شرکت آمازون | اخبار بازی ها

آمازون یک شرکت بسیار بزرگ در زمینه تکنولوژی به حساب می‌آید که از ۱۹۹۴ فعالیت خود را آغاز کرده و همچنین در زمینه بازیسازی هم فعالیت می‌کنند.

نیاز سریال ارباب حلقه ها به جلب توجه تعداد بسیار زیادی از بینندگان

حدودا ۴۶۵ میلیون دلار پول فقط برای فصل اول سریال The Lord of the Rings شبکه آنلاین آمازون پرایم خرج می‌شود. آمازون برای موفقیت این سریال نیازمند دیده شدن آن توسط تعداد بسیار زیادی از تماشاگرها است.

انتخاب کارگردان ویچر برای کارگردانی دو قسمت از سریال ارباب حلقه‌ ها

سریال The Lord Of The Rings شبکه آمازون پرایم ویدیو همچنان در حال سپری کردن دوران فیلم‌برداری فصل اول و بسیار پرخرج خود است. سازندگان یکی دیگر از کارگردان‌های نخستین فصل را مشخص کردند.

واکنش منتقدان به فیلم Without Remorse - بدون پشیمانی

فیلم بدون پشیمانی (Without Remorse) با بازی مایکل بی جوردن مدتی پیش در سرویس استریم آمازون پرایم نمایش داده شد و نمرات متوسطی را از منتقدان مطرح جهانی گرفته است.

تمدید انیمیشن Invincible برای دو فصل دیگر

پیش از انتشار قسمت پایانی فصل اول، آمازون رسما از تمدید سریال Invincible برای فصل دوم و سوم خبر داده است.

تلاش کریس پرت برای نجات دنیا در اولین تریلر فیلم اکشن جدید آمازون

آمازون طبق وعده خود اولین تیزر تریلر فیلم The Tomorrow War را منتشر کرد که در آن شاهد تلاش کریس پرت برای نجات دنیا از دست حمله بیگانه‌های فضایی هستیم.

انتشار اولین تصاویر رسمی فیلم اکشن جدید آمازون با بازی کریس پرت ؛ اولین تریلر فردا

آمازون با انتشار اولین تصاویر رسمی فیلم The Tomorrow War با بازی کریس پرت اعلام کرد که اولین تریلر این فیلم اکشن فردا منتشر خواهد شد.

لغو بازی در دست ساخت ارباب حلقه‌ ها از شرکت آمازون

ساخت بازی ارباب حلقه‌ها شرکت آمازون که با همکاری یکی از زیرمجموعه‌های شرکت چینی تنسنت در حال ساخت بود، به‌دلیل اختلاف نظر با طرف چینی لغو شده است.

حضور بازیگری جدید در اسپین آف سریال The Boys

رینا هاردستی به جمع بازیگران اسپین آف سریال تلویزیونی The Boys اضافه شده است.

سریال ارباب حلقه ها پرخرج ‌ترین اثر تاریخ تلویزیون خواهد بود

به‌تازگی رسانه‌ی هالیوود ریپورتر اعلام کرد که سریال ارباب حلقه‌ها شبکه آنلاین آمازون پرایم ویدیو هزینه‌ای به مراتب بیشتر از پیش‌بینی‌ها دارد. بودجه‌ی این سریال جنون‌آمیز به نظر می‌آید.

دستیابی سرویس آمازون پرایم به بیشتر از ۲۰۰ میلیون مشترک

تعداد مشترک‌های سرویس آمازون پرایم با هزینه اشتراک سالانه ۱۱۹ دلار به‌تازگی از عدد ۲۰۰ میلیون هم بالاتر رفت. این خبر را جف بزوس به‌صورت رسمی اعلام کرد.

آمازون با هزینه ای نجومی حق پخش فیلم اکشن جدید کریس پرت را خرید

آمازون با پرداخت هزینه‌ای نجومی به پارامونت بالاخره حق پخش فیلم The Tomorrow War با بازی کریس پرت را خریداری و تاریخ انتشار آن را اعلام کرد.

نقد فیلم Sylvie's Love

یک داستان عاشقانه‌ی آشنا، نقش‌آفرینی بسیار خوب تسا تامپسون، شتاب‌زدگی در بخش‌هایی از داستان‌گویی و استفاده‌ی به‌جا از موسیقی. فیلم عشق سیلوی با تمام ایرادهای خود یکی از بهترین فیلم‌های عاشقانه ۲۰۲۰ است.

پیوستن یک بازیگر دیگر به فصل سوم سریال The Boys

شبکه آمازون از اضافه شدن یک بازیگر جدید به فصل سوم سریال The Boys خبر داده که ظاهرا قرار است نقش یکی از شخصیت‌های معروف دنیای کمیک آن را بازی کند.

پیوستن یک کارگردان جدید به سریال ارباب حلقه ها؛ انتشار تصویر جدید از پشت صحنه

آمازون از حضور یک کارگردان دیگر در سریال The Lord Of The Rings خبر داده و یک تصویر جدید از پشت صحنه این سریال فانتزی را منتشر کرده است.

ساخت یک بازی چندنفره جدید توسط سازندگان Rainbow Six Siege

چهار نفر از اعضای ارشد تیم ساخت بازی Rainbow Six Siege در حال تأسیس چهارمین استودیوی بازی‌سازی آمازون هستند تا در آن‌جا یک بازی چندنفره‌ی جدید بسازند.

پیوستن سه بازیگر دیگر به جمع بازیگران اسپین آف سریال The Boys

شبکه آمازون سه بازیگر دیگر را برای حضور در اسپین آف سریال The Boys استخدام کرده است تا تعداد بازیگران سریال به عدد ۵ افزایش یابد.

نقد فیلم The Map of Tiny Perfect Things

فیلم The Map of Tiny Perfect Things اگرچه در ظاهر حکم Palm Springs سال ۲۰۲۱ را دارد، اما یک داستان عاشقانه و دوست داشتنی را روایت می‌کند. در ادامه با زومجی و نقد این فیلم کمدی عاشقانه همراه باشید.

جدایی بازیگر ارباب حلقه ها از این سریال در حال ساخت

تام باج، بازیگر ۳۹ساله‌ی سریال Lord of the Rings درحالی‌که هنوز فیلم‌برداری فصل نخست به پایان نرسیده است، از پروژه‌ی نام‌برده جدا شد.

مشخص شدن اولین بازیگران اسپین ‌آف سریال The Boys

لیز برادوی و جز سینکلر، اولین بازیگرانی هستند که برای اسپین‌آف سریال The Boys انتخاب شده‌اند. این سریال از سرویس استریم آمازون پخش خواهد شد.

واکنش منتقدان به فیلم Coming 2 America - سفر به آمریکا ۲

فیلم کمدی سفر به آمریکا ۲ (Coming 2 America) با بازی ادی مورفی اخیرا به‌صورت دیجیتالی نمایش داده شد و متاسفانه نتوانست نمرات خیلی بالایی را از منتقدان بگیرد.

صفحه ۱ از ۱۸