کمیک

کمیک بوک با محوریت معرفی بهترین کمیک های تاریخ از شرکت‌های بزرگی چون دی سی، مارول و ورتیگو.

حضور شخصیت فانتازم در سری کتاب کمیک Batman/Catwoman

تام کینگ، نویسنده سری کتاب کمیک Batman/Catwoman تصویر هنری و پیشنمایشی ترسناکی را از این مجموعه منتشر کرده که حضور فانتازم در ماه دسامبر و این سری را به ما خبر می‌دهد.

دی سی مجموعه کمیکی Suicide Squad پس از ددشات را نشان داد

تصاویر منتشر شده از قسمت ۱۰ سری کتاب کمیک Suicide Squad توسط دی سی، وقایع بعد از مرگ ددشات و وضعیت دیگر اعضای جوخه بعد از این اتفاق فاجعه‌بار را نشان می‌دهد.

شرکت مارول از مرگ یک اونجر در رویداد Enter the Phoenix خبر داد

خلاصه داستان رسمی قسمت ۴۱ سری کتاب کمیک Avengers نشان می‌دهد که قدرتمندترین قهرمانان زمین ممکن است در خط داستانی Enter the Phoenix متحمل خسارات بزرگی شوند.

بت وومن جدید در سری کتاب کمیک Batgirl معرفی شد

شرکت دی سی کامیکس اخیرا با انتشار تصویری اعلام کرد که بت وومن جدید قرار است در سری کتاب کمیک Batgirl برای اولین‌بار حضور پیدا کند؛ نسخه طراحی شده برای دنیای تلویزیونی.

ارتباط عجیب هارلی کویین و بروس وین در دنیای کمیکی Batman: White Knight

سری کتاب کمیک Batman: White Knight Presents Harley Quinn که در زندگی حال و گذشته هارلی عمیق شده است، عجیب‌ترین ارتباط او را در زندگی پر از هرج‌و‌مرج انفجاری‌اش نشان می‌دهد.

مانگای کراس اوری Vinland Saga و Assassin’s Creed Valhalla منتشر شد

همکاری اخیر Assassin’s Creed Valhalla و همچنین Vinland Saga، باعث تولد یک کراس‌اور کوچک کمیکی شده که ما در آن شاهد حضور شخصیت اصلی هر دو اثر محبوب خواهیم بود.

شرکت مارول تصاویر جلد مخصوص رویداد کمیکی Marvel vs. Aliens را منتشر کرد

شرکت مارول کامیکس اخیرا تصاویر مختلف رویداد Marvel Vs. Aliens را منتشر کرد که ما در آن شاهد رویارویی شخصیت‌های مختلف دنیای مارول با بیگانه‌های ترسناک هستیم.

شرکت تایتان کامیکس اولین تصویر مجموعه Blade Runner Origins را منتشر کرد

شرکت تایتان کامیکس و گروه آلکون مدیا به‌تازگی اولین تصویر سری کتاب کمیک پیش درآمدی Blade Runner Origins را به همراه خلاصه داستان این مجموعه منتشر کردند.

معرفی شخصیت اینوینسیبل، مارک گریسون

در این قسمت از سری مقاله معرفی شخصیت کتاب‌های کمیک، به سراغ یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های قهرمانی شرکت ایمیج کامیکس یعنی مارک گریسون یا همان اینوینسیبل رفتیم.

قهرمان هیولایی مارول در سری کتاب کمیک Werewolf by Night کیست؟

سری کتاب کمیک Werewolf by Night دوباره به دنیای مارول بازگشته است. مردی که پشت این هیولا قرار دارد، چه کسی است؟ آیا او دوست ما محسوب می‌شود یا دشمن مرگبار ما؟

پارتیزان جدیدی در مجموعه Detective Comics ظاهر شد

یک پارتیزان جدید به نام هورسمن در شهر گاتهام ظاهر شده که صفی از جنازه‌ها را در پشت خود به جا می‌گذارد؛ البته این حتی آغاز دردسرهای بتمن هم حساب نمی‌شود و ماجرا بیشتر از این‌ها است.

مارول کمیک تک قسمتی Immortal Hulk: Flatline را معرفی کرد

شرکت مارول کامیکس قصد دارد که در ماه ژانویه، یک کتاب کمیک تک قسمتی و کاملا جدید از هالک را با نام Immortal Hulk: Flatline را منتشر کند؛ کتابی که بیشتر به داستان گولیاث سبز می‌پردازد.

شرکت مارول کامیکس سری کتاب کمیک جدید Iron Fist را معرفی کرد

شرکت مارول کامیکس اخیرا جدیدترین سری کتاب کمیک آیرون فیست را بعد از حدود دو سال با نام Iron Fist: Heart of the Dragon معرفی کرد؛ یک مجموعه محدود دارای ۶ قسمت.

رابین جدیدی در سری کتاب کمیک Batman: Black and White خواهد بود

کار کرشل، هنرمند سری کتاب کمیک Gotham Academy اخیرا با انتشار تصویری از بازگشت مپس میزوگوچی به‌عنوان رابین یا گرل واندر به مجموعه Batman: Black and White خبر داد.

هرآنچه که از رویداد جدید دی سی به نام Future State باید بدانیم

مدتی پیش شرکت دی سی کامیکس رویداد بزرگ و جدید خود را با نام Future State معرفی کرد که قرار است یک دنیای کاملا جدید از این شرکت را به ما نمایش دهد که با تغییرات زیادی همراه است.

قسمت جدید سری کتاب کمیک Batman نشان می‌دهد که حق با جوکر بوده است

شرکت دی سی کامیکس اخیرا تصاویر پیشنمایشی از قسمت ۱۰۱ سری کتاب کمیک Batman را منتشر کرده که بهبود شهر گاتهام پس از ماجراهای رویداد جنگ جوکر را نشان می‌دهد.

جان ریدلی رسما به شرکت مارول کامیکس پیوست

شرکت مارول کامیکس اخیرا بیانیه‌ای را منتشر کرد و خبر پیوستن جان ریدلی، نویسنده برنده جایزه اسکار را به دنیای خودشان و مجموعه جدید شخصیت ولورین را رسما اعلام کرد.

هویت شخصیت Kindred در مجموعه کمیکی Amazing Spider-Man فاش شد

شرکت مارول کامیکس اخیرا هویت واقعی یکی از شروران اسپایدرمن به نام Kindred را در قسمت ۵۰ سری کتاب کمیک Amazing Spider-Man فاش کرد؛ هویتی که همه را شوکه می‌کند.

معرفی شخصیت ژنرال زاد، دشمن قسم‌خورده خاندان ال

در این قسمت از سری مقاله معرفی شخصیت کتاب‌های کمیک، به سراغ دشمن قسم‌خورده خاندان ال یعنی درو-زاد یا همان ژنرال زاد رفتیم که کینه بزرگ و قدیمی‌ای را از خاندان ال دارد.

شرکت دی سی در سری کتاب کمیک Batman از دشمن جدید مرموز بتمن رونمایی کرد

شرکت دی سی کامیکس در قسمت ۱۰۰ سری کتاب کمیک Batman، از دشمن جدید و البته مرموز بتمن رونمایی کرد؛ دشمنی که هنوز مشخص نیست چه کسی زیر آن نقاب است.

صفحه ۱ از ۲۶
تبلیغات