هفته‌نامه

پایان هفته‌نامه؛ شماره ۸۵: Labo، کاردستی جدید نینتندو

بعد از ۶۳۵ روز، این آخرین هفته نامه زومجی است؛ با ما باشید از کاردستی جدید نینتندو تا نسخه مخصوص و فوق‌العاده بازی God of War.

هفته نامه ویدیویی ۸۴: از پرفروش‌ترین بازی‌های ۲۰۱۷ تا نامزدهای مراسم IGF

در هفته‌نامه ویدیویی هشتاد و چهارم زومجی، از پرفروش‌ترین بازی‌های سال ۲۰۱۷ می‌گوییم و در ادامه نیز سری به نامزدهای جشنواره بازی‌های مستقل (IGF) می‌زنیم.

هفته نامه ویدیویی ۸۳: از رکوردشکنی دوباره PUBG‌ تا پربازدید‌ترین تریلر‌های کانال پلی استیشن

در هشتاد و سومین هفته نامه ویدیویی زومجی، خبر رکوردشکنی دوباره PUBG را اعلام می‌کنیم و نگاهی به پربازدیدترین تریلرهای کانال پلی استیشن در سال ۲۰۱۷ می‌اندازیم.

هفته نامه ویدیویی ۸۲: از نسخه کامل PUBG تا بازی جدید مجموعه زلدا

در هشتاد و دومین هفته نامه ویدیویی زومجی، خبر انتشار نسخه نهایی بازی PUBG را اعلام می‌کنیم و سری به نسخه بعدی بازی زلدا می‌زنیم.

هفته نامه ویدیویی ۸۱: از فروش عالی نینتندو سوییچ تا Bad Company 3

در هشتاد و یکمین هفته‌نامه ویدیویی زومجی، از فروش عالی نینتندو سوییچ می‌گوییم و سری هم به شایعات بازی Bad Company 3 خواهیم زد.

هفته نامه ویدیویی ۸۰: مراسم جوایز بازی‌های ویدیویی سال ۲۰۱۷

در هشتادمین هفته‌نامه ویدیویی زومجی، سری به مراسم گیم اواردزی می‌زنیم که صبح روز جمعه برگزار شد و اتفاقات این مراسم را مرور می‌کنیم.

هفته نامه ویدیویی ۷۹: از اولین اطلاعات DMC 5 تا بازی بعدی استودیو رمدی

در هفتاد و نهمین هفته نامه ویدیویی زومجی، از اولین اطلاعات بازی Devil May Cry 5 می‌گوییم و سری هم به بازی بعدی استودیو رمدی می‌زنیم.

هفته نامه ویدیویی ۷۸: از تصمیمات اشتباه EA در قبال Star Wars Battlefront II تا فروش نیم میلیونی Hellblade

در هفته‌نامه ویدیویی ۷۸، از تصمیمات اشتباه EA در رابطه با بازی Battlefront II می‌گوییم و سری هم به فروش دور از انتظار Hellblade می‌زنیم.

هفته نامه ویدیویی ۷۷: از فروش فوق‌العاده PUBG تا Game Awards 2017

در هفته‌نامه ویدیویی ۷۷، از فروش فوق‌العاده پدیده این روزهای دنیای بازی‌های یعنی PUBG می‌گوییم و نگاهی به جزئیات Game Awards 2017 می‌اندازیم.

هفته نامه ویدیویی ۷۶: از تریلر جدید The Last of Us Part 2 تا رایگان شدن Starcraft 2

در هفتاد و ششمین هفته‌نامه ویدیوی زومجی، از تریلر جدید The Last of Us Part II می‌گوییم و سری به بلیزکان ۲۰۱۷ می‌زنیم.

هفته نامه ویدیویی ۷۵: از تاریخ انتشار Metal Gear Survive تا Injustice 2 برای پی سی

در هفتاد و پنجمین هفته نامه ویدیویی زومجی، تاریخ انتشار Metal Gear Survive را اعلام می‌کنیم و خبر عرضه Injustice 2 برای پی‌سی را بررسی می‌کنیم.

هفته نامه ویدیویی ۷۴: از آپدیت پاییز ایکس باکس وان تا تاخیر عرضه ریمستر Age of Empires

در هفتاد و چهارمین هفته نامه ویدیویی زومجی، ضمن بررسی مهم‌ترین اتفاقات دنیای بازی‌ها، از تاخیر در عرضه بازی Age of Empires: Definitive Edition می‌گوییم.

هفته نامه ویدیویی ۷۳: از فروش عالی Cuphead تا بازی جدید بلیزارد

در هفتاد و سومین هفته‌نامه ویدیویی زومجی، از فروش عالی Cuphead می‌گوییم و سری به شایعات پیرامون بازی جدید بلیزارد می‌زنیم.

هفته نامه ویدیویی ۷۲: از مشکلات بازی های ایرانی در IMGA تا نسخه جدید Horizon Zero Dawn

در هفتاد و دومین قسمت هفته‌نامه ویدیویی زومجی، از داستان عجیب بازی‌های ایرانی در جشنواره IMGA می‌گوییم و از نسخه جدید Horizon Zero Dawn می‌گوییم.

هفته نامه ویدیویی ۷۱: انتشار دومین تریلر Red Dead Redemption 2

در هفتاد و یکمین هفته‌نامه ویدیویی زومجی،‌ از دومین تریلر بازی Red Dead Redemption 2 می‌گوییم و نگاهی به برنده‌های TGS 2017 می‌اندازیم.

هفته نامه ویدیویی ۷۰: از کنفرانس سونی در TGS 2017 تا آمار گیمرهای ایرانی

در هفتادمین هفته‌نامه ویدیویی زومجی، از کنفرانس سونی در TGS 2017 می‌گوییم و نگاهی به آمار منتشر شده از گیمرهای ایرانی می‌اندازیم.

هفته نامه ویدیویی ۶۹: از جدایی استرلی از ناتی داگ تا بازی های جدید نینتندو سوییچ

در هفته‌نامه ویدیویی شصت و نهم زومجی، از جدایی بروس استرلی از ناتی‌داگ می‌گوییم و نگاهی به بازی‌های جدید نینتندو سوییچ می‌اندازیم.

هفته نامه ویدیویی ۶۸: از نسخه ریمستر LA Noire تا ۱۰ سالگی مجموعه The Witcher

در شصت و هشتمین هفته‌نامه ویدیویی زومجی، از تایید عرضه بازی LA Noire برای کنسول‌های نسل هشتمی می‌گوییم و نگاهی به ۱۰ سالگی مجموعه ویچر می‌اندازیم.

هفته‌ نامه ویدیویی ۶۷: از انتقال سرور بازی‌ها به ایران تا بازی جدید Game of Thrones

در شصت و هفتمین هفته‌نامه ویدیویی زومجی، از احتمال انتقال سرورهای بازی‌های بزرگ به ایران می‌گوییم و شایعات بازی جدید Game of Thrones را بررسی می‌کنیم.

هفته نامه ویدیویی ۶۶: از گیمزکام 2017 تا Crossplay بین سونی و مایکروسافت

در شصت و ششمین هفته‌نامه ویدیویی زومجی، نگاهی به نمایشگاه گیمزکام 2017 می‌اندازیم و در رابطه با قابلیت کراس‌پلی بین ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 حرف می‌زنیم.

صفحه ۱ از ۵