زوم‌کست

باز پخش لایو زومجی برای تحلیل سریال The Last of Us - قسمت سوم

به مناسبت پخش سریال The Last of Us، هر هفته بعد از انتشار هر قسمت از سریال، در آپارات زومجی به‌صورت لایو درباره سریال گفت‌وگو می‌کنیم. همراه زومجی باشید.

بازپخش لایو زومجی برای سریال The Last of Us - قسمت اول

به مناسبت پخش سریال The Last of Us، هر هفته بعد از انتشار هر قسمت از سریال، در آپارات زومجی به‌صورت لایو درباره سریال گفت‌وگو خواهیم کرد. همراه زومجی باشید.

تحلیل ویدیویی سریال Better Call Saul | فصل آخر

در این برنامه به جمع بندی کامل سریال بهتره با ساول تماس بگیری پرداخته‌ایم. از بررسی پایان بندی سریال تا شباهت‌هایش با سریال بریکینگ بد. همراه زومجی باشید.

مقایسه ویژگی های سرویس گیم پس و پلی استیشن پلاس جدید

باتوجه‌به عرضه‌ی پلی استیشن پلاس جدید و سه سطحی، در زوم‌کست جدید زومجی اطلاعات رسمی این سرویس اشتراکی را کنار گیم پس قرار دادیم و بیشتر با آن‌ها آشنا می‌شویم.

زوم‌کست: در رویداد مایکروسافت بتسدا چه گذشت؟

رویداد مشترک مایکروسافت و بتسدا چند روز پیش برگزار شد و در این زوم‌کست، نگاهی به اتفاقات آن داشتیم. همراه زومجی باشید.

زوم کست: بررسی سریال Better Call Saul | قسمت ۱ تا ۷ از فصل ششم

در این برنامه به جمع بندی نکات هفت قسمت ابتدایی از فصل ششم سریال بهتره با ساول تماس بگیری (Better Call Saul) پرداخته‌ایم. همراه زومجی باشید.

ویژه برنامه بررسی فیلم‌های اسکار ۲۰۲۲ | از پیش بینی برندگان تا حواشی احتمالی

در این برنامه به اختصار به بررسی فیلم‌ها و برخی از بخش‌های اسکار ۲۰۲۲ پرداخته‌ایم. همچنین برندگان هر بخش را هم پیش بینی کرده‌ایم. همراه زومجی باشید.

زوم‌کست: همه چیز در مورد خرید ۷۰ میلیارد دلاری اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت

به‌مناسبت خرید اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت به قیمت ۷۰ میلیارد دلار، در این قسمت از زوم‌کست به تحلیل ابعاد مختلف این اقدام پرداختیم. همراه زومجی باشید.

زوم کست:‌ در مراسم پلی استیشن شوکیس چه اتفاقاتی افتاد؟

بامداد جمعه رویداد پلی استیشن شوکیس بعد از انتظار طولانی به مدت ۴۰ دقیقه برگزار شد که در این زوم‌کست می‌خواهیم نگاهی با بازی‌های رونمایی شده بیندازیم.

ویژه برنامه نگاهی به برندگان جشنواره کن ۲۰۲۱ | از فیلم قهرمان تا فیلم Titane

در این ویژه برنامه، نگاهی داشته‌ایم به کارنامه برندگان جشنواره کن ۲۰۲۱ و مرور شاخص‌ترین فیلم‌های آن‌ها. همچنین به طور شاخص درباره کارنامه اصغر فرهادی نیز صحبت کرده‌ایم. با زومجی همراه باشید.

نگاهی به اتفاقات رویداد E3 2021

اکنون با پایان رویداد E3 2021 در یک گفتگوی دوستانه نگاهی به اتفاقات این رویداد سالیانه انداخته‌ایم.

زوم کست: جمع بندی کنفرانس مشترک مایکروسافت و بتسدا در E3 2021

در جدیدترین زوم‌کست زومجی، به بررسی و صحبت در رابطه با کنفرانس مشترک مایکروسافت و بتسدا در جریان نمایشگاه E3 2021 نشسته‌ایم.

ویژه برنامه تحلیل مراسم اسکار 2021

پس از ماه‌ها انتظار، مراسم اسکار 2021 با اعلام برندگانش به کار خود پایان داد. در این ویژه برنامه درباره برندگان و نامزدهای هر بخش به اختصار صحبت کرده‌ایم. با زومجی همراه باشید.

زوم‌کست: بررسی فیلم Tenet

حال که حدود چند هفته از اولین مواجه‌مان با فیلم Tenet گذشته است، فرصت خوبیست که به دور از احساسات و هیجان اولیه، مجدد به بازبینی و گفت‌وگو پیرامون این فیلم بپردازیم. با زوم کست ویژه فیلم Tenet همراه باشید.

زوم کست: پلی استیشن 5 یا ایکس باکس سریز ایکس ؛ کدام را بخریم؟

با عرضه کنسول‌های نسل جدید، یک سؤال بسیار مهم مطرح می‌شود. کدام یک از کنسول‌های پلی استیشن ۵ و ایکس‌ باکس سریز ایکس مناسب شما است؟ در این زوم‌کست به بحث در رابطه با این مسئله پرداخته‌ایم.

زوم‌کست: عواقب خریداری شدن بتسدا توسط مایکروسافت

در جدیدترین زوم‌کست زومجی، در رابطه با عواقب خریداری شدن زنیمکس (استودیو مادر بتسدا) توسط مایکروسافت صحبت می‌کنیم.

زوم‌کست: جمع‌بندی رویداد Playstation 5 Showcase

پنج‌شنبه بیست و هفتم شهریور، سونی در رویداد آنلاین خود با نام PS5 Showcase، علاوه بر معرفی بازی‌های جدید، از قیمت کنسول نسل بعدی خود رونمایی کرد.

زوم‌کست: چرا باید برای فیفا ۲۱ هیجان‌زده باشیم؟

در جدید‌ترین قسمت از زوم‌کست زومجی،‌ به سراغ فیفا ۲۱ رفتیم تا از این بگوییم که چرا این نسخه، می‌تواند یکی از بهترین نسخه‌های فیفا در سال‌های اخیر باشد.

زوم‌کست: مروری بر رویداد رونمایی از پلی استیشن 5 سونی

سونی اخیرا در جریان رویدادی از کنسول پلی استیشن 5 رونمایی کرد و به همین مناسبت در این قسمت زوم‌کست، صحبتی با محوریت این نمایش و خود کنسول خواهیم داشت.

زوم‌کست: بحث و گفتگو درباره اتاق فرار، سرگرمی مورد علاقه گیمرها

در جدیدترین قسمت از زوم‌کست زومجی، با بنیان‌گذاران Escaperoom.ir هم‌صحبت می‌شویم تا بیش‌تر با اتاق فرار آشنا و از چالش‌های پیش‌روی این نوعِ سرگرمی مطلع شویم.

صفحه ۱ از ۵