فریم

فریم، برنامه هفتگی سینمایی زومجی است که در آن علاوه به پرداختن به مهم‌ترین اخبار سینمای ایران و جهان، آیتم‌ها و بخش‌های متنوع و جذابی وجود دارد.

فریم ۹۰: نقد و بررسی فیلم‌های کریستوفر نولان

چرا نولان اینقدر پر طرفدار است؟ او از چه تکنیک‌هایی برای جذب مخاطب استفاده می‌کند؟ آیا بیش از حد مورد تمجید قرار گرفته یا به واقع شایسته برخی از قدردانی‌هاست؟ برای پاسخ به این سوالات با نودمین قسمت از برنامه فریم همراه باشید.

فریم ۸۹: نقد و بررسی سریال Succession - وراثت

در قسمت ۸۹ برنامه فریم، به نقد و بررسی سریال Succession «وراثت» که موفق به کسب عنوان بهترین سریال درام در مراسم امی ۲۰۲۰ شد می‌پردازیم. با زومجی همراه باشید.

فریم ۸۸: بررسی مهم‌ترین فیلم‌های روز - از I'm Thinking of Ending Things تا Tesla

در قسمت ۸۸ برنامه فریم، به بررسی فیلم‌های I'm Thinking of Ending Things، The Devil All the Time، Tesla و System Crasher می‌پردازیم. با زومجی همراه باشید.

فریم ۸۷: سینمای دیوید فینچر

در قسمت ۸۷ برنامه فریم، به بررسی کارنامه دیوید فینچر، فیلمساز سرشناس آمریکایی پرداخته‌ایم. با زومجی همراه باشید.

فریم ۸۶: سینمای وسترن

در قسمت ۸۶ برنامه فریم، به سراغ معرفی و تحلیل برخی از آثار شاخص ژانر وسترن، از پیدایش آن تا به امروز رفته‌ایم. با زومجی همراه باشید.

فریم ۸۵: بررسی مهم‌ترین فیلم‌های روز - از The Vast of Night تا Host

در قسمت ۸۵ برنامه سینمایی فریم، به بررسی فیلم‌های First Cow ،The Vast of Night ،So Long My Son و Host خواهیم پرداخت. با زومجی همراه باشید.

فریم قسمت ۸۴: نقد و بررسی سریال Dark

در قسمت ۸۴ برنامه فریم، به بهانه ارائه فصل سوم (پایانی) سریال Dark، به گفت و گو درباره سیر قصه گویی و محتوایی سریال در طول این سه فصل پرداخته‌ایم.

فریم قسمت ۸۳: سینمای استنلی کوبریک

در این قسمت از برنامه فریم، به بررسی عناصر سینمایی یکی از مهم‌ترین فیلمسازان تاریخ آمریکا، یعنی استنلی کوبریک می‌پردازیم. با زومجی همراه باشید.

فریم ۸۲: بررسی مهمترین فیلم‌های روز - از کاپون تا مارتین ایدن

در قسمت ۸۲ برنامه فریم، به بررسی فیلم‌های Capone 2020، The Whistlers 2019، The Truth 2019 و Martin Eden 2019 از سینمای روز جهان پرداخته‌ایم. با زومجی همراه باشید.

فریم ۸۱: نامزدهای اسکار ۲۰۲۰ و جوکر

به مناسبتِ نزدیک شدن به اسکار ۲۰۲۰، در این قسمت از فریم نامزدهای مراسم امسال را مرور کرده و درباره‌ی پیش‌بینی‌ها و احتمالات صحبت می‌کنیم. همراه زومجی باشید.

فریم ۸۰: سینمای جنگ، آشنایی با مبانی حرکت دوربین در دنیای هنر هفتم و نگاهی به سریال معرکه The Office

آخرین قسمت از فصل چهارم برنامه‌ی ویدیویی، هفتگی و سینمامحور فریم برخی از مهم‌ترین فیلم های جنگی را زیر ذره‌بین می‌گیرد و شما را از داغ‌ترین اخبار سینمایی و تلویزیونی چند هفته‌ی اخیر مطلع می‌کند.

