// شنبه, ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۵:۰۵

سفرهای فضایی Star Wars Outlaws پرهیجان خواهند بود

کارگردان خلاق Star Wars Outlaws به تشریح جزئیات فضانوردی این بازی پرداخت و آن را جذاب و پرحادثه توصیف کرد.

شرکت یوبیسافت و استودیو Massive Entertainment جزئیات زیادی از قسمت‌های فضایی بازی Star Wars Outlaws را برخلاف بخش‌هایی مثل سیاره‌ها و گیم‌پلی منتشر نکرده‌اند، اما براساس همین اطلاعات اندک، به‌نظر می‌رسد که جاه‌طلبی و مقیاس عظیم این بازی در نقشه میان-کهکشانی آن هم بازتاب پیدا کند؛ جایی‌که کی وس باید Trailblazer، سفینه خود را هدایت کند.

سفرهای فضایی و نبردهای بازی Star Wars Outlaws ساده، جذاب و پرهیجان توصیف می‌شوند

جولیان گرایتی، کارگردان خلاق Star Wars Outlaws می‌گوید که بازیکنان هنگام پرواز در فضا کارهای زیادی برای انجام خواهند داشت؛ از مبارزات کوچک و عظیم گرفته تا ایستگاه‌های فضایی که هرکدام مراحل مخصوص به خود را خواهند داشت. در سطحی جزئی‌تر هم فضانوردی و مبارزات فضایی بازی راحت، جذاب و پرجنب‌وجوش خواهند بود و یادگیری کنترل هم بسیار آسان است.

جولیان گرایتی در این‌باره توضیح داد: «ما می‌خواستیم تا فضانوردی بازی راحت، جذاب و سراسر اکشن باشد. یادگیری کنترل‌های آن هم بسیار آسان است. همیشه کاری برای انجام‌دادن وجود دارد. جابه‌جایی سریع است. در هر لحظه می‌توانید هایپردرایو کنید (جابجایی با سرعت بسیار بالا) و صد البته مبارزات در مقیاس کوچک و حماسی هم وجود دارند. امکان کاوش هم فراهم شده است. می‌توانید در فضا کارهای زیادی انجام دهید.»

بازی Star Wars Outlaws در تاریخ ۹ شهریور (۳۰ اوت) برای کامپیوتر، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس عرضه خواهد شد. نسخه آلتیمیت ۱۳۰ دلاری این بازی اخیرا جنجال‌های زیادی به پا کرده بود. این نسخه شامل مرحله جانبی Jabba the Hutt می‌شود.


منبع GamingBolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده