انیمیشن

صفحه مخصوص انیمیشن با مطالبی شامل نقد و بررسی انیمیشن، معرفی انیمیشن و نگاهی به کارتون های قدیمی

فروش داخلی انیمیشن The Croods: A New Age به ۱۴ میلیون دلار رسید

یونیورسال اعلام کرد که فروش جهانی انیمیشن The Croods: A New Age به ۳۵ میلیون دلار رسیده است که ۱۴ میلیون دلار آن به سینماهای آمریکا تعلق دارد.

واکنش منتقدان به انیمیشن The Croods: A New Age

انیمیشن The Croods: A New Age، دنباله انیمیشن محبوب The Croods اخیرا اکران شده است و توانسته میانگین نمره متوسطی از منتقدان بگیرد.

اولین تصاویر از کاراکتر صداگذاری‌شده توسط جانی دپ در انیمیشن Puffins

سازندگان انیمیشن Puffins با تاکید روی این نکته که به همکاری با هنرمند بزرگی چون جانی دپ افتخار می‌کنند، سه تصویر جدید از شخصیت بامزه‌ی اجراشده توسط او را منتشر کردند.

اولین تریلر انیمیشن The Boss Baby: Family Business منتشر شد

یونیورسال و دریم ورکس اولین تریلر انیمیشن The Boss Baby: Family Business را منتشر کردند که در آن شاهد بازگشت بچه رئیس هستیم.

اولین تصاویر فصل چهارم سریال Castlevania بازگشت ترور و سایفا را نشان می‌دهد

ساموئل دیتز، کارگردان سریال Castlevania به‌تازگی اولین تصاویر رسمی از فصل چهارم این سریال انیمیشنی را منتشر کرده که در آن شاهد حضور ترور بلمونت و سایفا بلنیدز هستیم.

نقد انیمیشن آخرین داستان

انیمیشن ایرانی آخرین داستان، اقتباسی آزاد از شاهنامه است که برای تبدیل شدن به بهترین انیمیشن سینمایی حال حاضر ایران لحظه‌های خوب و ضعف‌های واضح اما به‌نسبت قابل‌گذشتی را از سر می‌گذراند.

واکنش منتقدان به فیلم Wolfwalkers - ولف واکرز

انیمیشن ولف واکرز (Wolfwalkers)، رقیب انیمیشن Soul (روح)، اخیرا در سینماهای ایالات متحده به نمایش درآمد و توانست نمرات خیلی خوبی را از منتقدان مطرح سرتاسر جهان کسب کند.

نقد انیمیشن The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

اسفنج در حال فرار، سومین فیلم سینمایی ساخته شده براساس مجموعه‌ی باب اسفنجی شلوار مکعبی است که درانتها به استیون هیلنبرگ فقید تقدیم می‌شود اما بیش‌از هرچیز تأثیر بد این فقدان بزرگ را نمایان می‌کند.

تریلر انیمیشن The LEGO Star Wars Holiday Special دیدار ری با بیبی یودا و دارث ویدر را نشان می‌دهد

تریلر جدیدی از انیمیشن The LEGO Star Wars Holiday Special منتشر شده است که ری را در حال سفر در زمان نشان می‌دهد.

ساخت انیمیشن Unicorn: Warriors Eternal، اثر جدید گندی تارتاکوفسکی توسط HBO Max تایید شد

شبکه HBO Max از همکاری خود با کارتون نتورک برای ساخت و انتشار انیمیشن Unicorn: Warriors Eternal، اثر جدید گندی تارتاکوفسکی خبر داده‌ است.

انیمیشن Tiny Toon Adventures توسط HBO Max احیا خواهد شد

شبکه HBO Max از ساخت سری جدید انیمیشن Tiny Toon Adventures به تهیه‌کنندگی استیون اسپیلبرگ خبر داده و دستور ساخت دو فصل را صادر کرده است.

سریال Archer برای فصل دوازدهم تمدید شد

شبکه‌ی FXX انیمیشن سریالی Archer را برای یک فصل دیگر تمدید کرد که در سال ۲۰۲۱ شاهد پخش آن خواهیم بود.

پوستر رسمی انیمیشن Raya and the Last Dragon منتشر شد؛ اولین تریلر فردا

والت دیزنی با انتشار اولین پوستر رسمی انیمیشن Raya and the Last Dragon اعلام کرد که اولین تریلر این انیمیشن فردا منتشر خواهد شد.

معرفی انیمیشن کوتاه Migration

انیمیشن کوتاه تجربی Migration، ساخته‌ای از گروه فلورسنت هیل، ماجرای کوچ دسته جمعی موجوداتی خیالی و عجیب از آسمان را روایت می‌کند. با معرفی این انیمیشن کوتاه همراه زومجی باشید.

اولین ویدیوهای رسمی سریال انیمیشنی MODOK منتشر شد

در حاشیه کامیک کان نیویورک امسال، مارول و هولو دو ویدیو از سریال انیمیشنی MODOK را منتشر کردند که شاهد شباهت آن به سریال Robot Chicken هستیم

معرفی انیمیشن کوتاه Attraction

امیلی اسکیف، انیماتور و کارگردان انگلیسی، در انیمیشن کوتاه تجربی Attraction به رابطه‌ی طبیعت و حشرات می‌پردازد. با معرفی این اثر ما را همراهی کنید.

نخستین تریلر انیمیشن سریالی Invincible منتشر شد

شبکه‌ی آمازون پرایم نخستین تریلر انیمیشن سریالی Invincible را منتشر کرد که ما را بیشتر با فضای این انیمیشن بزرگسالانه‌ی یک ساعته آشنا می‌کند.

پیتر رمزی انیمیشن سریالی Lost Ollie را کارگردانی می‌کند

شبکه‌ی نتفلیکس پیتر رمزی، کارگردان انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse را برای کارگردانی انیمیشن سریالی Lost Ollie انتخاب کرد.

پیکسار انیمیشن کوتاه Burrow را پیش از انیمیشن Soul در سینما به نمایش در می‌آورد

استودیوی پیکسار با انتشار توییت جدیدی اعلام کرد که انیمیشن کوتاه Burrow پیش از نمایش انیمیشن Soul در سینما پخش خواهد شد.

انیمیشن Resident Evil: Infinite Darkness توسط نتفلیکس معرفی شد [بروزرسانی]

اکانت توییتر نتفلیکس پرتغال به اشتباه تریلر انیمیشن Resident Evil: Infinite Darkness را که یک انیمیشن CG است، منتشر کرده است

صفحه ۱ از ۴۴