سازنده های قبلی Ubisoft Massive در حال کار روی یک بازی کالت هستند

بازی های رایگان ماه دسامبر یوبی سافت مشخص شد

چرا بازی های ویدیویی کسل کننده هستند؟ بری کد در TGC توضیح می‌دهد

Ubisoft Massive

سازنده های قبلی Ubisoft Massive در حال کار روی یک بازی کالت هستند

برنامه‌نویسان قدیم استودیو یوبیسافت مسیو، در حال کار روی یک بازی چند نفره بر اساس یک مجموعه کلاسیک کالت هستند.

بازی های رایگان ماه دسامبر یوبی سافت مشخص شد

کمپانی یوبی‌سافت با انتشار یک خبر بازی‌های رایگان ماه دسامبر پلتفرم کامپیوتر را اعلام کرد.

چرا بازی های ویدیویی کسل کننده هستند؟ بری کد در TGC توضیح می‌دهد

بری کد، برنامه‌ نویس ارشد یوبیسافت، در TGC 2017 کنفرانسی با عنوان «بازی‌های ویدیویی کسل‌کننده هستند» داشت که زومجی گزارشی از آن تهیه کرده است.

ساخت بازی جدید Avatar تاثیری بر پشتیبانی از The Division ندارد

مدتی پیش ساخت نسخه جدیدی از بازی Avatar توسط استودیو یوبیسافت مسیو تایید شد. حال یوبیسافت اشاره کرده که این موضوع تاثیری بر روند پشتیبانی از The Division ندارد.

بازی جدید Avatar توسط یوبی سافت معرفی شد

یویبیسافت رسما تایید کرد که نسخه جدیدی از بازی Avatar در دست ساخت است.

بسته الحاقی دوم The Division یک گروه جدید با نام Hunters به بازی اضافه می‌کند

بسته الحاقی دوم بازی The Division که Survival نام دارد، یک گروه جدید از دشمنان با نام Hunters را به بازی اضافه خواهد کرد. با زومجی همراه باشید.

قدرت اسلحه G36 بازی The Division کاهش پیدا خواهد کرد

یوبیسافت اعلام کرده که با عرضه یک بروزرسانی، قدرت اسلحه G36 بازی The Division را کاهش خواهد داد. با زومجی همراه باشید.

تماشا کنید: ۱۷ دقیقه ویدیو گیم پلی Underground، بسته الحاقی جدید بازی The Division

ویدیویی ۱۷ دقیقه‌ای از گیم‌پلی Underground، بسته‌‌الحاقی جدید بازی The Division منتشر شده است که در آن شاهد انجام ماموریت‌های مختلف در زیر زمین هستیم. در ادامه با زومجی همراه باشید

تماشا کنید: تاریخ عرضه آپدیت Conflict بازی The Division اعلام شد

کمپانی یوبیسافت تاریخ عرضه دومین آپدیت رایگان بازی The Division را اعلام کرده که دومین حالت «Incursion» و تعدادی محتوای دیگر را به بازی اضافه خواهد کرد. با زومجی و جزییات خبر همراه باشید.

تماشا کنید: تریلر هنگام عرضه حالت Incursions بازی The Division

یوبی‌سافت چندی پیش اعلام کرد که اولین بسته‌الحاقی رایگان بازی The Division را امروز (۲۴ فروردین) عرضه خواهد کرد که اولین مورد از دو حالت Incursions وعده داده شده را به بازی اضافه می‌کند. حال به مناسبت انتشار این حالت، تریلر جدیدی منتشر شده است. با زومجی همراه باشید.

بررسی ویدیویی Tom Clancy's The Division

پس از اینکه چندی پیش بررسی متنی بازی The Division را در زومجی خواندید، اکنون هم بررسی ویدیویی این اثر جدید یوبی‌سافت را آماده کردیم که می‌توانید در ادامه آن را تماشا کنید.

اولین بسته الحاقی رایگان بازی The Division در تاریخ ۲۴ فروردین عرضه می شود

کمپانی یوبی‌سافت اعلام کرد که اولین بسته‌الحاقی رایگان بازی The Division را در تاریخ ۲۴ فروردین عرضه خواهد کرد که اولین مورد از دو Incursions وعده داده شده برای بازی را به آن اضافه می‌کند. با زومجی همراه باشید.

بروزرسانی بزرگ بازی The Division با هدف بهبود قسمت Dark Zone منتشر شد

یوبیسافت (Ubisoft) بروزرسانی بزرگ 1.0.2 را برای بازی The Division منتشر کرد. این بروزرسانی علاوه بر اینکه تعداد زیادی از باگ‌های بازی را برطرف می‌کند، شامل بهبود‌هایی برای بخش‌های مختلف آن نیز هست. با زومجی و جزییات این خبر همراه باشید.

کارگردان بازی The Division یوبیسافت را ترک کرد

براساس اخباری که اخیرا منتشر شده، رایان برنارد کارگردان بازی محبوب و جنجالی The Division که به تازگی هم روانه بازار شده، استودیو یوبیسافت را ترک کرده است. با زومجی و جزییات بیشتر این خبر همراه باشید

بررسی بازی Tom Clancy's The Division

سه سال پس از معرفی بازی The Division با آن نمایش‌های هیجان‌انگیز در جریان مراسم E3، کمپانی یوبی‌سافت این بازی را عرضه کرد که قرار بود نیویورک ویران شده‌اش، بهشتی برای طرفداران بازی‌های MMO باشد. ولی آیا دیویژن آن چیزی است که انتظارش را داشتیم؟

بازی The Division به زودی بروزرسانی جدیدی دریافت خواهد کرد

کمپانی یوبی‌سافت اعلام کرده که در هفته جاری یک بروزرسانی جدیدی برای بازی The Division عرضه خواهد کرد که البته هنوز جزییات دقیقی از آن ذکر نشده است. با این حال احتمالا این آپدیت مشکلات بخش دارک زوون را هدف قرار می‌دهد. با زومجی و جزییات خبر همراه باشید.

پی سی بهترین پلتفرم و پلی استیشن 4 بهترین کنسول برای بازی کردن The Division است

سایت معتبر دیجیتال فاندری، پس از عرضه بازی Tom Clancy's The Division، آن را از نظر فنی مورد ارزیابی قرار داده که بر اساس آن پی‌سی بهترین پلتفرم و پلی‌استیشن 4 بهترین کنسول برای تجربه این بازی معرفی شده‌اند. با زومجی و جزییات خبر همراه باشید.

بازی The Division رکورد بهترین شروع یک مجموعه جدید در هفته اول را شکست

The Division بازی تیراندازی اول‌شخص کمپانی یوبی‌سافت (Ubisoft)، در ۵ روز ابتدایی انتشارش بیش از ۳۳۰ میلیون نسخه فروخت و یک رکورد جدید را برای سازنده‌اش و صنعت بازی به ثبت رساند. برای اطلاع از جزییات این خبر با زومجی همراه باشید.

۱۵ نکته آموزشی که باید قبل از تجربه The Division بدانید

بازی The Division کمپانی یوبی‌سافت چند روزی است که عرضه شده و در این مقاله ۱۵ نکته آموزشی را که باید پیش از تجربه بازی بدانید، آماده کرده‌ایم. با زومجی همراه باشید.

تماشا کنید: زمان طی کردن نقشه The Division در حدود ۳۵ دقیقه است

TheyCallMeConor یکی از کاربران سایت یوتیوب است که پس از انتشار بازی‌های جهان‌باز، میزان تقریبی طی کردن کل نقشه بازی را محاسبه می‌کند و ویدیو آن را منتشر می‌کند. وی حال زمان طی کردن نقشه The Division را ۳۵ دقیقه اعلام کرده است. با زومجی همراه باشید.

صفحه ۱ از ۳
x