نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۲۳:۳۱

تاریخ انتشار نسخه با کیفیت Ministry of Ungentlemanly Warfare با بازی هنری کویل

لاینزگیت تاریخ انتشار نسخه با کیفیت فیلم The Ministry of Ungentlemanly Warfare با بازی هنری کویل و به کارگردانی گای ریچی را اعلام کرد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ انتشار نسخه با کیفیت فیلم وزارت جنگ ناجوانمردانه اعلام شده است. لاینزگیت اعلام کرد که نسخه دیجیتالی فیلم The Ministry of Ungentlemanly Warfare در تاریخ ۱۰ می ۲۰۲۴ (۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳) منتشر خواهد شد. این فیلم کمدی اکشن که با نظر مثبت منتقدان مواجه شده، تاکنون بیش از ۱۹.۲ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کرده است که شامل بیش از ۱۸.۴ میلیون دلار در آمریکای شمالی و بیش از ۸۴۷.۵ هزار دلار در گیشه بین‌المللی می‌شود.

هنری کویل، ایزا گونزالس، آلن ریچسون، هنری گلدینگ، هنری زاگا، الکس پتیفر، کری الویس، هیرو فاینز-تیفین، بابز اولوسانموکون، فیشر استیونس، فردی فاکس، کارلوس باردم و تیل شوایگر، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم The Ministry of Ungentlemanly Warfare حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. این فیلم با الهام از وقایع واقعی و ترکیب آن با وینستون چرچیل، نخست وزیر وقت بریتانیا و داستان‌های جیمز باند به قلم ایان فلمینگ در دوران جنگ جهانی دوم تولید شده است.

هنری کویل در فیلم The Ministry of Ungentlemanly Warfare

این فیلم داستان اولین نیروهای ویژه بریتانیا در دوران WW2 را دنبال می‌کند که ماموریتی محرمانه و خطرناکی را قرار است انجام دهند. همچنین پل تاماسی، اریک جانسون و آرش عامل در نوشتن فیلمنامه این فیلم اکشن به ریچی کمک کرده‌اند. گای ریچی، کارگردانی آثاری چون فیلم Lock, Stock and Two Smoking Barrels، فیلم Snatch، فیلم Revolver، دو قسمت فیلم شرلوک هولمز، فیلم The Gentlemen و فیلم Wrath of Man وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم The Ministry of Ungentlemanly Warfare را بر عهده داشته است.

فیلم In The Grey، فیلم بعدی گای ریچی است که این فیلم اکشن قرار است در تاریخ ۱۷ ژانویه ۲۰۲۵ (۲۸ دی ۱۴۰۳) روی پرده‌های سینما برود. هنری کویل، جیک جیلنهال، ایزا گونزالس، رزمند پایک، کارلوس باردم و فیشر استیونس از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم اکشن حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. ریچی هم‌اکنون در حال کارگردانی فیلم Fountain of Youth با بازی جان کرازینسکی، ناتالی پورتمن، ایزا گونزالس، دامنل گلیسون، لاز آلونسو، آرین موید و کارمن اجوگو برای اپل است.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده