آخرین خبرهای شرکت بندای نامکو اینترتینمنت

اکثر فروش الدن رینگ در آمریکا روی پلی استیشن بوده است

گروه تحلیلگر NPD اعلام کرد که اکثر فروش بازی Elden Ring استودیو ژاپنی فرام‌سافتور در آمریکا روی پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 بوده است.

نیم نگاه بازی Elden Ring

الدن رینگ بدون شک یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های سال ۲۰۲۲ است. زومجی در این نیم نگاه، سراغ تجربه‌ی کوآپ اثر جدید هیدتاکا میازاکی می‌رود.

عبور فروش Tales of Arise از دو میلیون نسخه

طبق اعلام شرکت بندای نامکو، بازی Tales of Arise همچنان به فروش موفق خود ادامه می‌دهد و رقم فروش آن از دو میلیون نسخه فراتر رفته است.

انتشار DLC جدید بازی Ace Combat 7: Skies Unknown در فصل بهار

با اعلام شرکت بندای نامکو، در آینده یک بسته الحاقی مرتبط با فیلم سینمایی Top Gun Maverick برای بازی Ace Combat 7: Skies Unknown منتشر خواهد شد.

اتمام بازی Elden Ring توسط یک اسپیدرانر در کمتر از ۹ دقیقه

یک اسپیدرانر توانست بازی اکشن نقش‌آفرینی Elden Ring را با استفاده از اکسپلویت‌ها در کمتر از ۹ دقیقه به پایان برساند.

عدم انتشار دنباله مستقیم یا DLC داستانی برای بازی Tales of Arise

بازی Tales of Arise یکی از آثار موفق شرکت بندای نامکو اینترتینمنت در سال ۲۰۲۱ میلادی بود. بااین‌حال تهیه‌کننده‌ی اثر گفت که دنباله‌ی مستقیم یا DLC بزرگ برای آن عرضه نخواهد شد.

تمایل بندای نامکو به همکاری با برندن سندرسون در پروژه سولزبورن جدید

برندن سندرسون، نویسنده‌ی مجموعه رمان Mistborn و سری رمان The Stormlight Archive اعلام کرد که بندای نامکو یعنی ناشر الدن رینگ مایل به همکاری با او است.

انتشار بسته الحاقی رایگان و پولی برای بازی فوتبالیست ها

شرکت بندای نامکو اعلام کرد که بازی Captain Tsubasa: Rise of New Champions میزبان محتوای رایگان و پولی جدید خواهد شد.

پخش تریلر جدید Elden Ring با محوریت نمرات درخشان بازی

شرکت بندای نامکو اینترتینمنت به‌عنوان ناشر الدن رینگ، یک تریلر کوتاه و جدید از این بازی استودیو فرام‌سافتور پخش کرد که تحسین شدن فراوان آن از سوی منتقدها را نشان می‌دهد.

نقش‌آفرینی جسی باکلی در بازی The Dark Pictures: The Devil in Me

جسی باکلی، بازیگر نامزد جایزه‌ی اسکار در آخرین قسمت فصل اول مجموعه بازی The Dark Pictures Anthology به ایفای نقش می‌پردازد.

رونمایی بندای نامکو از بازی One Piece Odyssey

شرکت بندای نامکو بازی نقش‌آفرینی One Piece Odyssey را برای پلی استیشن، ایکس باکس و کامپیوتر معرفی کرد که استودیو ILCA وظیفه‌ی تولید آن را برعهده دارد.

قابلیت نشانه‌گذاری NPCها در به‌روزرسانی جدید Elden Ring

جدیدترین به‌روزرسانی بازی Elden Ring علاوه‌بر رفع برخی مشکلات فنی و باگ‌ها، قابلیت نشانه‌گذاری محل حضور NPCها در نقشه‌ی بازی را فراهم خواهد کرد.

Elden Ring می‌تواند آغازی برای مجموعه‌ای از آثار مختلف باشد

فرام‌سافتور فروش موفقیت آمیز Elden Ring را «شروعی فوق‌العاده برای یک مجموعه جدید» توصیف کرده است و احتمال ادامه‌ی کار آن به‌عنوان مجموعه‌ای از آثار مختلف را مطرح کرد.

فروش جهانی Elden Ring از مرز ۱۲ میلیون نسخه عبور کرد

به‌تازگی فرام‌سافتور آمار فروش بازی Elden Ring را منتشر کرد و شاهد فروش ۱۲ میلیون نسخه‌ای این بازی در سراسر جهان هستیم.

ثبت رکورد جدید برای اسپیدران بازی Elden Ring

رکورد جدیدی برای به پایان رساندن سریع بازی Elden Ring ثبت شد. یک بازیکن توانست همه‌ی باس‌های اصلی الدن رینگ را طی کمتر از ۳۰ دقیقه شکست بدهد.

اتمام بازی Elden Ring توسط یک اسپیدرانر در کمتر از ۵۰ دقیقه

کاربر Distortion2 در یوتیوب موفق شد تا بازی Elden Ring را به سبک اسپیدران %Any در کمتر از ۵۰ دقیقه به اتمام برساند. این سریع‌ترین رکوردی ثبت‌شده تا امروز برای این بازی است.

تلاش سازنده بازی Elden Ring برای رفع مشکل ذخیره نسخه کامپیوتر

بندای نامکو ضمن عذرخواهی از بازیکن‌ها بابت مشکل ذخیره‌ی نسخه‌ی کامپیوتر بازی Elden Ring اعلام کرد که در تلاش برای رفع آن است.

کارگردان Elden Ring از تولید بازی‌های دشوار دست نمی‌کشد

هیدتاکا میازاکی، کارگردان Elden Ring در گفت‌وگو با رسانه‌ی نیویورکر گفت که سختی بازی‌ها بخشی از ماهیت استودیو فرام‌سافتور است.

رفع اشکال بخش آنلاین بازی Elden Ring در پلتفرم ایکس باکس

فرام‌سافتور اعلام کرد که مشکل سیستم آنلاین بازی Elden Ring روی کنسول‌های ایکس‌ باکس رفع شده است و بازیکنان این پلتفرم می‌توانند از حالت‌های PvP و کوآپ استفاده کنند.

تایید اضافه شدن ری تریسینگ به بازی Elden Ring در آینده

با اعلام شرکت بندای نامکو، پشتیبانی از ری تریسینگ برای بازی Elden Ring در حال توسعه است و در تاریخ مشخصی در آینده با یک آپدیت در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرد.

صفحه ۱ از ۳۶