بررسی بازی FIFA 21

زوم‌کست: همه چیز درباره ایکس باکس سری ایکس و پلی استیشن 5

بررسی بازی The Last of Us Part II

اختصاصی زومجی

بررسی بازی DiRT 5

بازی DiRT 5 یک دنباله قابل قبول به حساب می‌آید که شاید عرضه آن در فصل پاییز آن چنان مورد اهمیت قرار نگیرد، اما می‌تواند مخاطبان بازی‌های ریسینگ آرکید را سرگرم کند.

بررسی بازی Spelunky 2

Spelunky 2، از آن دست بازی‌هایی است که از یک طرف با درجه سختی بالایش آزارتان می‌دهد و از طرفی هم آنقدر ویژگی مثبت دارد که نتوان بی‌خیالش شد. با بررسی بازی همراه زومجی باشید.

بررسی بازی Star Wars: Squadrons

Star Wars: Squadrons با تمام نکات مثبت گیم‌پلی خود، متاسفانه محصولی نیست که بتواند در طولانی مدت کاربر را سرگرم کند یا داستان قابل قبولی را ارائه دهد. با بررسی این بازی همراه زومجی باشید.

لودینگ ۸۴: Cyberpunk 2077، نگاهی به بازی‌های ریمیک و اجزای داخلی پلی استیشن ۵

در قسمت ۸۴ از برنامه لودینگ، از تفاوت بازی‌های ریمیک و ریمستر می‌گوییم، اجزای داخلی پلی‌استیشن 5 را بررسی می‌کنیم و مروری بر پروسه ساخت بازی Cyberpunk 2077 خواهیم داشت.

بررسی بازی FIFA 21

فیفا ۲۱ چند روز پیش منتشر شد تا فصل فوتبال مجازی طرفدارانش هم آغاز شود. با زومجی و بررسی بازی همراه باشید تا ببینیم امسال این بازی فوتبال در چه وضعیتی به‌سر می‌برد.

بررسی بازی Hades

Hades، جدیدترین ساخته سوپرجاینت گیمز، به مخاطب نشان می‌دهد که چگونه می‌توان از یک بازی ارلی اکسس با مشکلات مختلف یک شاهکار تمام عیار تحویل مخاطب داد. با بررسی این بازی همراه زومجی باشید.

نیم نگاه رومیزی زومجی: اسب های تک شاخ

در قسمت جدید نیم نگاه رومیزی زومجی به سراغ بازی کارتی اسب های تک شاخ رفته‌ایم و این بازی زیبا را تجربه کرده‌ایم.

بررسی بازی Mafia: Definitive Edition

استودیو هنگر ۱۳ با ساخت ریمیک مافیا، یکی از مهم‌ترین آی‌پی‌های بیست‌سال اخیر صنعت ویدیو گیم، نقطه پایانی بر انتظار دو دهه‌ای طرفداران این بازی گذاشته است، پایانی که به هیچ وجه به آنچه در رویا می‌دیدیم نزدیک هم نمی‌شود

لودینگ ۸۳: خریداری بتسدا توسط مایکروسافت، قیمت پلی استیشن ۵ و کرش بندیکوت

در لودینگ ۸۳، از خریداری شدن بتسدا توسط مایکروسافت می‌گوییم، سری به مجموعه کرش می‌زنیم و در رابطه با بازی‌های زمان عرضه کنسول‌ها حرف می‌زنیم.

بررسی بازی eFootball PES 2021

کونامی امسال به جای انتشار یک نسخه کاملا جدید، PES 2021 را در قالب یک آپدیت برای نسخه قبلی منتشر کرده است. با زومجی همراه باشید تا ببینیم آیا این بازی، ارزش ۳۰ دلار را دارد؟

زوم‌کست: عواقب خریداری شدن بتسدا توسط مایکروسافت

در جدیدترین زوم‌کست زومجی، در رابطه با عواقب خریداری شدن زنیمکس (استودیو مادر بتسدا) توسط مایکروسافت صحبت می‌کنیم.

بررسی بازی موبایل سایه هیچ

سایه هیچ، جدیدترین ساخته استودیو طاووس، اثری متفاوت نسبت‌به سایر بازی‌های ایرانی موبایل است که می‌تواند برای ۴۰ دقیقه تجربه‌ی خوبی را ارائه دهد. با بررسی این بازی موبایل همراه زومجی باشید.

بررسی بازی Microsoft Flight Simulator

Microsoft Flight Simulator یک تجربه‌ی زیبا، لذت بخش و تمام نشدنی است که هم کاربران تازه‌وارد و هم کاربران قدیمی را حسابی شگفت‌زده می‌کند. با بررسی این بازی همراه زومجی باشید.

لودینگ ۸۲: ایکس باکس سری اس، قیمت بازی‌ها و تونی هاوک

در هشتاد و دومین قسمت از لودینگ، از ایکس‌باکس سریز اس می‌گوییم، نگاهی به قیمت بازی‌ها می‌اندازیم و سری می‌زنیم به مجموعه بازی‌های تونی هاوک.

نیم نگاه رومیزی زومجی: یه غول دو غول

در جدیدترین قسمت از نیم نگاه رومیزی زومجی به سراغ بازی «یه غول دو غول» محصول روبیک گیمز رفته‌ایم. با زومجی همراه باشید.

بررسی بازی NBA 2K21

بازی NBA 2K21 با تمام ویژگی‌های جدید خود، همچنان همان نسخه سال گذشته است و به هیچ‌وجه نمی‌توان آن را یک بازی جدید دانست. با بررسی زومجی همراه باشید.

لودینگ ۸۱: از کنسول‌های نسل بعد تا مصیبتی به نام اسپویلرها

در اولین قسمت از سری جدید لودینگ، به سراغ نسل بعد کنسول‌های بازی می‌رویم و از قضیه اسپویل در بازی‌ها می‌گوییم.

نیم نگاه رومیزی زومجی: شیر مرغ

در یکی دیگر از نیم‌نگاه‌های رومیزی زومجی، این بار به سراغ بازی «شیر مرغ»، محصول جدید «رومیز» رفته‌ایم. با ما همراه باشید.

بررسی بازی Project CARS 3

بازی Project CARS 3 متاسفانه آن محصولی نیست که کاربران سبک ریسینگ منتظر آن بودند و  یک تجربه‌ی متوسط و معمولی به حساب می‌آید. با بررسی این بازی همراه زومجی باشید. 

بررسی بازی Captain Tsubasa: Rise of New Champions

بازی Captain Tsubasa: Rise of New Champions را می‌توان یکی از بهترین اقتباس‌های صورت گرفته از روی انیمیشن‌های ژاپنی دانست. با بررسی این بازی همراه زومجی باشید.

صفحه ۱ از ۳۳