// جمعه, ۲۵ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۴۲

مراحل ساخت بازی Assassin's Creed: Valhalla به پایان رسید

حساب کاربری توییتر Assassin's Creed: Valhalla اعلام کرده که مراحل ساخت این بازی به اتمام و برای عرضه در ۲۰ آبان ماه آماده شده است.

بازی Assassin's Creed: Valhalla در تاریخ ۲۰ آبان ماه (۱۰ نوامبر) برای ایکس باکس وان، کامپیوتر، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری اس و ایکس باکس سری ایکس عرضه می‌شود. همچنین کاربران پلی استیشن 5 هم در تاریخ ۲۲ و ۲۹ آبان ماه می‌توانند نسخه نسل نهمی والهالا را تجربه کنند.

به‌عبارتی کمتر از یک ماه دیگر به عرضه بازی زمان مانده است و در روزهای اخیر هم اخبار مختلفی حول Assassin's Creed: Valhalla منتشر شده است. این در حالی است که به‌تازگی حساب کاربری توییتر اسسینز کرید والهالا با انتشار یک تصویر رسما اعلام کرده که مراحل ساخت بازی به اتمام رسیده و اصطلاح گلد شده است. 

Assassin's Creed Valhalla سعی دارد تجربه‌ای کامل و سرگرم کننده را از یک بازی با محوریت زندگی واکینگ‌ها و اساطیر نورس در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین در تریلر اخیر بازی شاهد پیشرفت‌های گرافیکی مختلفی نظیر طراحی قهرمان زن داستان هستیم. ازاین‌رو انتظارات بیش‌ازپیش برای تجربه‌ی والهالا بالا رفته است. نظر شما کاربران زومجی دراین‌باره چیست؟ آیا برای تجربه‌ی Assassin's Creed: Valhalla هیجان‌زده هستید؟


منبع Dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده