نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۲۲:۲۶

تصاویر جدید سریال Daredevil: Born Again پانیشر و دردویل را نشان می‌دهد

تصاویر جدیدی از پشت صحنه سریال Daredevil: Born Again منتشر شده است که در آن دردویل و پانیشر در حال مبارزه درکنار یکدیگر هستند.

مراحل فیلم‌برداری و تولید سریال Daredevil: Born Again همچنان در نیویورک در جریان است و حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تصاویر بیشتری از پشت صحنه سریال فاش شده است. به‌تازگی تصاویر جدیدی از پشت صحنه فیلم‌برداری سریال Daredevil: Born Again در نیویورک منتشر شده است که در این تصاویر دردویل به‌همراه پانیشر در حال مبارزه درکنار یکدیگر هستند که به‌نظر می‌رسد بولز آی دشمن آن‌ها در این صحنه است، اما اطلاعات بیشتری جز همکاری این دو شخصیت و همچنین صورت خونی پانیشر در دسترس نیست:

داریو اسکارداپان، نویسنده ۴ قسمت از سریال The Punisher به‌عنوان شورانر سریال Daredevil: Born Again حضور دارد. همچنین جاستین بنسن و ارون مورهد، کارگردانان ۲ قسمت از سریال Moon Knight و ۴ قسمت از فصل دوم سریال Loki وظیفه کارگردانی سریال Daredevil را بر عهده گرفته‌اند. سریال Daredevil: Born Again اکنون دیگر قرار نیست طبق برنامه اولیه در ۱۸ قسمت تولید شود و اکنون با تعداد قسمت‌های کمتر و بیشتر مشابه تعداد قسمت‌های سریال اصلی نتفلیکس تولید خواهد شد.

چارلی کاکس در نقش مت مورداک ملقب به دردویل، وینسنت دن آفریو در نقش ویلسون فیسک ملقب به کینگپین، جان برنتال در نقش فرانک کسل ملقب به پانیشر، دبورا آن ول در نقش کارن پیج، الدن هنسون در نقش فاگی نلسون، ویلسون بتل در نقش بنجامین دکس پویندکستر ملقب به بولزآی، مایکل گاندولفینی، مارگاریتا لیویوا، ساندریان هالت، نیکی میشل جیمز، آرتی فروشان، کلارک جانسون و مایکل گستن از جمله بازیگرانی هستند که در سریال Daredevil: Born Again حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت.

سریال Daredevil: Born Again در زمان نامشخصی از دیزنی پلاس پخش خواهد شد.


منبع Deadline
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده