نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۶:۲۲

تصاویر انیمیشن Inside Out 2 شخصیت خیالی و کارتونی جدید رایلی را نشان می‌دهد

دو تصویر مفهومی تازه از انیمیشن Inside Out 2 منتشر شده است که از شخصیت خیالی و جدید رایلی در این انیمیشن پرده برداشته است.

در انیمیشن Inside Out 2 قرار است شاهد حضور احساسات جدید رایلی باشیم، اما این پایان ماجرا نیست و در این انیمیشن شاهد حضور شخصیت خیالی جدیدی هم خواهیم بود و اکنون طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تصاویر این شخصیت منتشر شده است. در سینماکان امسال مشخص شد که در انیمیشن درون و بیرون ۲ قرار است شاهد حضور یک شخصیت خیالی جدید باشیم و حالا اسلش‌فیلم می‌گوید که رونالد فوچس صداپیشگی این شخصیت را که بلوفی نام دارد،‌ بر عهده دارد.

شخصیت بلوفی به‌عنوان شخصیتی توصیف شده است که از سریال محبوب رایلی در دوران کودکی می‌آید که از کودکانی که در برنامه حضور ندارد، سؤال می‌پرسد. اگرچه میزان حضور این شخصیت در انیمیشن Inside Out 2 مشخص نیست، اما انتظار می‌رود نقشی مشابه شخصیت Bing Bong در انیمیشن اول داشته باشد. دو تصویر مفهومی از شخصیت بلوفی هم منتشر شده است که نشان می‌دهد با یک شخصیت دوبعدی طرف هستیم و دین هیزن طراحی آن را انجام داده است:

مدل کامل بلوفی در انیمیشن Inside Out 2

کانسپت آرت شخصیت خیالی بلوفی در انیمیشن Inside Out 2

امی پولر در نقش شادی، فیلیس اسمیت در نقش غم، لویس بلک در نقش خشم، تونی هیل در نقش ترس، لایزا لاپیرا در نقش نفرت، مایا هاوک در نقش اضطراب، ایو ادبری در نقش حسادت، ادل اگزارکوپولوس در نقش بی‌حوصلگی، پال والتر هاوزر در نقش خجالت، کنسینگتون تالمن، دایان لین، کایل مک‌لاکلن،‌ لیلیمار هرناندز، ایوت نیکول براون، فلی، دیو گولز، فرانک اوز، بابی موینیهان، جون اسکویب، یانگ یی و جان راتزنبرگر از جمله بازیگرانی هستند که به‌عنوان صداپیشه در انیمیشن Inside Out 2 حضور دارند و به صداپیشگی پرداخته‌اند.

انیمیشن Inside Out 2 برای اکران در تاریخ ۱۴ ژوئن (۲۵ خرداد) برنامه‌ریزی شده است. کلسی مان وظیفه کارگردانی انیمیشن درون و بیرون ۲ را براساس فیلمنامه‌ای از مگ لفاوه، نویسنده انیمیشن Inside Out بر عهده دارد. انیمیشن Inside Out در سال ۲۰۱۵ به کارگردانی پیت داکتر روی پرده‌های سینما رفت و که این انیمیشن بیش از ۸۵۸.۸ میلیون دلار در گیشه جهانی فروش کرد و همچنین توانست جایزه اسکار بهترین انیمیشن سال را دریافت کند. در ادامه انیمیشن ‌Elio در تاریخ ۱۳ ژوئن ۲۰۲۵ (۲۳ خرداد ۱۴۰۴) و انیمیشن Toy Story 5 در تاریخ ۱۹ ژوئن ۲۰۲۶ (۲۹ خرداد ۱۴۰۵) اکران خواهند شد.


منبع TheDisinsider
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده