نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۳۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۴

نمایش پلنگ سیاه جدید در پوستر تازه فیلم Black Panther 2

مارول استودیو پوستر جدیدی از فیلم Black Panther: Wakanda Forever را منتشر کرده است که در این پوستر شاهد نمایش پلنگ سیاه جدید هستیم.

اکران جهانی فیلم Black Panther: Wakanda Forever مدتی می‌شود که آغاز شده است و حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، پوستر جدیدی از فیلم Black Panther 2 منتشر شده است. فیلم Black Panther: Wakanda Forever موفق شد در دومین آخر هفته اکرانش در آمریکا بیش از ۶۷.۳ میلیون دلار در آمریکای شمالی فروش کند تا مجموع فروش این فیلم به بیش از ۲۸۷.۹ میلیون دلار برسد.

همچنین فروش خارج از آمریکا فیلم Black Panther 2 به ۲۵۸.۳ میلیون دلار افزایش پیدا کرد تا در مجموع دنباله فیلم Black Panther به فروش جهانی ۵۴۶.۳ میلیو دلار دست پیدا کند. فیلم Black Panther: Wakanda Forever همچنین هفتمین فیلم پر فروش سال ۲۰۲۲ است و باید دید درنهایت جدیدترین فیلم دنیای سینمایی مارول که آخرین فیلم فاز چهارم است، به فروش یک میلیارد دلاری دست پیدا خواهد کرد یا نه.

ادامه خبر ممکن است بخشی از داستان فیلم Black Panther: Wakanda Forever را فاش کند

همچنین پوستر جدیدی از فیلم Black Panther: Wakanda Forever منتشر شده است که در آن شاهد شوری با بازی لتیشیا رایت هستیم که پلنگ سیاه بعدی دنیای سینمایی مارول است. اگرچه این موضوع باعث غافلگیری طرفداران نشده است، اما مارول استودیو تا زمان اکران فیلم هویت بلک پنتر بعدی را رسما اعلام نکرده بود:

پوستر جدید فیلم Black Panther: Wakanda Forever با محوریت معرفی شوری به‌عنوان پلنگ سیاه بعدی

پایان اسپویل

لتیشیا رایت، لوپیتا نیونگو، وینستون دوک، تنوک هورتا، آنجلا باست، دانای گوریرا، مارتین فریمن، دومینیک تورن و میکلا کول، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Black Panther: Wakanda Forever حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. همچنین رایان کوگلر، کارگردان فیلم Black Panther وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم Black Panther: Wakanda Forever را بر عهده داشته است.


منبع CBM
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده