آخرین خبرهای سریال House of the Dragon

House of the Dragon (خاندان اژدها) یک سریال اسپین آف از Game of Thrones است که برپایه کتاب Fire & Blood (آتش و خون) ساخته می‌شود.

سریال خاندان اژدها رکورددار دانلود غیر قانونی در سال ۲۰۲۲ شد

سریال House of the Dragon با عبور از سریال ارباب حلقه‌ها در سال ۲۰۲۲ بیش از هر سریال دیگری به‌صورت غیر مجاز دانلود شده است.

خاندان اژدها: اژدها چگونه به وجود آمدند؟

اژدها اسرارآمیزترین و حیرت‌انگیزترین جانورِ دنیای «بازی تاج‌و‌تخت» است؛ اما این جانور از کجا آمده است؟ آیا تارگرین‌ها واقعا همان‌طور که خودشان ادعا می‌کنند خویشاوندِ خونیِ اژدها هستند؟ همراه زومجی باشید.

خاندان اژدها: موشکافی پیش‌گویی های هلینا تارگرین

هلینا تارگرین قادر به دیدن رویاهای پیش‌گویانه است؛ اما رویاهای او چگونه درباره‌ی رویدادهای آینده هشدار می‌دهند؟ و نقاط مشترکِ او با یکی دیگر از پیش‌گویان مشهور دنیای «نغمه‌ی یخ و آتش» چیست؟ همراه زومجی باشید.

نقد سریال House of the Dragon (فصل اول) | قسمت دهم

در اپیزود دهم خاندان اژدها جنگِ کلاغ‌ها، فرستاده‌ها و معاهداتِ ازدواج به پایان می‌رسد و جنگِ آتش و خون با نهایتِ جدیت آغاز می‌شود. همراه نقد زومجی باشید.

ثبت پربیننده‌ترین قسمت پایانی یک سریال HBO توسط خاندان اژدها از زمان بازی تاج و تخت

قسمت پایانی فصل اول سریال House of the Dragon موفق شد رکورد بزرگ‌ترین شب پخش قسمت پایانی یک سریال HBO از زمان پایان سریال بازی تاج و تخت را ثبت کند.

نقد سریال House of the Dragon (فصل اول) | قسمت نهم

در اپیزود نهم خاندان اژدها ملکه آلیسنت متوجه می‌شود که تلاشش برای آزاد شدن از زیرِ سلطه‌ی مردانِ زندگی‌اش در حقیقت چیزی بیش از ساختنِ پنجره‌ای روی دیوارِ زندانش نیست. همراه نقد زومجی باشید.

نقد سریال House of the Dragon (فصل اول) | قسمت هشتم

اپیزود هشتم خاندان اژدها با یادآوری اینکه پادشاه ویسریس تنها چیزی است که جلوی جنگ داخلیِ تارگرین‌ها را گرفته، کاری می‌کند تا از تصورِ دنیای پس از مرگِ او به خود بلرزیم. همراه نقد زومجی باشید.

صحنه احساسی قسمت هشتم سریال خاندان اژدها در فیلمنامه نبوده است

سازندگان سریال House of the Dragon می‌گویند که صحنه مهم و احساسی قسمت هشتم این سریال بخشی از فیلمنامه آن نبوده است.

نقد سریال House of the Dragon (فصل اول) | قسمت هفتم

در اپیزودِ هفتم خاندان اژدها خصومتِ شخصی رینیرا و آلیسنت با پیوستنِ نسل جوان به بازی تاج‌و‌تخت، به جنگ فرزندانشان بدل می‌شود. همراه نقد زومجی باشید.

نقد سریال House of the Dragon (فصل اول) | قسمت ششم

اپیزودِ ششم «خاندان اژدها» از زبانِ بصری اپیزودهای اکشن‌محورِ «بازی تاج‌و‌تخت» استفاده می‌کند تا وحشت و خشونت میدان نبردِ کمتردیده‌شده‌ای را در کانون توجه قرار بدهد. همراه نقد زومجی باشید.

نقد سریال House of the Dragon (فصل اول) | قسمت پنجم

پس از عروسی سرخ و عروسی بنفش، وستروس در اپیزود پنجم خاندان اژدها میزبان یک عروسی رنگین دیگر است: عروسی سبز. همراه نقد زومجی باشید.

میانگین تعداد تماشاگرهای سریال خاندان اژدها به ۲۹ میلیون مخاطب رسید

براساس گزارش‌های منتشرشده، هریک از قسمت‌های سریال خاندان اژدها (House of the Dragon)، اسپین آف بازی تاج و تخت به‌طور متوسط ۲۹ میلیون بیننده دارد.

نقد سریال House of the Dragon (فصل اول) | قسمت چهارم

در اپیزود چهارم خاندان اژدها راه‌حلی که رینیرا برای حفظ استقلالش از دیمون یاد می‌گیرد، به زنجیر دیگری برای سلبِ آزادی او توسط جامعه‌ی مردسالارانه‌ی وستروس بدل می‌شود. همراه نقد زومجی باشید.

نقد سریال House of the Dragon (فصل اول) | قسمت سوم

اپیزود سوم خاندان اژدها از نحوه‌ی واکنشِ ویسریس، رینیرا و دیمون به شکارهای منحصربه‌فردشان (یک گوزن، یک گراز و یک خرچنگ) برای برجسته کردن نقاط اشتراک و تمایزِ شخصیتی‌شان استفاده می‌کند. همراه زومجی باشید.

رشد ۲۷ درصدی تعداد بینندگان قسمت سوم سریال خاندان اژدها

طبق آمار منتشر شده توسط سازمان نیلسن، قسمت سوم سریال House of the Dragon با رشد ۲۷ درصدی بیننده نسبت به قسمت دوم مواجه شده است.

نقد سریال House of the Dragon (فصل اول) | قسمت اول و دوم

در نقد دو اپیزودِ نخست خاندان اژدها اهمیت رویای پیش‌گویانه‌ی پادشاه ویسریس را بررسی کرده و معنای پنهان تیتراژ سریال را موشکافی می‌کنیم. همراه زومجی باشید.

جدایی یکی از سازندگان سریال خاندان اژدها

میگوئل ساپوچنیک، کارگردان و یکی از دو شورانر سریال House of the Dragon اعلام کرد که او در فصل دوم باز نخواهد گشت.

تماشا قسمت دوم سریال خاندان اژدها توسط بیش از ۱۰ میلیون بیننده

شبکه HBO اعلام کرد که قسمت دوم سریال House of the Dragon در اولین روز پخش با رشد تعداد بیننده نسبت به قسمت اول مواجه شده است.

تمدید سریال خاندان اژدها برای فصل دوم

پس از موفقیت درخشان قسمت اول سریال خاندان اژدها، شبکه HBO از تمدید سریال House of the Dragon برای فصل دوم خبر داده است.

سریال خاندان اژدها در اروپا برای HBO و HBO Max رکوردشکنی کرد

پس از آن که آمار رکوردشکنی قسمت اول سریال House of the Dragon در ایالات متحده آمریکا منتشر شد، حالا نوبت به اعلام موفقیت قابل‌توجه آن در اروپا رسید است.

صفحه ۱ از ۳