فریم ۷۹: نبرد انسان برای بقا در سینما، بهترین نقش‌آفرینی های واکین فینیکس و نوبل ادبیات

هفتاد و نهمین قسمت از برنامه‌ی «فریم» به پنج بازی سینمایی برتر واکین فینیکس یعنی جدیدترین جوکر دنیا، جایزه نوبل ادبیات پیتر هانتکه و برخی از بهترین فیلم‌های زیرژانر Survival پرداخته است.

فریم ۷۸: از سینمای نوآر تا بهترین فیلم‌های سیاه و سفید قرن بیست و یکم

قسمت جدید برنامه «فریم» به گفت‌وگو درباره‌ی سینمای نوآر و شاخص‌ترین فیلم‌هایش و بهترین فیلم‌های سیاه و سفیدِ قرن بیست و یکم اختصاص دارد.

فریم ۷۷: از بهترین ویلن‌های تاریخ تا جذاب‌ترین تقابل‌های آنتاگونیست و پروتاگونیست در فیلم‌های جنایی

در هفتاد و هفتمین قسمت از برنامه فریم، در مورد بهترین تقابل‌های بین آنتاگونیست و پروتاگونیست در فیلم‌های جنایی صحبت و حقایق جالبی در رابطه با فیلم Heat را مرور کردیم.

فریم ۷۶: الخاندرو گونزالس ایناریتو، امانوئل لوبزکی و رئالیسم جادویی

قسمت جدید برنامه «فریم» به گفت‌وگو درباره‌ی سینمای الخاندرو گونزالس ایناریتو و فیلم‌بردارِ مورداعتمادش امانوئل لوبزکی اختصاص دارد.

فریم ۷۵: سینمای جرج رومرو، فیلم‌های پسا-آخرالزمانی و جشنواره ونیز

قسمت جدید برنامه «فریم» به گفت‌وگو درباره‌ی سینمای جرج رومرو و سه‌گانه‌ی زامبی‌محورِ او و مرورِ برندگان و حواشی جشنواره‌ی فیلم ونیز ۲۰۱۹ اختصاص دارد.

فریم ۷۴: دارن آرونوفسکی، D23 2019 و تفنگ چخوف

زومجی در هفتادوچهارمین قسمت از برنامه‌ی «فریم» در عین پرداختن به موضوعات متنوع، بحث اصلی را با محوریت گفت‌وگو درباره‌ی سینمای دارن آرونوفسکی، کارگردان فیلم‌هایی همچون «قوی سیاه» (Black Swan) پیش می‌برد.

فریم ۷۳: بونگ جون هو، پنج فیلم برتر سینمای کره جنوبی و نماینده ایران در اسکار 2020

قسمت جدید برنامه «فریم» به گفت‌وگو درباره‌ی سینمای بونگ جون هو و معرفی پنجِ فیلم برترِ سینمای کره جنوبی در قرن بیست و یکم اختصاص دارد.

فریم ۷۲: از گفت‌وگو درباره فاز چهارم و پنجم دنیای سینمایی مارول تا رده‌بندی پنج فیلم برتر مارول

قسمت جدید برنامه «فریم» به گفت‌وگو درباره‌ی فازِ چهارم دنیای سینمایی مارول، احتمالات و تئوری‌های فاز پنجم و رده‌بندی بهترین فیلم‌های سه فازِ اول دنیای سینمایی مارول اختصاص دارد.

فریم ۷۱: از بررسی دلیل ماندگاری سه‌گانه‌ «پدرخوانده» تا پنج فیلم علمی‌-تخیلی برتر با موضوع سفر به فضا

قسمت جدید برنامه «فریم» به گفت‌وگو درباره‌ی سه‌گانه‌ی «پدرخوانده» و رده‌بندی بهترین فیلم‌های سفرِ انسان به فضا به مناسبت پنجاه سالگی فرودِ آپولو ۱۱ روی ماه اختصاص دارد.

صفحه ۱ از ۶