جدیدترین اخبار فیلم کاپیتان آمریکا

اولین تصاویر فصل سوم انیمیشن What If کاپیتان آمریکا جدید را نشان می‌دهد

مارول استودیو اولین تصاویر رسمی فصل سوم انیمیشن ?...What If را منتشر کرده است که در آن شاهد نگاهی جالب توجه به این فصل هستیم.

نویسنده تازه‌ای به کاپیتان آمریکا 4 اضافه شد؛ فیلمبرداری صحنه‌های جدید در سال ۲۰۲۴

مارول استودیو به‌تازگی نویسنده تازه‌ای برای نوشتن صحنه‌های جدید فیلم Captain America: Brave New World استخدام کرده است.

ددپول 3 تنها فیلم دنیای سینمایی مارول در سال ۲۰۲۴ | تاخیر اکران فیلم‌های آینده MCU

مارول استودیو از تغییرات گسترده در برنامه تاریخ اکران ۴ فیلم خود خبر داده است و تنها یک فیلم در سال ۲۰۲۴ خواهد داشت.

پایان مراحل فیلمبرداری فیلم Captain America 4 با انتشار یک تصویر

طبق تصویری که اخیرا منتشر شده است، مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم Captain America: Brave New World رسما به پایان رسیده است.

ملاقات هریسون فورد با کاپیتان آمریکا در تصویر Captain America 4 | تغییر نام فیلم

مارول استودیو با انتشار تصویری از پشت صحنه فیلم Captain America 4 با حضور هریسون فورد و آنتونی مکی، از تغییر نام این فیلم خبر داده است.

پیوستن بازیگر Alita: Battle Angel به فیلم کاپیتان آمریکا 4

رزا سلزار، بازیگر فیلم Alita: Battle Angel در پشت صحنه فیلم Captain America: New World Order به‌همراه سث رالینز دیده شده است.

توقف تولید فیلم Blade مارول به علت اعتصاب نویسندگان

مراحل پیش تولید فیلم Blade به علت اعتصاب سراسری نویسندگان تا مدت زمان نامشخصی متوقف شده است، اما دیگر فیلم‌های مارول طبق برنامه تولید می‌شوند.

حضور هریسون فورد و لیو تایلر در تصاویر جدید فیلم کاپیتان آمریکا 4

به‌تازگی تصاویر جدیدی از پشت صحنه Captain America: New World Order منتشر شده است که در آن شاهد حضور هریسون فورد تا بازگشت لیو تایلر هستیم.

بازگشت لیو تایلر در فیلم کاپیتان آمریکا 4 به دنیای سینمایی مارول پس از ۱۵ سال

لیو تایلر، بازیگر فیلم The Incredible Hulk پس از ۱۵ سال قرار است در فیلم Captain America: New World Order به دنیای سینمایی مارول بازگردد.

شروع مراحل فیلمبرداری فیلم کاپیتان آمریکا 4 با انتشار اولین تصاویر

اولین تصاویر از پشت صحنه فیلمبرداری فیلم Captain America: New World Order منتشر شده است که در آن شاهد حضور آنتونی مکی هستیم.

پیوستن بازیگر Space Jam 2 به فیلم کاپیتان آمریکا ۴ برای یک نقش کلیدی

به‌تازگی بازیگر جدیدی به جمع بازیگران فیلم Captain America: New World Order اضافه شده است که نقشی کلیدی را در این فیلم بازی خواهد کرد.

پیوستن هریسون فورد به دنیای سینمایی مارول در Thunderbolts و کاپیتان آمریکا 4

هریسون فورد قرار است بازیگر جدید ژنرال تاندربولت راس در دنیای سینمایی مارول باشد و او در فیلم Thunderbolts و فیلم Captain America 4 جلوی دوربین خواهد رفت.

انتشار اولین تریلر سریال Secret Invasion و اخبار بیشتر از دنیای سینمایی مارول

مارول استودیو در جریان رویداد D23 اولین تریلر سریال Secret Invasion را منتشر کرد و اطلاعات بیشتری از فیلم‌ها و سریال‌های خود را منتشر کرده است.

احتمال تمرکز بازی مارولی امی هنینگ روی کاپیتان آمریکا و بلک پنتر

به نظر می‌رسد بازی مارولی امی هنیگ و استودیوی اسکای‌دنس با محوریت کاپیتان آمریکا و پلنگ سیاه از دنیای مارول در حال ساخت باشد.

تکذیب شایعات حضور کریس ایوانز در فیلم کاپیتان آمریکا 4

کریس ایوانز، بازیگر نقش کاپیتان آمریکا با انتشار توییتی گمانه‌زنی‌ها در مورد احتمال حضورش در فیلم Captain America 4 را تکذیب کرد.

مشخص شدن کارگردان فیلم کاپیتان آمریکا 4

مارول استودیو به‌تازگی ژولیوس اونا، کارگردان فیلم The Cloverfield Paradox را برای کارگردانی فیلم Captain America 4 انتخاب و استخدام کرده است.

تریلر گیم‌ پلی کاپیتان آمریکا در بازی Marvels Midnight Suns

به‌تازگی استودیوی فیراکسیز گیمز تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی Marvels Midnight Suns را منتشر کرده است که در آن شاهد مبارزات کاپیتان آمریکا هستیم.

احتمال حضور کاپیتان آمریکا و ایندیانا جونز در بازی Call of Duty: Vanguard

دیتاماینرها به اطلاعاتی دست پیدا کردند که نشان می‌دهد باید انتظار حضور شخصیت‌هایی همچون کاپیتان آمریکا و ایندیانا جونز را در بازی Call of Duty: Vanguard داشته باشیم.

بازگشت آنتونی مکی برای بازی در نقش کاپیتان آمریکا در فیلم Captain America 4

آنتونی مکی، بازیگر نقش سم ویلسون قرار است پس از توافق با مارول و دیزنی برای بازی در نقش کاپیتان آمریکا در فیلم Captain America 4 بازگردد.

نقد سریال ?...What If | قسمت اول

قسمت اول سریال ?...What If که داستان تبدیل شدن پگی کارتر به ابرسرباز را نشان می‌دهد، اگرچه ریسک زیادی نمی‌کند، اما بهترین مثال برای توضیح کارکرد مولتی‌ورس در دنیای سینمایی مارول است. در ادامه با زومجی و نقد اولین انیمیشن MCU همراه باشید.

صفحه ۱ از ۷