جدیدترین اخبار فیلم Eternals

فیلم Eternals یک فیلم از دنیای سینمایی مارول است که داستان یک گروه از انسان های باستانی را روایت می کند

احتمال فاش شدن ساخت Eternals 2 توسط بازیگر این فیلم

پتن اسوالت، بازیگر فیلم Eternals در مصاحبه اخیرش از ساخت فیلم Eternals 2 خبر داده است که ظاهرا کلوئی ژائو برای کارگردانی این فیلم باز خواهد گشت.

نقد فیلم اترنالز (Eternals) | بدترین یا متفاوت‌ترین فیلم مارول؟

آیا فیلم Eternals توانسته یک اثر متفاوت در دنیای سینمایی مارول باشد یا مارول و کلوئی ژائو در این راه شکست خورده‌اند؟ در ادامه با زومجی و نقد این فیلم همراه باشید.

تکذیب اخبار نسخه کارگردان فیلم Eternals

طی امروز اخباری در رابطه با انتشار نسخه کارگردان فیلم Eternals همراه‌با نسخه بلوری فیلم منتشر شده بود و حالا این شایعات رسما تکذیب شده‌اند.

مشخص شدن زمان پخش فیلم Eternals روی دیزنی پلاس

طبق اطلاعات منتشر شده، سرانجام زمان پخش فیلم Eternals از شبکه دیزنی پلاس مشخص شده است و طرفداران باید کمی بیشتر منتظر آن باشند.

پوستر جدید فیلم Eternals با محوریت تایید حضور هری استایلز

مارول استودیو پوستر جدیدی از فیلم Eternals منتشر کرده است که تمرکز آن روی تایید حضور هری استایلز و همچنین معرفی نقش او در فیلم است.

معرفی گروه اترنالز | باستانی ترین گروه مارول

فیلم Eternals جدیدترین فیلم دنیای سینمایی مارول است که در این مطلب قرار است با این فیلم و گروه اترنالز بیشتر آشنا شویم. پس در ادامه با زومجی همراه باشید.

گزارش باکس آفیس: آیا فیلم Eternals اولین شکست تجاری مارول است؟

فیلم Eternals، جدیدترین فیلم دنیایی سینمایی مارول، یکی از بدترین افتتاحیه‌های تاریخ این مجموعه را تجربه کرده است؛ بررسی عملکرد این فیلم و مرور ۱۰ فیلم پُرفروش این هفته در گزارش باکس آفیس زومجی.

شروع خوب فیلم Eternals در گیشه جهانی

فیلم Eternals با وجود دریافت نقدهای منفی توانست عملکرد خوبی در گیشه داشته باشد و دومین افتتاحیه برتر جهانی یک فیلم در دوران کرونا را به خود اختصاص دهد.

واکنش منتقدان به فیلم Eternals - جاودانگان

فیلم جاودانگان (Eternals)، بیست و ششمین فیلم دنیای سینمایی مارول مدتی پیش نمایش داده شد و توانست میانگین امتیازات متوسطی را از منتقدان بگیرد.

مبارزه ریچارد مدن با موجودی شرور در ویدیو جدید فیلم Eternals

ویدیو جدیدی از فیلم Eternals منتشر شده که در آن شاهد ورود ایکاریس با بازی ریچارد مدن هستیم که برای اولین‌بار با دین وایتمن با بازی کیت هرینگتون ملاقات می‌کند.

اولین مبارزه اعضای اترنالز با موجودات شیطانی در ویدیو جدید فیلم Eternals

به‌تازگی اولین ویدیو رسمی فیلم Eternals منتشر شده است که در آن اعضای اترنالز برای اولین‌بار با گروه دیویانت روی زمین درگیر می‌شوند.

پیش‌فروش بالای بلیت های فیلم Eternals

فیلم Eternals دیزنی به کارگردانی کلویی ژائو طی ۲۴ ساعت نخست پیش‌فروش بلیت‌ها، عملکردی حتی فراتر از بلک ویدو و فیلم Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings داشت.

مشخص شدن تعداد صحنه های پس از پایان فیلم Eternals

کلوئی ژائو، کارگردان فیلم Eternals تعداد صحنه‌های پس از پایان این فیلم را تایید کرد که تماشا هر دو صحنه را به طرفداران توصیه کرده است.

اولین نمایش فیلم Eternals در جشنواره فیلم رم

مارول اعلام کرد که فیلم Eternals قرار است کمی زودتر و در جشنواره فیلم رم امسال برای اولین‌بار نمایش داده شود.

مبارزه ابرقهرمانان جدید مارول برای نجات زمین در تریلر کوتاه فیلم Eternals

مارول اولین تبلیغ تلویزیونی رسمی فیلم Eternals را منتشر کرد که حاوی تصاویر جدیدی از اتفاقات فیلم بعدی دنیای سینمایی مارول است.

احتمال تبدیل شدن Eternals به یکی از طولانی‌ترین فیلم‌ های دنیای سینمایی مارول

به‌تازگی وب‌سایت یک سینما در روسیه صفحه پیش فروش بلیت فیلم Eternals را ایجاد کرده که در آن مدت زمان فیلم ثبت شده است.

دنی ویلنوو: فیلم های مارول ما را تبدیل به زامبی کرده‌اند

دنی ویلنوو، کارگردان فیلم Dune در مصاحبه جدید خود به انتقاد از فیلم‌های مارول پرداخته و بیشتر این فیلم‌ها را تنها یک کپی از فیلم‌های دیگر این مجموعه می‌داند.

فیلم Eternals قرار نیست همزمان با اکران روی دیزنی پلاس منتشر شود

پس از موفقیت فیلم Shang-Chi در گیشه، دیزنی تصمیم گرفت تا فیلم Eternals را به‌صورت اختصاصی در سالن‌های سینما اکران و به‌صورت همزمان روی دیزنی پلاس عرضه نکند.

وعده اثر متفاوت و حماسی از دنیای سینمایی مارول در تریلر جدید فیلم Eternals

مارول استودیو امروز تریلر جدید و نهایی فیلم Eternals را منتشر کرده است که این تریلر وعده یک فیلم متفاوت در دنیای سینمایی مارول را می‌دهد.

انتشار پوسترهای جدید فیلم Eternals با محوریت معرفی قهرمانان جدید مارول

مجله EW شماره جدید خود را به فیلم Eternals اختصاص داده و ۱۰ تصویر روی جلد منتشر کرده است. همچنین تریلر جدید اترنالز ممکن است فردا پخش شود.

صفحه ۱ از ۴