آخرین خبرهای شرکت لوکاس فیلم

لوکاس فیلم یک شرکت آمریکایی تولید فیلم و سریال است که کار خود را از سال ۱۹۷۱ آغاز و تولید کننده مجموعه جنگ ستارگان هم به حساب می‌آید.

نقش مهم سونی در ساخت ریمیک Star Wars: Knights of the Old Republic

به‌تازگی مشخص شد که بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی نقش قابل توجهی در تولید و عرضه‌ی ریمیک بازی Star Wars: Knights of the Old Republic دارد.

بازسازی Knights of the Old Republic Remake برای پلی استیشن 5 معرفی شد

در جریان رویداد Playstation Showcase سونی، بازی Knights of The Old Republic Remake به‌طور رسمی معرفی شد. اثری که در انحصار پلی استیشن 5 خواهد بود.

احتمال حضور یک شخصیت جایزه بگیر محبوب دنیای جنگ ستارگان در سریال بوبا فت

طبق شایعات منتشر شده، در سریال The Book of Boba Fett ممکن است شاهد حضور شخصیت محبوب کد بین که یک جایزه بگیر است، باشیم.

تریلر گیم‌پلی جدیدی از بازی LEGO Star Wars: The Skywalker Saga منتشر شد [گیمزکام ۲۰۲۱]

پس از ماه‌ها سکوت خبری شرکت برادران وارنر تریلر جدیدی از بازی مورد انتظار LEGO Star Wars: The Skywalker Saga را منتشر کرد.

انتشار ویدیو پشت صحنه حضور مارک همیل در سریال The Mandalorian

لوکاس‌فیلم سرانجام اولین ویدیو از پشت صحنه حضور مارک همیل در نقش لوک اسکای واکر در قسمت پایانی فصل دوم سریال The Mandalorian را منتشر کرد.

نمایش داستان‌های متفاوت در تریلر جدید انیمه جنگ ستارگان

لوکاس فیلم و دیزنی پلاس تریلر جدیدی از انیمه Star Wars Visions را منتشر کردند که در آن شاهد نمایش داستان‌های متفاوتی از دنیای جنگ ستارگان هستیم.

برگزاری رویداد دیزنی پلاس با محوریت آثار آینده مارول و جنگ ستارگان

دیزنی از برگزاری رویداد روز دیزنی پلاس خبر داده که در این رویداد قرار است شاهد اعلام برنامه‌های آینده مارول و دنیای جنگ ستارگان نیز باشیم.

بازگشت یکی از شخصیت‌های انیمیشن جنگ ستارگان در سریال جدید The Mandalorian

گفته می‌شود نسخه لایو اکشن شخصیت سابین رن قرار است در سریال Ahsoka که براساس دنیای سریال The Mandalorian در دست ساخت است، حضور داشته باشد.

تایکا وایتیتی فیلم جنگ ستارگان خود را یک پروژه شخصی می‌داند

تایکا وایتیتی در مصاحبه جدید خود در مورد فیلم جنگ ستارگان و وضعیت فیلمنامه آن که وظیفه کارگردانی آن را بر عهده دارد، صحبت کرده است.

تمدید انیمیشن جدید جنگ ستارگان برای فصل دوم

لوکاس‌فیلم و دیزنی پلاس اعلام کرد که انیمیشن Star Wars: The Bad Batch برای فصل دوم تمدید شده است. دو قسمت پایانی فصل اول طی دو هفته آینده پخش خواهند شد.

استخدام یوتیوبر حرفه‌ای توسط لوکاس فیلم برای جنگ ستارگان

یک یوتیوبر مسلط روی استفاده از تکنولوژی Deepfake که توانست جلوه‌ی یک شخصیت خاص سریال The Mandalorian را در ویدیو اختصاصی خود بهتر کند، توسط شرکت Lucasfilm استخدام شد.

احتمال فاش شدن اتفاقی مهم در پوستر جدید سریال The Mandalorian

پوستر جدیدی از سریال The Mandalorian منتشر شده است که به موضوع مهمی در تمرین احتمالی بیبی یودا توسط لوک اسکای واکر اشاره دارد.

احتمال حضور نسخه کودکی پرنسس لیا در سریال جدید جنگ ستارگان

طبق اطلاعات جدید منتشر شده، در سریال Obi-Wan Kenobi قرار است شاهد نسخه کودکی پرنسس لیا باشیم. همچنین نقش سانگ کانگ نیز احتمالا مشخص شده است.

پیوستن آنتونیو باندراس به هریسون فورد در فیلم Indiana Jones 5

آنتونیو باندراس، بازیگر نامزد دریافت یک جایزه اسکار جدیدترین بازیگری است که به هریسون فورد در فیلم Indiana Jones 5 اضافه شده است.

ظاهر دهه شصتی فیبی والر بریج در تصاویر جدید فیلم Indiana Jones 5

تصاویر جدیدی از پشت صحنه فیلم‌برداری و تولید فیلم Indiana Jones 5 منتشر شده است که در آن برای اولین‌بار شاهد حضور فیبی والر-بریج هستیم.

مشخص شدن کارگردان‌های سریال بوبا فت

تمورا موریسون، بازیگر نقش بوبا فت در مصاحبه اخیر خود نام کارگردان‌های سریال The Book of Boba Fett را فاش کرد.

انتشار اولین تریلر انیمه جدید جنگ ستارگان

لوکاس فیلم سرانجام اولین تریلر از انیمه Star Wars Visions را منتشر کرد که در آن با این انیمه آنتولوژی از دنیای جنگ ستارگان بیشتر آشنا می‌شویم.

مشخص شدن نویسنده فیلم جدید جنگ ستارگان

سرانجام نویسنده‌ای که قرار است فیلمنامه فیلم Rogue Squadron به کارگردانی پتی جنکینز را بنویسد، مشخص و معرفی شده است.

مصدومیت هریسون فورد در پشت صحنه فیلم Indiana Jones 5

والت دیزنی مصدومیت هریسون فورد در تمرین یک صحنه اکشن در فیلم Indiana Jones 5 را تایید کرد، اما این موضوع تاثیری روی روند فیلم‌برداری فیلم نخواهد گذاشت.

بازگشت اوبی وان کنوبی در اولین تصاویر از پشت صحنه سریال جدید جنگ ستارگان

به‌تازگی اولین تصاویر از پشت صحنه سریال Obi-Wan Kenobi منتشر شده که در آن شاهد بازگشت ایوان مک‌گرگور برای بازی در نقش اوبی وان کنوبی هستیم.

صفحه ۱ از ۳۲
تبلیغات