نیم نگاه بازی Ratchet and Clank: Rift Apart روی پلی استیشن 5

نیم نگاه رومیزی زومجی: یه غول دو غول

نیم نگاه رومیزی زومجی: اسب های تک شاخ

نیم نگاه

تجربه بازی The Lord of the Rings: Gollum | بدتر از ردفال؟

در این ویدیو تلاش می‌کنیم تا قدرت اسرارآمیز بازی The Lord of the Rings: Gollum در ارائه‌ی تجربه‌ای به مراتب بدتر و اعصاب‌خردکن‌تر از ردفال را کشف کنیم. همراه زومجی باشید.

نیم نگاه بتای بازی Street Fighter 6

بازی جدید یکی از بزرگترین مجموعه‌های فایت قرار است به‌زودی عرضه شود. در آستانه عرضه Street Fighter 6، وارد بتای بازی شدیم و چند دستی با یکدیگر مبارزه کردیم.

نیم نگاه بازی جنگ ستارگان وی آر |‌ Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge

بازی Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge بعد از سه سال برای پلی استیشن وی آر ۲ هم عرضه شد. در این ویدیو نگاهی به این بازی انداخته‌ایم.

نیم نگاه Gartic Phone؛ تجربه دلنشین تلفن بازی در دیسکورد

در این قسمت از نیم نگاه زومجی، به سراغ بازی Gartic Phone رفتیم که به‌سادگی ازطریق دیسکورد در دسترس کاربران قرار گرفته است.

تجربه Star Wars Jedi: Survivor با مجازات!

بازی جدید استاروارز روی درجه سختی Jedi Grand Master تا چقدر می‌تواند سخت باشد؟ یا از پس آن برخواهم آمد یا مجازاتی سخت انتظارم را می‌کشد. این شما و این هم تجربه‌ی دیوانه‌وار ما از Star Wars Jedi: Survivor.

تجربه بازی Dead Island 2 | باز یک زامبی کشی دیگر

در جدیدترین نیم‌نگاه زومجی نگاهی انداخته‌ایم به بازی Dead Island 2 و سراغ لت و پار کردن زامبی‌ها رفته‌ایم.

نیم نگاه بازی مسابقه ای باب اسفنجی | Nickelodeon Kart Racers 3

در جدیدترین قسمت نیم نگاه زومجی به سراغ یک بازی مسابقه‌ای درباره باب اسفنجی و دوستانش رفته‌ایم. با زومجی و نیم‌نگاه بازی Nickelodeon Kart Racers 3: Slime Speedway همراه باشید.

نیم نگاه بازی Toaplan Arcade Shoot Em Up Collection

شرکت بازی‌سازی قدیمی توپلن بازی‌های شوت ام آپ تاریخ‌سازی را به‌دست گیمرها رسانده است. در این نیم نگاه، کالکشن بازی‌های توپلن را تجربه می‌کنیم. با زومجی همراه باشید.

نیم نگاه بازی Mario Party | رفاقت ها تموم شد

این‌بار در ماریو پارتی چهارنفری مشغول کل کل و رقابت با هم دیگه شدیم تا ببینیم چه کسی اول می‌شود.

نیم نگاه فصل سوم از حالت آنلاین Halo Infinite

طی این قسمت از نیم‌نگاه، در قالب یک تیم سه نفره و در نقشه‌ها و بخش‌های جدید فصل سوم از حالت آنلاین Halo Infinite حسابی ماجراجویی کردیم.

نیم نگاه بازی Vampire Survivors

در این نیم‌نگاه به معرفی بازی ومپایر سروایورز که یکی از عناوین مستقل پر سر و صدای این اواخر بوده است می‌پردازیم.

نیم نگاه بازی واقعیت مجازی Drums Rock | درام زدن با پلی استیشن VR 2

در این قسمت از آیتم‌های نیم‌نگاه و به‌لطف هدست‌های VR کنسول پلی استیشن 5، بازی ریتمیک Drums Rock را تجربه کرده‌ایم.

نیم نگاه بازی واقعیت مجازی Horizon Call of the Mountain

بازی Horizon Call of the Mountain روی پلی استیشن وی‌آر ۲ پر از چشم‌اندازهای باحال و طبیعت مثال‌زدنی است. با نیم‌نگاه همراه باشید.

نیم نگاه The Walking Dead: Saints & Sinners با پلی استیشن وی آر ۲

بازی The Walking Dead: Saints & Sinners یکی از تجربه‌های خوب پلی استیشن وی آر ۲ است که در این ویدیو بخش‌های از آن را تجربه کرده‌ایم.

نیم‌نگاه بازی Atomic Heart

در تازه‌ترین قسمت از نیم‌نگاه، به نسخه‌ای متفاوت از روسیه سفر کردیم و طی ماجراجویی‌مان در قصه‌ی پادآرمان‌شهر‌گونه Atomic Heart با یک مشت ربات دیوانه مبارزه می‌کنیم.

نیم نگاه رومیزی ماینکرفت

در این قسمت از نیم نگاه‌های رومیزی زومجی به سراغ بازی هیجان‌انگیز ماینکرفت: سازندگان و زیستگاه‌ها رفته‌ایم. همراه زومجی باشید.

نیم نگاه بازی Signalis

Signalis در سبک سروایول هارور کلاسیک اخیرا عرضه شده است تا به یاد ما بیاورد چه ویژگی‌های مهمی، ساختار اصلی این ژانر را تشکیل می‌دهد. ویدیو جدید نیم نگاه ما از سینگالیس را از دست ندهید.

اولین نگاه به بازی Wo Long | سکیروی تیم نینجا

تیم نینجا سازنده بازی‌های نینجا گایدن و Nioh این بار با یک بازی اکشن متفاوت برگشته تا به ما ثابت کند کماکان در ساخت بازی‌های اکشن استاد است. در این ویدیو اوایل این بازی را تجربه می‌کنیم.

نیم نگاه فیفا 23 | بازیکن بهتر آرسنال کیه؟

بالاخره نیم نگاه فیفا ۲۳ داریم، این‌بار دو عاشق و دلباخته آرسنال قرار است با هم رقابت کنند تا ببینیم چه کسی برنده می‌شود.

نیم نگاه دوساعته ریمیک Resident Evil 4 | ترسناک‌ترین بازی سال ۲۰۲۳

بازی Resident Evil 4 Remake کپکام فردا در سراسر جهان به‌صورت رسمی منتشر می‌شود. در نیم‌نگاه جدید زومجی می‌توانید تقریبا ۲ ساعت از گیم‌پلی این بازی عالی و تحسین‌شده را تماشا کنید.

صفحه ۱ از ۹