اخبار کمیک

جدیدترین اخبار دنیای کمیک به‌ سرعت در این صفحه اطلاع‌رسانی می‌شوند، فراموش نکنید هرروز به این صفحه سر بزنید.

نسخه شرور ثور در قسمت سالانه سری کتاب کمیک Thor

تصویر جلدی که شرکت مارول برای شماره ۱ قسمت سالانه سری کتاب کمیک Thor منتشر کرده، مبارزه خدای تندر با یک نسخه «تاریک» و «پیچیده» از خودش را نشان می‌دهد.

معرفی کمیک جدید بتمن توسط دی سی

شخصیت سیگنال، اولین قهرمانی است که در سری کتاب کمیک Batman Secret Files حضور خواهد داشت؛ مجموعه‌ای که هر قسمت از آن روی یکی از متحدان شوالیه تاریکی تمرکز دارد.

سرنوشت نهایی شرور جدید مارول در قسمت آخر مجموعه King in Black

سری کتاب کمیک King in Black بالاخره به پایان رسید و ونوم با قدرتی بیشتر باری دیگر مقابل نال ایستاد؛ در همین نبرد بود که سرنوشت نهایی خدای تسخیرکننده‌ی جهان مشخص شد.

چکش ثور در شماره جدید Thor به دست یک شرور دیگر افتاد

شرکت مارول کامیکس به‌تازگی تصاویر پیشنمایشی هیجان‌انگیزی را از قسمت ۱۴ سری کتاب کمیک Thor منتشر کرد؛ کمیکی که توسط دانی کیتس، نیک کلین و مت ویلسون تنظیم شده است.

قهرمانان برگ برنده نهایی را در مجموعه King in Black دریافت کردند

در قسمت جدید سری کتاب کمیک King in Black، ادی براک دو سلاح بسیار قدرتمند مارول را با هم ادغام کرد تا یک نسخه جدید و فوق‌العاده قوی را بسازد و به مبارزه با نال، خدای تاریک سیمبیوت‌ها برود.

معرفی کمیک جدید مردعنکبوتی

تیم خلاقیتی چیپ دارسکی و مارک بَگلی قرار است دوباره با یکدیگر همکاری کنند و کمیک سالانه Spider-Man: Life Story را خلق کنند؛ کمیکی که قرار است حول محور شخصیت جی. جوناه جیمزسون بچرخد.

انتشار سری کتاب کمیک جدید Predator به تاخیر خورد

مدتی پیش شرکت مارول کامیکس اعلام کرد که نسخه جدید سری کتاب کمیک Predator دیگر قرار نیست در همان تاریخ قبلی منتشر شود و تغییراتی در زمان آغاز انتشار آن اعمال خواهد شد.

انتخاب سری کتاب کمیک جدید دی سی توسط طرفداران

شرکت دی سی به‌تازگی رویدادی را با نام Round Robin برگزار کرده تا به واسطه آن، طرفداران بتوانند با رأی‌های خود سری کتاب کمیک بعدی این شرکت محبوب را مشخص کنند.

سیمبیوت‌ ها در کمیک جدید مارول با نام Extreme Carnage Alpha

شرکت مارول کامیکس مدتی پیش به‌صورت رسمی سری کتاب کمیک Extreme Carnage Alpha را برای علاقمندان به دنیای سیمبیوت‌ها معرفی کرد و توضیحاتی را هم درباره آن داد.

قهرمانان در شماره جدید کمیک King in Black به پیروزی نزدیک‌تر شدند

یکی از قدرتمندترین مخلوقات نال، در سری کتاب کمیک King in Black: Scream، مقابل خدای تاریکی قرار گرفت و با افشای قدرت پنهان خود، نقطه ضعف جدید نال را آشکار کرد.

سفر کریتوس به مصر باستان در کمیک جدید God of War

در دوره‌ای که بین بازی God of War 3 و نسخه بازسازی God of War وجود دارد، اتفاقات مختلفی برای کریتوس رخ می‌دهد که قرار است در سری God of War: Fallen God مورد بررسی قرار بگیرد.

مرد عنکبوتی در کمیک جدید مارول تبدیل به یک استریمر شد

در قسمت جدید سری کتاب کمیک Amazing Spider-Man، مارول یک لباس جدید به پیتر پارکر داد؛ علاوه‌بر آن شغل جدیدی هم به‌عنوان یک استریمر اینترنتی در اختیار او گذاشت.

بتمن ماجراجویی خود را در Infinite Frontier با یک دستیار جدید ادامه می ‌دهد

در قسمت جدید سری کتاب کمیک Batman، شوالیه تاریکی فعالیت خود را برای محافظت از خیابان‌های شهر گاتهام ادامه می‌دهد؛ اما این بار یک دستیار جدید را درکنار خود دارد.

سری کتاب کمیک جدید بتمن با نام Batman: Reptilian معرفی شد

سری کتاب کمیک Batman: Reptilian عضو جدیدی از خط انتشار Black Label شرکت دی سی محسوب می‌شود که قرار است یک تهدید جدید، خطرناک‌تر از بتمن و کیلر کراک را نشان دهد.

مرد عنکبوتی مقصر اصلی حمله ابرشرور جدید دنیای مارول به زمین

اخیرا شرکت مارول کامیکس یک سری تصاویر پیشنمایشی را از قسمت ۱ سری کتاب کمیک King in Black: Spider-Man منتشر کرد که توسط جد مک‌کی و مایکل بندینی تنظیم شده بود.

رویارویی بتمن و اسنیک آیز در سری کتاب کمیک جدید دی سی

شرکت دی سی کامیکس اخیرا اعلام کرد که قرار است یک کتاب کمیک با نام Fortnite: Zero Point منتشر شود؛ کمیک کراس اوری که بتمن و اسنیک آیز را وارد یک ماجراجویی می‌کند.

مرد عنکبوتی بالاخره به گناهان خود اعتراف کرد

پیش از این، پیتر پارکر آماده نبود که در سری کتاب کمیک Amazing Spider-Man در مقابل کیندرد اعتراف کند؛ اما حالا به‌لطف ام‌جی قدرت این را پیدا کرد به گناهانش را به زبان بیاورد.

بری آلن عنوان فلش را به شخصیت مهم دیگری داد

قسمت صفر سری کتاب کمیک Infinite Frontier مدتی پیش منتشر شد؛ قسمتی که ما در آن شاهد معرفی یک فلش جدید بودیم و بری آلن هم مهم‌ترین نقش زندگی خود را به‌دست آورد.

بازگشت سنگ ‌های بینهایت در سری کتاب کمیک Infinite Destinies

شرکت مارول کامیکس اخیرا با انتشار تصویری از سری کتاب کمیک جدید خود به نام Infinite Destinies نشان داد که سنگ‌های بینهایت قرار است دوباره دردسر جدیدی ایجاد کند.

بتمن بالاخره کلید نجات شهر گاتهام را پیدا کرد

قسمت جدید سری کتاب کمیک Future State: Dark Detective کلید نجات شهر گاتهام را در اختیار بروس وین قرار داد؛ کلیدی که مستلزم یک همکاری عجیب و فداکاری بزرگ است.

صفحه ۱ از ۸