اخبار کمیک

جدیدترین اخبار دنیای کمیک به‌ سرعت در این صفحه اطلاع‌رسانی می‌شوند، فراموش نکنید هرروز به این صفحه سر بزنید.

کنتارو میورا، خالق مانگای Berserk درگذشت

مانگای Berserk به‌عنوان یکی از پرطرفدارترین آثار ژاپنی، نویسنده و طراح خود را در سن ۵۴ سالگی از دست داد.

معرفی کاپیتان آمریکا جدید توسط شرکت مارول

شرکت مارول کامیکس اخیرا با انتشار تصویری، شخصیت جدیدی را به‌عنوان کاپیتان آمریکا معرفی کرد؛ کاراکتری به نام جو گومز از قبیله کیکاپو که حالا در قالب این قهرمان ظاهر می‌شود.

جان پاول لئون، طراح کمیک هایی مانند بتمن درگذشت

جان پاول لئون که طراحی تصاویر سری کتاب کمیک Batman، X-Men و Static را در رزومه خود داشت، مدتی پیش در سن ۴۹ سالگی به‌دلیل نامعلومی دار فانی را وداع گفت و درگذشت.

کمیک جدیدی براساس بازی Halo معرفی شد

شرکت دارک هورس کامیکس، با انتشار یک تصویر هنری، مجموعه کمیک جدید Halo را با نام Halo: Legacy Collection را به‌صورت رسمی معرفی کرد که قرار است خیلی زود منتشر شود.

دی سی تیم بین کهکشانی جدیدی را در مجموعه Justice League معرفی کرد

شرکت دی سی کامیکس یک تیم جدید و بین کهکشانی به نام United را معرفی کرد؛ این گروه جدید قرار است در ماجرای خطرناک و بزرگی با اعضای لیگ عدالت متحد شوند و مبارزه کنند.

مشخص شدن تاریخ برگزاری رویداد DC FanDome در سال ۲۰۲۱

DC FanDome که یک رویداد مجازی برای طرفداران شرکت دی سی است، برای سال دوم هم برگزار می‌شود و اتفاقات جدیدی از دی سی کامیکس، دنیای سینمایی و غیره اعلام خواهد شد.

نبرد کاپیتان آمریکا و ثور در قسمت جدید مجموعه Thor

تصویر رسمی جلد قسمت ۱۵ سری کتاب کمیک Thor که توسط مارول منتشر شده است، یک نبرد بزرگ و هیجانی بین خدای تندر و کاپیتان آمریکای محبوب را در معرض نمایش می‌گذارد.

دی سی کمیک جدیدی برای فیلم The Conjuring 3 را معرفی کرد

شرکت دی سی کامیکس اخیرا با سری کمیک پیش درآمد فیلم Conjuring: The Devil Made Me Do It، به نام The Conjuring: The Lover خط انتشار جدید DC Horror را معرفی کرد.

اسپین آف جدید کمیک مرد عنکبوتی معرفی شد

شرکت مارول اخیرا سری کتاب کمیک Sinister War را معرفی کرد؛ مجموعه‌ای که اسپین آف سری کتاب کمیک اصلی Spider-Man محسوب می‌شود و نبرد بزرگ‌ترین شروران را نشان می‌دهد.

کمیک جدید بازی Horizon: Zero Dawn معرفی شد

یک کمیک جدید به اسم Horizon Zero Dawn: Liberation معرفی شده که الوی و ارند را در یک ماجراجویی جدید نشان می‌دهد؛ آن‌ها دنبال شهر مریدیان و تاریخچه قبیله کارجا می‌روند.

کمیک God of War: مشخص شدن خدای یونانی که کریتوس را نفرین کرده بود

در قسمت جدید سری God of War: Fallen God خدای یونانی‌ای که کریتوس را نفرین کرده بود، بالاخره خودش را نشان داد و ثابت کرد کریتوس نمی‌تواند از سرنوشت خود فرار کند.

مارول کتاب کمیک Aliens: Aftermath را معرفی کرد

شرکت مارول کامیکس اخیرا با انتشار تصویر جلد و خلاصه داستان رسمی، کتاب کمیک تک قسمتی جدید دنیای بیگانه‌ها را به مناسبت سی و پنج سالگی با نام Aliens: Aftermath منتشر کرد.

نسخه شرور ثور در قسمت سالانه سری کتاب کمیک Thor

تصویر جلدی که شرکت مارول برای شماره ۱ قسمت سالانه سری کتاب کمیک Thor منتشر کرده، مبارزه خدای تندر با یک نسخه «تاریک» و «پیچیده» از خودش را نشان می‌دهد.

معرفی کمیک جدید بتمن توسط دی سی

شخصیت سیگنال، اولین قهرمانی است که در سری کتاب کمیک Batman Secret Files حضور خواهد داشت؛ مجموعه‌ای که هر قسمت از آن روی یکی از متحدان شوالیه تاریکی تمرکز دارد.

سرنوشت نهایی شرور جدید مارول در قسمت آخر مجموعه King in Black

سری کتاب کمیک King in Black بالاخره به پایان رسید و ونوم با قدرتی بیشتر باری دیگر مقابل نال ایستاد؛ در همین نبرد بود که سرنوشت نهایی خدای تسخیرکننده‌ی جهان مشخص شد.

چکش ثور در شماره جدید Thor به دست یک شرور دیگر افتاد

شرکت مارول کامیکس به‌تازگی تصاویر پیشنمایشی هیجان‌انگیزی را از قسمت ۱۴ سری کتاب کمیک Thor منتشر کرد؛ کمیکی که توسط دانی کیتس، نیک کلین و مت ویلسون تنظیم شده است.

قهرمانان برگ برنده نهایی را در مجموعه King in Black دریافت کردند

در قسمت جدید سری کتاب کمیک King in Black، ادی براک دو سلاح بسیار قدرتمند مارول را با هم ادغام کرد تا یک نسخه جدید و فوق‌العاده قوی را بسازد و به مبارزه با نال، خدای تاریک سیمبیوت‌ها برود.

معرفی کمیک جدید مردعنکبوتی

تیم خلاقیتی چیپ دارسکی و مارک بَگلی قرار است دوباره با یکدیگر همکاری کنند و کمیک سالانه Spider-Man: Life Story را خلق کنند؛ کمیکی که قرار است حول محور شخصیت جی. جوناه جیمزسون بچرخد.

انتشار سری کتاب کمیک جدید Predator به تاخیر خورد

مدتی پیش شرکت مارول کامیکس اعلام کرد که نسخه جدید سری کتاب کمیک Predator دیگر قرار نیست در همان تاریخ قبلی منتشر شود و تغییراتی در زمان آغاز انتشار آن اعمال خواهد شد.

انتخاب سری کتاب کمیک جدید دی سی توسط طرفداران

شرکت دی سی به‌تازگی رویدادی را با نام Round Robin برگزار کرده تا به واسطه آن، طرفداران بتوانند با رأی‌های خود سری کتاب کمیک بعدی این شرکت محبوب را مشخص کنند.

صفحه ۱ از ۹
تبلیغات