کمیک

کمیک بوک با محوریت معرفی بهترین کمیک های تاریخ از شرکت‌های بزرگی چون دی سی، مارول و ورتیگو.

یکی از قدرتمندترین رهبران تیم مردان ایکس در King in Black به کنترل نال درآمد

برخلاف تمام موانع امنیتی، رویداد King in Black به مرزهای کراکوآ رسید و یکی از قدرتمندترین رهبرهای تیم مردان ایکس، تحت نفوذ نال، خدای سیمبیوت‌ها، قرار گرفت.

یکی از قهرمانان مارول در رویداد King In Black احتمالا می‌تواند نال را به چالش بکشد

مجموعه Web of Venom: Wraith بود که آمدن نقطه مخالف نال را به ما اعلام کرد؛ یک خدای کیهانی اسرارآمیز که احتمالا خیلی نزدیک‌تر از آن چیزی است که دیگران تصور می‌کنند.

یکی از قهرمانان دنیای دی سی قانون بتمن را در رویداد Future State شکست

در قسمت ۱ سری کتاب کمیک Future State: Robin Eternal ما شاهد این بودیم که استفانی براون یک سلاح جدید برای مأموریت حمل می‌کند و رابین هم غیرقابل توقف شده است.

یک شخصیت آشنای دیگر در رویداد King in Black تبدیل به سیمبیوت شد

زمانی‌که گوست اسپایدر وارد رویداد King in Black شد، شاهد بازگشت یک چهره آشنا از گذشته بودیم که این بار با انگیزه‌های پلید خود به نال خدمت می‌کند.

علت مخفی ماندن هویت قهرمانان در رویداد Future State مشخص شد

پیش از این در اطلاعات مختلف عنوان شده بود که اعضای جدید لیگ عدالت، هویت خود را نه‌تنها از مردم، بلکه از یکدیگر هم پنهان می‌کنند. حالا دی سی علت آن را توضیح داده است.

دو لباس جدید برای سری کتاب کمیک The Next Batman طراحی شد

نیک درینگتون که هنرمند مجموعه Future State: The Next Batman محسوب می‌شود، اخیرا دو لباس جدید برای بتمن طراحی کرده که اشاره‌ای هم به فیلم‌های این شخصیت دارد.

معرفی شخصیت درکس نابودگر، دشمن ابدی تانوس

در این قسمت از سری مقاله معرفی شخصیت کتاب‌های کمیک، به سراغ دشمن ابدی و خونین تانوس یعنی درکسِ نابودگر می‌رویم که فقط به منظور نابود کردن تانوس خلق شده است.

دی سی کامیکس سری کتاب The Next Batman: Second Son را معرفی کرد

اخیرا شرکت دی سی کامیکس سری کتاب کمیک The Next Batman: Second Son را معرفی کرد؛ مجموعه‌ای که قرار است جان ریدلی بیشتر در آن به تیم فاکس و بتمن جدید خودش بپردازد.

مجموعه Future State: Dark Detective سرنوشت بروس وین را نشان داد

وضعیت بروس وین در دنیایی که دی سی در رویداد Future State ساخته، بسیار طعنه‌دار است؛ این رویداد یک پایان بی‌رحمانه را برای بتمن و مردی که زیر ماسک و شنل قرار دارد، رقم می‌زند.

جین فاستر و لوکی در سری کتاب کمیک The Mighty Valkyries با یکدیگر همکاری خواهند داشت

جیسون آرون و تورون گرونبک در سری کتاب کمیک The Mighty Valkyries، قرار است لوکی و جدیدترین والکری یعنی جین فاستر را به میان بیاورند و داستان جدیدی را رقم بزنند.

ماده‌ای خطرناک‌تر از کریپتونایت در مجموعه Future State: Superman of Metropolis پیدا شد

قسمت اول سری کتاب کمیک Future State: Superman of Metropolis جان کنت را با یک ماده جدید آشنا کرد که حتی از کریپتونایت هم برای کریپتونیان مرگبارتر و خطرناک‌تر است.

رویداد Death Metal یک موضوع مهم درباره دنیای دی سی را افشا کرد

قسمت آخر سری کتاب کمیک Dark Nights: Death Metal بالاخره یک موضوع اسرارآمیز کیهانی در دنیای دی سی را پاسخ داد؛ چیزی که بهتر بود به همان شکل قبل اسرارآمیز باقی بماند.

ماموریت مهمی در رویداد کمیکی Future State به هارلی کویین داده می‌شود

یکی از شرورهای اصلی دنیای بتمن، در رویداد Future State برای سازمان مجیستریت کار می‌کند و به‌نظر می‌رسد اخیرا هارلی کویین را به یک جوخه انتحاری تک‌نفره تبدیل کرد.

شوالیه‌های آرکهام در رویداد Future State به دفاع از گاتهام برخاستند

در شهر گاتهام از رویداد Future State، چند تن از مشهورترین دشمنان بتمن کنار هم جمع شدند و گروه قهرمانانه Arkham Knights را تشکیل دادند تا سلطه Magistrate را به پایان برسانند.

جان ریدلی درباره انتخاب تیم فاکس در مجموعه The Next Batman توضیح داد

اخیرا گزارشگر سایت خبری سی‌بی‌آر مصاحبه‌ای را با جان ریدلی، نویسنده جایزه‌دار، تنظیم کرد تا درباره پروژه جدید او با شرکت دی سی و رویداد بتمن جدید با هم صحبت کنند.

کیندرد هدف اصلی حملات خود در Amazing Spider-Man را مشخص کرد

در جدیدترین قسمت سری کتاب کمیک Amazing Spider-Man، کیندرد بالاخره برای اسپایدرمن و گرین گابلین توضیح داد که دقیقا دلیل اصلی حمله‌های اخیر او چه بوده است.

شماره جدید کمیک Venom بازگشت شخصیت ونوم دیگری را نشان می‌دهد

قسمت ۲۳ سری کتاب کمیک Venom اخیرا یک شخصیت محبوب و قدیمی را بازگرداند و نشان داد که چرا یکی از قربانیان مهم نال، هیچوقت نمی‌تواند واقعا جمع ما را ترک کند و برود.

رویداد Future State مشکلات زیادی را به خانواده فلش وارد کرد

بعد از اینکه بری آلن و والی وست وارد دوران Future State می‌شوند، خانواده فلش مشکلات و تغییرات خیلی زیادی را متحمل می‌شود که شاید خیلی از آن‌ها نتیجه خوبی نداشته باشند.

سوامپ تینگ نقش مهم و بزرگی را در رویداد Future State برعهده گرفت

با آشکار شدن جهان‌های مختلف در رویداد Future State، یک چشم‌انداز از جهان دی سی سطح جدیدی از اقتدار را به شخصیت سوامپ تینگ داده است؛ اقتداری که همه را غافلگیر می‌کند.

معرفی شخصیت زاتانا زاتارا، جادوگر قدرتمند دی سی

در این قسمت از سری مقاله معرفی شخصیت کتاب‌های کمیک، به سراغ یکی از قدرتمندترین اعضای تیم لیگ عدالت تاریک و همچنین جادوگر قدرتمند دی سی یعنی زاتانا زاتارا رفتیم.

صفحه ۱ از ۳۲