نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۲۲:۳۵

فیلمبرداری فصل دوم سریال Wednesday با انتشار یک تصویر و تیزر آغاز شد

نتفلیکس با انتشار یک تیزر و تصویر از شروع مراحل فیلم‌برداری و تولید فصل دوم سریال Wednesday خبر داد. همچنین بازیگران این فصل معرفی شده‌اند.

طبق تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، مراحل فیلم‌برداری فصل دوم سریال ونزدی آغاز شده است. نتفلیکس با انتشار یک تصویر از شروع مراحل فیلم‌برداری و تولید فصل دوم سریال Wednesday خبر داده است. همچنین بازگشت جنا اورتگا در نقش ونزدی آدامز، اما مایرز در نقش ایند سینکلر، کاترین زتا جونز در نقش مورتیشیا آدامز، لوئیس گازمن در نقش نقش گومز آدامز، آیزاک اوردونز در نقش پاگزلی آدامز، لویانادا اونتای لوئیس-نیاوو، جیمی مک‌شین، هانتر دوهان، جورجیا فارمر، فرد ارمیسن، جو ساندی و پرسی هاینس وایت در فصل جدید این سریال تایید شده است.

بازیگران فصل دوم سریال Wednesday

علاوه‌براین، حضور ۱۲ بازیگر جدید در فصل دوم سریال ونزدی تایید شده است که این بازیگران شامل استیو بوشمی، تندی نیوتون، بیلی پایپر، نوآ تیلور، ایوی تمپلتون، اوون پینتر، جوانا لاملی، کریستوفر لوید، فرانسیس اوکانر، هالی جوئل آزمنت، هتر ماتارازو و جوناس سوتامو می‌شوند. همچنین تیزری از فصل دوم سریال Wednesday منتشر شده است که در آن شخصیت تینگ در حال بردن فیلمنامه فصل دوم برای ونزدی آدامز است:

دانلود از آپارات

همچنین این تیزر تایید کرد که تیم برتون، کارگردان ۴ قسمت اول فصل اول سریال Wednesday برای کارگردانی در فصل دوم بازگشته است و حداقل او کارگردانی قسمت اول فصل دوم این سریال را بر عهده دارد، اما اکنون تعداد دقیق قسمت‌هایی که برتون قرار است آن را کارگردانی کند، مشخص نیست. همچنین آلفرد گاف و مایلز میلار، سازندگان و شورانرهای این سریال برای ساخت فصل دوم سریال ونزدی بازگشته‌اند.

انتظار می‌رود فصل دوم این سریال در ۸ قسمت تولید و در سال ۲۰۲۵ از شبکه نتفلیکس پخش شود. همچنین جنا اورتگا تصویری از اولین روز فیلم‌برداری فصل دوم سریال Wednesday منتشر کرده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید:

جنا اورتگا در نقش ونزدی آدامز در پشت صحنه فصل دوم سریال Wednesday


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده