جدیدترین اخبار فیلم Daredevil

دردویل یک فیلم سینمایی با محوریت ابرقهرمان دردویل از جهان مارول است که با بازی بن افلک در سال ۲۰۰۳ اکران شد

عقب افتادن پخش سریال Echo تا دیگر آثار آینده تلویزیونی دنیای سینمایی مارول

ادامه اعتصاب نویسندگان و بازیگران باعث ایجاد تغییراتی در برنامه سریال‌های آینده دنیای سینمایی مارول از جمله سریال Echo شده است.

پیوستن بازیگر و کارگردان The Wire به فصل جدید سریال Daredevil

به‌تازگی مارول استودیو بازیگر و کارگردان جدیدی برای سریال Daredevil: Born Again استخدام کرده است که سابقه تلویزیونی قابل توجهی دارد.

توقف موقتی تولید فصل جدید سریال Daredevil به‌دلیل اعتصاب نویسندگان

در پی اعتصاب نویسندگان در محل تولید سریال Daredevil: Born Again، مراحل تولید این سریال به شکل موقتی در شهر نیویورک متوقف شده است.

پیوستن بازیگر خاندان اژدها به فصل جدید سریال Daredevil

به‌تازگی بازیگر دیگری به جمع بازیگران سریال Daredevil: Born Again اضافه شده است تا همزمان با شروع تولید سریال، فهرست بازیگری آن گسترش پیدا کند.

حضور کارگردان دکستر در فصل جدید سریال Daredevil تا پیوستن بازیگران بیشتر

به‌تازگی اطلاعات جدیدی از سریال Daredevil: Born Again از جمله مشخص شدن کارگردان قسمت اول تا حضور بازیگران بیشتر منتشر شده است.

بازگشت پانیشر با بازی جان برنتال در فصل جدید سریال Daredevil

طبق اطلاعات منتشر شده شخصیت پانیشر با بازی جان برنتال قرار است در دنیای سینمایی مارول و با سریال Daredevil: Born Again بازگردد.

تمایل تروی بیکر به نقش‌آفرینی در بازی Daredevil

تروی بیکر، صداپیشه‌ی معروف می‌گوید که اشتیاق زیادی برای کار روی یک بازی ویدئویی براساس شخصیت Daredevil دارد.

پیوستن بازیگر فیلم The Many Saints of Newark به سریال Daredevil

مایکل گاندولفینی، بازیگر فیلم The Many Saints of Newark به جمع بازیگران سریال Daredevil: Born Again با بازی چارلی کاکس اضافه شده است.

انتشار اولین تصویر رسمی از دردویل در سریال She Hulk مارول

مارول استودیو به‌تازگی تصاویر جدیدی از سریال She-Hulk: Attorney at Law را منتشر کرده است که در آن شاهد نمای کاملی از بازگشت دردویل در این سریال هستیم.

حضور دردویل و کینگپین در سریال Echo مارول

طبق اطلاعات منتشر شده، چارلی کاکس، بازیگر نقش مت مورداک و وینسنت دن آفریو، بازیگر نقش کینگپین در سریال Echo قرار است حضور داشته باشند.

ساخت سریال Daredevil برای شبکه دیزنی پلاس

مارول استودیو در حال ساخت سریال Daredevil برای پخش از شبکه دیزنی پلاس است و به‌تازگی نویسندگانی برای ساخت این سریال استخدام کرده است.

شایعه: ساخت ریبوت سریال دردویل برای شبکه دیزنی پلاس

طبق اطلاعات ثبت شده در پروداکشن ویکلی، ظاهرا ریبوت سریال Daredevil توسط مارول استودیو برای شبکه دیزنی پلاس در دست ساخت است.

اضافه شدن دردویل و دیگر سریال های مارول نتفلیکس به دیزنی پلاس

دیزنی پلاس اعلام کرد که ۶ سریال مارول شبکه نتفلیکس قرار است به‌زودی به این سرویس استریم اضافه شوند. همچنین قابلیت کنترل والدین این شبکه به‌روزرسانی شده است.

حذف دردویل و دیگر سریال های مارول از نتفلیکس

تمامی ۶ سریال مارول شبکه نتفلیکس قرار است به‌زودی این سرویس استریم حذف شوند و دیزنی به‌زودی خانه جدید این سریال‌ها را اعلام خواهد کرد.

کوین فایگی بازگشت چارلی کاکس در نقش دردویل را تایید کرد

کوین فایگی، رئیس Marvel Studios تایید کرد که دیزنی و مارول قصد تغییر بازیگر نقش دردویل را ندارند.

احتمال در دست ساخت بودن ریبوت Daredevil

ظاهرا مارول استودیو در حال ساخت یک ریبوت براساس شخصیت Daredevil است که انتظار می‌رود چارلی کاکس دوباره نقش دردویل را بازی کند.

توبی مگوایر و اندرو گارفیلد احتمالا به جمع بازیگران فیلم Spider-Man 3 اضافه شده‌اند

به‌تازگی کولایدر مدعی شده که توبی مگوایر، اندرو گارفیلد، کریستن دانست و اما استون به جمع بازیگران فیلم Spider-Man 3 اضافه شده‌اند.

مارول کامیکس دردویل جدید را در مجموعه کمیکی Daredevil معرفی کرد

شرکت مارول کامیکس اخیرا در قسمت ۲۵ سری کتاب کمیک Daredevil، شخصیت متفاوت و جدیدی را برای عنوان ابرقهرمانی دردویل معرفی کرد؛ شخصیتی که معلوم نیست چه نقشه‌ای دارد.

طرفداران سریال Daredevil خواستار احیای سریال توسط مارول استودیو هستند

مارول از روز گذشته دوباره رسما حقوق شخصیت دردویل را از نتفلیکس باز پس گرفته و حالا طرفداران تلاش خود برای احیای سریال Daredevil را افزایش داده‌اند.

شرکت مارول تصاویر جلد مخصوص رویداد کمیکی Marvel vs. Aliens را منتشر کرد

شرکت مارول کامیکس اخیرا تصاویر مختلف رویداد Marvel Vs. Aliens را منتشر کرد که ما در آن شاهد رویارویی شخصیت‌های مختلف دنیای مارول با بیگانه‌های ترسناک هستیم.

صفحه ۱ از ۴