نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۵

فیلم Shang-Chi 2 در دست ساخت است

پس از موفقیت فیلم Shang-Chi، حالا مارول و دیزنی با دستین دنیل کرتون برای ساخت دنباله این فیلم و چند سریال دیگر از دنیای مارول به توافق رسیده‌اند.

شهریور امسال فیلم Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings روی پرده‌های سینما رفت و به موفقیت بسیار خوبی در دوران همه‌گیری کرونا دست پیدا کرد. حالا طبق تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، ساخت دنباله این فیلم ابرقهرمانی از دنیای سینمایی مارول تایید شده است. طبق خبری که ددلاین منتشر کرده، فیلم Shang-Chi 2 رسما در دست ساخت است و همچنین دستین دنیل کرتون برای کارگردانی و نوشتن فیلمنامه این فیلم باز خواهد گشت.

دستین دنیل کرتون و سیمو لیو در پشت صحنه فیلم Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

این قرارداد درواقع بخشی از قرارداد چند جانبه کرتون با مارول استودیو و Hulu’s Onyx Collective است که باعث می‌شود تا کرتون علاوه‌بر ساخت دنباله فیلم شانگ چی، برای ساخت چند سریال جدید از دنیای سینمایی مارول برای پخش از دیزنی پلاس نیز با مارول استودیو همکاری کند. کوین فایگی، رئیس مارول استودیو در بیانیه منتشر شده گفت:

«دستین یک همکار شگفت‌انگیز است که دیدگاه و توانایی منحصربه‌فرد خود را به فیلم Shang-Chi and The Legend of the Ten Rings آورده بود. ما زمان و لحظات فوق‌العاده‌ای را در طول ساخت فیلم سپری کردیم و او ایده‌های بسیار جذابی برای داستان‌هایی داشت که می‌تواند در دیزنی پلاس رنگ واقعیت به خود بگیرند. بنابراین ما از گسترش روابط خود با او بسیار هیجان‌زده هستیم و بی‌صبرانه منتظر شروع این همکاری هستیم.»

کوین فایگی روی فرش قرمز فیلم Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

کرتون نیز ضمن هیجانش در مورد این همکاری اضافه کرد که کار روی فیلم اول یکی از مهم‌ترین و برجسته‌ترین اتفاقات زندگی او بوده است. در حال حاضر اطلاعات بیشتری از فیلم Shang-Chi 2 در دسترس نیست و همچنین اطلاعاتی از سریال‌های احتمالی که قرار است برای دیزنی پلاس ساخته شوند نیز منتشر نشده است. فیلم Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings تاکنون بیش از ۴۳۱.۹۱۰ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کرده است که این فروش شامل بیش از ۲۲۴.۵ میلیون دلار در آمریکا و بیش از ۲۰۷.۳ میلیون دلار در دیگر کشورهای جهان می‌شود.

سیمو لیو در نقش شانگ چی، تونی لیانگ در نقش ماندرین، آوکافینا در نقش کتی، رونی چینگ در نقش جان جان، فلورین مانتینو در نقش ریزور فست، میشل یئو در نقش جیانگ نان، فالا چن در نقش جیانگ لی، منگر ژانگ در نقش زیالینگ، بن کینگزلی در نقش ترور اسلتری و بندیکت وانگ در نقش وانگ، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Shang-Chi and The Legend of the Ten Rings حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده