دیزنی (Disney) است.

اسکار آیزاک از چالش ویژه بازی در سریال Moon Knight مارول می‌گوید

اسکار آیزاک، بازیگر معروف آثاری همچون فیلم Dune باور دارد که سریال Moon Knight بیشتر از هر اثر دیگر تا به امروز او را به چالش کشیده است.

شروع مراحل فیلمبرداری سریال Secret Invasion با بازی ساموئل ال جکسون

ساموئل ال جکسون، بازیگر نقش نیک فیوری با انتشار تصویری از شروع مراحل فیلم‌برداری و تولید سریال Secret Invasion خبر داده است.

انتشار تریلر جدید و کوتاه سریال Hawkeye ؛ پخش همزمان دو قسمت اول در روز عرضه

مارول استودیو به‌تازگی تریلر کوتاه جدیدی از سریال Hawkeye را منتشر کرده است که پایان تریلر خبر خوبی برای طرفداران دنیای سینمایی مارول دارد.

همه چیز درباره سرویس های استریم فیلم و سریال

سرویس‌های استریم فیلم و سریال در این سال‌ها به بخش مهمی از صنعت سرگرمی تبدیل شده‌اند و در اینجا نگاهی داریم به مهم‌ترین نمونه‌ها درکنار آثار معروف آن‌ها و مقایسه‌ی این سرویس‌ها.

ساخت سریال جدید WandaVision با محوریت آگاتا هارکنس با بازی کاترین هان

مارول استودیو در حال ساخت یک اسپین‌آف از سریال WandaVision براساس شخصیت آگاتا هارکنس با بازی کاترین هان برای دیزنی پلاس است.

نقد سریال ?...What If | قسمت نهم

قسمت نهم سریال What If با اینکه از تمامی پتانسیل‌های ممکن استفاده نمی‌کند، اما قسمتی سراسر هیجان را تقدیم مخاطبان می‌کند. در ادامه با زومجی و نقد این سریال انیمیشنی همراه باشید.

معرفی یکی از بزرگترین شخصیت‌ های مارول در فیلم ویژه Guardians of the Galaxy

جیمز گان تایید کرد که در فیلم Guardians of the Galaxy Holiday Special قرار است یکی از بزرگ‌ترین شخصیت‌های دنیای سینمایی مارول معرفی شود.

پایان فیلمبرداری سریال Rogue One تا حضور چهره‌های آشنا دنیای جنگ ستارگان

دیگو لونا از پایان مراحل فیلم‌برداری سریال Andor که پیش درآمد فیلم Rogue One است، خبر داد و همچنین اطلاعات بیشتری را در رابطه با این سریال به اشتراک گذاشته است.

نقد سریال ?...What If | قسمت هشتم

قسمت هشتم سریال What If بالاخره اقتباس واقعی از عصر اولتران را تحویل طرفداران می‌دهد و همچنین بزرگ‌ترین تهدید مولتی‌ورس را معرفی می‌کند. در ادامه با زومجی و نقد این سریال انیمیشنی همراه باشید.

اعلام تاریخ پخش سریال Boba Fett ؛ انتشار اولین پوستر

سرانجام لوکاس فیلم با انتشار یک پوستر تاریخ شروع پخش سریال The Book of Boba Fett از سرویس استریم دیزنی پلاس را رسما تایید و اعلام کرد.

نقد سریال هیولاها در محل کار (Monsters at Work) | فصل اول

سریال انیمیشن Monsters at Work «هیولاها در محل کار» نه‌تنها قرار نیست خاطرات ما از انیمیشن کارخانه هیولاها را نابود کند، بلکه می‌خواهد خاطرات جدیدی را هم بسازد. در ادامه با زومجی و نقد این سریال انیمیشنی همراه باشید.

نقد سریال ?...What If | قسمت هفتم

قسمت هفتم سریال What If بزرگ‌ترین ترس ثور را نشان می‌دهد و همچنین نسخه متفاوت دیگری از لوکی را نیز معرفی می‌کند. در ادامه با زومجی و نقد این سریال انیمیشنی همراه باشید.

پخش فصل سوم The Mandalorian و دو سریال دیگر جنگ ستارگان در سال ۲۰۲۲

طبق اخبار منتشر شده، فصل سوم سریال The Mandalorian به‌همراه دو سریال Obi-Wan Kenobi و سریال Andor در سال ۲۰۲۲ از دیزنی پلاس پخش خواهند شد.

مشخص شدن تاریخ پخش فیلم Shang-Chi از دیزنی پلاس تا اعلام برنامه‌های بیشتر

فیلم Shang-Chi قرار است به‌عنوان بخشی از برنامه دومین سالگرد شروع به کار دیزنی پلاس پخش شود. همچنین دیزنی برنامه گسترده‌ای برای این روز دارد.

نقد سریال ?...What If | قسمت ششم

قسمت ششم سریال What If نه‌تنها بزرگ‌ترین وحشت تونی استارک را نمایش می‌دهد، بلکه نشان می‌دهد که چرا کیلمانگر یکی از بهترین شخصیت‌های شرور دنیای سینمایی مارول است. در ادامه با زومجی و نقد این سریال انیمیشنی همراه باشید.

انتشار اولین تریلر سریال Hawkeye با بازی جرمی رنر و هیلی استاینفلد

مارول استودیو اولین تریلر سریال Hawkeye با بازی جرمی رنر و هیلی استاینفلد را منتشر کرده است که در آن شاهد حال و هوای کریسمسی هستیم.

حضور جرمی رنر و هیلی استاینفلد در تصویر جدید سریال Hawkeye

تصویر رسمی جدیدی از سریال Hawkeye منتشر شده است که در این تصویر جرمی رنر و هیلی استاینفلد در ایستگاه مترو قابل مشاهده هستند.

نقد سریال ?...What If | قسمت پنجم

قسمت پنجم سریال What If با اینکه اشتباهات نابخشودنی می‌کند، اما درکنار ورود زامبی‌ها به MCU، به دومین قسمت برتر این سریال تبدیل می‌شود. در ادامه با زومجی و نقد این سریال انیمیشنی همراه باشید.

نقد سریال ?...What If | قسمت چهارم

قسمت چهارم سریال ?...What If نه‌تنها بهترین قسمت این سریال انیمیشنی تا به امروز بوده است، بلکه ما را برای آینده دکتر استرنج در دنیای مارول بیشتر هیجان‌زده‌ می‌کند. در ادامه با زومجی و نقد این سریال انیمیشنی همراه باشید.

احتمال حضور یک شخصیت جایزه بگیر محبوب دنیای جنگ ستارگان در سریال بوبا فت

طبق شایعات منتشر شده، در سریال The Book of Boba Fett ممکن است شاهد حضور شخصیت محبوب کد بین که یک جایزه بگیر است، باشیم.

صفحه ۱ از ۲۴
تبلیغات