اخبار کمیک

جدیدترین اخبار دنیای کمیک به‌ سرعت در این صفحه اطلاع‌رسانی می‌شوند، فراموش نکنید هرروز به این صفحه سر بزنید.

تاریخ انتشار ولوم سوم رمان گرافیکی Batman: Earth One مشخص شد

شرکت دی سی بالاخره اعلام کرد که طرفداران در چه زمانی می‌توانند منتظر انتشار ولوم سوم Batman: Earth One باشند؛ اثری که چندین سال برای آن انتظار کشیده بودند.

مجموعه کمیک Symbiote Spider-Man: King in Black قدرت مخفی و وحشتناک نال را نشان داد

قسمت اول سری کتاب کمیک Symbiote Spider-Man: King in Black ما را به گذشته برد و نشان داد که نال یا همان خدای سیمبیوت‌ها، یک قدرت مخفی و خیلی خطرناک دارد.

دی سی در سری کمیکی Infinite Hour Exxxtreme قدرت واقعی ماده دث متال را نشان داد

لوبو در کل رویداد کراس اوری Death Metal به‌دنبال خود دث متال و قدرت مخفی آن بود. حالا متوجه شده که این ماده افسانه‌ای واقعا چه قدرت و توانایی‌هایی دارد.

قسمت جدید مجموعه کمیک Venom نقطه ضعف بزرگ نال را مشخص کرد

با اینکه ونوم اعتقاد دارد که پسرش دیلان کلید شکست نال است، اما در مجموعه Venom مشخص شده که یک منبع غیرمحتمل می‌تواند عامل تعیین کننده رویداد King in Black باشد.

شرکت ایمیج کامیکس سری کتاب کمیک Two Moons را معرفی کرد

شرکت ایمیج کامیکس اخیرا سری کتاب کمیک Two Moons را با انتشار تصاویری معرفی کرد؛ یک مجموعه کمیکی اکشن و ترسناک که در دوران جنگ داخلی آمریکا جریان دارد.

نبرد بین اسپایدرمن و کیندرد در Amazing Spider-Man روند وحشتناکی گرفت

قسمت ۵۲ سری کتاب کمیک Amazing Spider-Man بالاخره نبرد بین اسپایدی و کیندرد را نمایش می‌دهد؛ نبردی که در آن یک اتفاق بسیار وحشتناک و خاص رخ می‌دهد.

مارول تیزری از رویداد کراس اوری X-Men و Transformers را منتشر کرد

شرکت مارول کامیکس اخیرا تیزری را منتشر کرد که خبر از رویداد کراس اوری تیم مردان ایکس و تبدیل شوندگان را به ما می‌دهد؛ رویدادی که در سال ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد.

دونالد بلیک با ظاهری کاملا متفاوت به سری کتاب کمیک Thor بازگشت

ثور بالاخره بعد از گذشت سال‌ها جای خود را با دونالد بلیک عوض کرده است و قصد دارد که این جراح را به همراه یک سلاح جدید و البته مرگبار، به خط مقدم خط داستانی خود بیاورد.

جف جانز از برنامه‌های خود برای ادامه Batman: Three Jokers می‌گوید

جف جانز اخیرا اعلام کرد که او به‌همراه جیسون فابوک درباره برنامه‌هایی که برای دنباله احتمالی مینی سری تحسین‌شده‌ی Batman: Three Jokers دارند، صحبت کرده است.

کاپیتان آمریکا در King in Black: Captain America به مبارزه با نیروهای نال می‌رود

شرکت مارول کامیکس اخیرا تصویر جلد و خلاصه داستان رسمی قسمت اول سری کتاب کمیک King in Black: Captain America را که قرار است در ماه فوریه به فروش برسد، منتشر کرد.

شرکت دی سی تصاویر پیشنمایشی Endless Winter را منتشر کرد

شرکت دی سی اخیرا قسمت ابتدایی رویداد کراس اوری جدید خود به نام Endless Winter را منتشر کرد؛ رویدادی که اعضای لیگ عدالت را در مقابل یک نیروی باستانی و شمالی قرار می‌دهد.

جنبش ضد ماسک در سری کتاب کمیک Batman کل شهر را در بر گرفت

از آنجایی که یک جنبش ضدماسک در سراسر گاتهام گسترده شده است، یکی از کاندیدهای شهرداری و یک آنتاگونیست جدید، در حال هدفگیری هویت‌های مخفی خانواده بتمن هستند.

مارول دختر ثور را در سری کتاب کمیک Captain Marvel معرفی کرد

کاپیتان مارول که در یک آینده موازی در دنیای مارول گیر افتاده است، با دختر ثور برخورد می‌کند؛ دختری که همانند پدرش، از یک چکش خاص و قدرتمند استفاده می‌کند.

یکی از انتقام جویان در مجموعه Avengers به نقطه ضعف فینکس پی برد

در سری کتاب کمیک Avengers، نیروی فینکس در حال آماده کردن خود است که به‌دنبال یک میزبان جدید بگردد. حالا یکی از ابرقهرمانان می‌داند که چطور باید این نیرو را شکست داد.

رویداد ترسناک King in Black به اولین خانواده دنیای مارول هم رسید

قسمت ۲۰ مجموعه Fantastic Four که یکی از قسمت‌های فرعی رویداد King in Black محسوب می‌شود، نشان می‌دهد که یک سیمبیوت بیگانه با یکی از چهار شگفت‌انگیز ادغام شده است.

سری کتاب کمیک Batman: Three Jokers پایان رویداد Darkseid War را تغییر داد

در قسمت سوم سری کتاب کمیک Batman: Three Jokers، شوالیه تاریکی یک افشاگری بزرگ را درباره شاهزاده دلقک جرم و جنایت انجام داد که پایان‌بندی رویداد Darkseid War را تغییر می‌دهد.

ترس از نال در سری کتاب کمیک Guardians of the Galaxy به کل کهکشان رسید

سرتاسر دنیای مارول در حال آماده‌سازی برای آمدن نال هستند. حالا هم که اعضای گروه نگهبانان کهکشان و همچنین دیگر نیروهای کهکشانی از وجود او خبردار شده‌اند.

معرفی برادر آیور در سری کتاب کمیک Assassin's Creed Valhalla و شمشیر مخصوص او

کمیک پیش درآمدی بازی Assassin's Creed Valhalla برادر بزرگتر شخصیت آیور به نام سیگرد را معرفی می‌کند و نشان می‌دهد که او چطور سلاح خود را به‌دست می‌آورد.

مجموعه Batman: Dark Multiverse Hush تیم جدید Outsiders را معرفی کرد

در جدیدترین گوشه دنیای دارک مولتی ورس، چندین قهرمان آشنای شهر گاتهام دور هم جمع شدند و یک نسخه جدید و کاملا متفاوتی از تیم Outsiders را تشکیل دادند.

دی سی اطلاعات بیشتری از شخصیت گوست میکر را در مجموعه Batman فاش کرد

شرکت دی سی اخیرا اطلاعات بیشتری را درباره دشمن جدید بروس وین که گوست میکر نام دارد، منتشر کرد؛ کسی که قصد دارد وظایف بتمن در شهر گاتهام را بهتر از خودش انجام دهد.

صفحه ۱ از ۲