آخرین خبرهای بازی Ghostwire Tokyo

بازی Ghostwire Tokyo یک بازی ترسناک اکشن ماجراجویی از شینجی میکامی از استودیو Tango Gameworks و کمپانی Bethesda (بتسدا) است.

احتمال مشخص شدن زمان عرضه Ghostwire Tokyo همراه با محتوای جدید برای گیم پس

براساس اطلاعات به‌دست آمده، بازی Ghostwire Tokyo در ماه مارس ۲۰۲۳ برای سرویس ایکس باکس گیم پس به‌همراه محتوای جدیدی منتشر خواهد شد.

اضافه شدن VRR به بازی Ghostwire: Tokyo

آپدیت جدید بازی Ghostwire: Tokyo قابلیت‌های جدیدی مانند پشتیبانی از نرخ نوسازی متغیر یا VRR را به این بازی اضافه می‌کند.

نیم نگاه بازی GhostWire: Tokyo

در این قسمت از نیم‌نگاه سراغ محصول جدید بتسدا و شینجی میکامی یعنی گوست‌وایر توکیو می‌رویم تا در کوچه پس‌کوچه‌های وحشت‌زده‌ از پایتخت ژاپن، ارواح سرگردان را شکار کنیم!

بررسی بازی GhostWire: Tokyo

GhostWire: Tokyo جزو آن دسته از بازی‌هایی است که با وجود مشکلات مختلف، می‌تواند ساعت‌ها شما را سرگرم کند. با بررسی این بازی همراه زومجی باشید.

واکنش منتقدین به بازی GhostWire: Tokyo

ساعاتی پیش میانگین امتیازات بازی GhostWire: Tokyo منتشر شد و شاهد عملکرد نسبتا قابل قبولی از سوی جدیدترین ساخته تانگو گیم‌ورکس هستیم.

پخش تریلر گیم‌پلی نسخه کامپیوتر بازی Ghostwire: Tokyo

تریلر گیم‌پلی ۱۰ دقیقه‌ای بازی Ghostwire: Tokyo چگونگی اجرای آن با تنظیمات گرافیکی Cinematic Quality و ری تریسینگ فعال روی کامپیوتر را نشان می‌دهد.

احتمال عرضه DLC برای Ghostwire: Tokyo در صورت موفقیت بازی

توسعه‌دهندگان بازی Ghostwire: Tokyo اعلام کردند که در صورت موفقیت این اثر و داشتن فرصت کافی، ساخت محتوای الحاقی پس از عرضه را در نظر خواهند گرفت.

پشتیبانی نسخه کامپیوتر Ghostwire: Tokyo از فناوری‌های DLSS و FSR

جزئیات جدیدی از جنبه‌های گرافیکی و فنی نسخه‌ی کامپیوتر بازی اکشن ماجراجویی Ghostwire: Tokyo استودیو Tango Gameworks در اختیار بازیکن‌ها قرار گرفت.

پخش تریلر جدید Ghostwire: Tokyo با تمرکز روی قابلیت های دسته PS5

استودیو Tango Gameworks در تریلر جدید بازی Ghostwire: Tokyo نشان داد که چه‌طور از قابلیت‌های دوال‌سنس برای غرق کردن بیشتر بازیکن در جهان خود بهره می‌برد.

نمایش نبردهای نفس‌گیر در تریلر جدید بازی Ghostwire: Tokyo

شرکت سونی در جریان رویداد State of Play تریلر جدیدی از بازی اکشن ماجراجویی Ghostwire: Tokyo با تمرکز روی نمایش داستان و نبردهای آن پخش کرد.

بازی جدید استودیو Tango Gameworks معرفی شد

پروژه‌ی جدید استودیو Tango Gameworks یک بازی موبایل برای مخاطبان ژاپنی خواهد بود.

مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Ghostwire: Tokyo

استودیو Tango Gameworks مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز و سیستم پیشنهادی برای اجرای بازی GhostWire: Tokyo روی کامپیوتر را اعلام کرد.

احتمال عرضه بازی Ghostwire: Tokyo در اوایل فروردین

اگر تاریخ عرضه‌ی فاش‌شده در پلی استیشن استور درست باشد، تقریبا دو ماه تا عرضه‌ی بازی Ghostwire: Tokyo باقی مانده است.

رده‌بندی سنی در بازی Ghostwire: Tokyo در کشور تایوان

با اختصاص رده‌بندی سنی برای بازی Ghostwire: Tokyo در کشور تایوان، احتمال نشر اخبار جدید پیرامون این بازی در روزهای آتی بالاتر رفت.

احتمال ارائه اطلاعات جدید از گرن توریزمو 7 و GhostWire: Tokyo در اواسط بهمن

تام هندرسون با ارائه‌ی توضیحات بیشتر گفت که احتمالا در فوریه شاهد State of Play بزرگ با آثاری همچون بازی Gran Turismo 7 و بازی GhostWire: Tokyo خواهیم بود.

افزایش احتمال عرضه بازی GhostWire: Tokyo در چند ماه آتی

بازی گوست‌وایر توکیو در کشور کره درجه‌بندی سنی دریافت کرد تا گیمرها خودشان را برای اخبار جدید احتمالی از این اثر آماده کنند.

اطلاعات جدید از قابلیت های بازیکنان و دشمنان در Ghostwire Tokyo

بتسدا با انتشار پستی در وبلاگ پلی استیشن، درباره‌ی قابلیت‌های بازیکنان، انواع دشمنان و جزئیات استفاده از کنترلر دوال سنس در بازی Ghostwire Tokyo اطلاعات جدیدی ارائه کرده است.

نمایش تریلر جدید GhostWire: Tokyo در رویداد پلی استیشن

در جریان رویداد Playstation Showcase، تریلر جدیدی از بازی Ghostwire: Tokyo به نمایش گذاشته شد.

تاریخ عرضه بازی GhostWire: Tokyo تا سال ۲۰۲۲ عقب افتاد

استودیوی Tango Gameworks، سازنده بازی GhostWire: Tokyo به‌تازگی از تأخیر در عرضه جدیدترین ساخته خود به‌دلیل حفظ سلامتی تیم سازنده خبر داد.

تاریخ انتشار دو بازی Ghostwire: Tokyo و Stray برای پلی استیشن 5 مشخص شد

سونی در طی استریم مراسم CES 2021 اعلام کرد که دو بازی Ghostwire: Tokyo و Stray در پاییز ۲۰۲۱ برای دارندگان پلی استیشن ۵ در دسترس قرار خواهند گرفت.

صفحه ۱ از ۲