همه آنچه که در مورد ایکس باکس سری ایکس باید بدانید

بهترین بازی های پلی استیشن 4 که حتما باید تجربه کنید

بهترین بازی های ایکس باکس وان که باید تجربه کنید

یادداشت

نگاهی کلی بر مفهوم غوطه‌وری در بازی‌های ویدئویی: ورود به دایره جادویی

غوطه‌وری در بازی‌های ویدئویی به معنای ورود به جهان تخیلی بازی است که دارای زمان و مکان خاص خود و متمایز از جهان واقعی است و شبیه به یک دایره جادوئی عمل می‌کند.

بررسی فنی اجزای تشکیل دهنده کنسول پلی استیشن 5 سونی

اگر به بررسی اجزای درونی کنسول نسل بعدی سونی راغب هستید، در کالبدشکافی گام به گامِ پلی استیشن 5 با ما همراه باشید.

بازی Little Nightmares 2؛ بازگشت دوباره به کابوس‌ها

در بازی Little Nightmares 2 یک‌بار دیگر با کابوس‌هایی عجیب مواجه می‌شویم؛ کابوس‌هایی که این‌بار در مواجه شدن با آن‌ها تنها نخواهیم بود.

حقایق جالب فیلم Gladiator - گلادیاتور

در این مقاله به‌بررسی نکات و حقایق جالب فیلم Gladiator یکی از بهترین فیلم‌های حماسی تاریخ سینما با هنرنمایی راسل کرو خواهیم پرداخت. با زومجی همراه باشید.

هر آنچه که باید در مورد فیفا ۲۱ بدانیم

در فاصله چند روز مانده به انتشار فیفا ۲۱، با زومجی همراه باشید تا مروری نهایی بر اطلاعات این شبیه‌ساز فوتبال داشته باشیم.

نگاهی کلی بر هوش مصنوعی در بازی‌های ویدئویی: مصنوعات جاندار

استفاده از هوش مصنوعی در بازی‌های ویدئویی با تعریف رایج از کاربست هوش مصنوعی در سایر کاربردها متمایز است. با پیشرفت فناوری پردازش‌گرها، هوش مصنوعی در کنار گرافیک واقع‌گرایانه بازی یک فرآیند رو به رشد در صنعت بازی‌های ویدئویی است.

همه آنچه که در مورد ایکس باکس سری ایکس باید بدانید

در این مقاله قصد داریم مروری جامع به همه اطلاعات منتشرشده از کنسول ایکس باکس سری ایکس مایکروسافت از جمله مشخصات فنی، تاریخ عرضه و بازی ها داشته باشیم. با زومجی همراه شیود.

حقایق جالب سریال True Detective - کارآگاه حقیقی (فصل اول)

در این مقاله به‌بررسی نکات و حقایق جالب فصل نخست سریال True Detective یکی از سریال‌های محبوب ژانر جنایی با حضور متیو مک‌کانهی خواهیم پرداخت. با زومجی همراه باشید.

ماجرای R.O.B، ربات سرنوشت‌ساز ولی ناکام کنسول NES

نگاهی به R.O.B، رباتی که نقش خاص خود را در نجات صنعت بازی آمریکا در دهه‌ی ۱۹۸۰ ایفا کرد ولی خیلی زود بازنشسته شد.

هر آنچه که باید در مورد ایکس باکس سری اس بدانیم

در این مقاله تصمیم داریم تا مروری جامع به تمامی اطلاعات منتشر شده از کنسول ایکس باکس سری اس مایکروسافت از جمله مشخصات فنی، تاریخ عرضه و بازی‌ها داشته باشیم.

حقایق جالب فیلم 1917

در این مقاله به‌بررسی نکات و حقایق جالب فیلم ۱۹۱۷، یکی از بهترین فیلم‌های حماسی ساخته شده در سال‌های اخیر خواهیم پرداخت. با زومجی همراه باشید.

سبک‌شناسی بازی‌های ویدئویی: معرفی سبک استراتژی

در بازی‌های سبک استراتژی باید با فکر کردن و انتخاب طرح و نقشه‌ درست به پیروزی دست پیدا کنیم. در این مقاله به معرفی کامل همین سبک می‌پردازیم.

نگاهی به بازی‌های بزرگ لغو شده نسل هشتم

با نزدیک شدن به زمان عرضه کنسول‌های نسل بعد، سری زده‌ایم به بزرگ‌ترین پروژه‌هایی که در نسل هشتم به بن‌بست رسیدند.

Final Fantasy 16، خشم خدایان علیه یکدیگر

در جریان رویداد شهریور ماه پلی استیشن 5 بازی Final Fantasy XVI معرفی شد و در این مقاله به بررسی تریلر معرفی این بازی خواهیم پرداخت. با زومجی همراه باشید.

حقایق جالب سریال Prison Break - فرار از زندان

در این مقاله قصد داریم تا نگاهی کنیم به نکات و حقایق جالب یکی از محبوب‌ترین سریال‌های تلویزیونی تاریخ یعنی سریال Prison Break. با زومجی همراه باشید.

هر آنچه که باید در مورد پلی استیشن 5 بدانیم

در این مقاله، مروری بر تمام اطلاعات ارائه‌شده از کنسول پلی استیشن 5 خواهیم داشت؛ از بازی‌های هنگام عرضه و مشخصات فنی. همراه زومجی باشید.

بهترین بازی های نینتندو سوییچ که باید تجربه کنید

با گذشت سه سال از زمان عرضه نینتندو سوییچ بازی‌های مختلفی برای این کنسول منتشر شده‌اند که در این مقاله قصد داریم ۴۰ بازی برتر آن‌ها را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

نگاهی به واکنش یوتیوبرهای ژاپنی به تجربه کار با پلی استیشن 5

بعد از اینکه چندین و چند یوتیوبر شناخته‌شده‌ی ژاپنی به تجربه‌ی بازی با پلی استیشن 5 سونی پرداختند، حالا اطلاعات رسمی تازه‌ای راجع به این کنسول نسل ۹ منتشر شده‌اند.

آثاری که الهام‌بخش Minecraft شدند

چه عواملی باعث شد تا میان انبوهی از بازی‌های بلاک‌باستری پرزرق‌وبرق که صدها نفر روی آن کار می‌کنند، یک بازی مستقل بی‌شیله‌پیله که تنها به‌دست یک نفر ساخته شد این‌چنین به پدیده‌ای بین بازی‌ها و فرهنگ عامه تبدیل شود؟

چگونه گیم اواردز آمار بینندگان اسکار را پشت سر گذاشت؟

گیم اواردز در اولین سال برگزاری فقط ۱.۹ میلیون تماشاگر داشت و در سال ۲۰۱۹ میلادی توسط بیش از ۴۵ میلیون نفر دیده شد. قطعا این موفقیت بزرگ جف کیلی در خلق اسکار دنیای بازی‌های ویدیویی، یک اتفاق نبود.

صفحه ۱ از ۷۱