جدیدترین اخبار فیلم Justice League

لیگ عالت (Justice League) یک فیلم ابرقهرمانی است که در جریان آن شاهد راه‌اندازی گروه لیگ عدالت هستیم تا ابرقهرمان‌های دی‌سی درکنار یکدیگر، تا شخصیت‌های شرور را از بین ببرند.

انتشار اولین تصویر از گرین لنترن در فیلم Justice League توسط زک اسنایدر

زک اسنایدر در جریان گفتگوی اخیر خود درباره فیلم Army of the Dead، تصویری از شخصیت گرین لنترن در فیلم لیگ عدالت را در گوشی همراه خود نشان داده است.

انتشار تصاویری از حضور گرین لنترن در نسخه زک اسنایدر فیلم Justice League

وین تی کار که نقش گرین لنترن را در نسخه زک اسنایدر فیلم Justice League بر عهده داشت، حالا تصاویری از پشت صحنه حضورش منتشر کرده است.

دی سی تیم بین کهکشانی جدیدی را در مجموعه Justice League معرفی کرد

شرکت دی سی کامیکس یک تیم جدید و بین کهکشانی به نام United را معرفی کرد؛ این گروه جدید قرار است در ماجرای خطرناک و بزرگی با اعضای لیگ عدالت متحد شوند و مبارزه کنند.

زک اسنایدر نام بازیگر گرین لنترن در Justice League را فاش کرد

زک اسنایدر کارگردان نسخه اورجینال فیلم لیگ عدالت، نام بازیگری که قرار بود نقش جان استوارت را در نسخه Snyder Cut این فیلم ایفا کند، فاش کرده است.

۳۶ درصد از بینندگان Justice League زک اسنایدر فیلم را تا پایان تماشا کرده اند

داده‌های به‌دست آماده از تعداد بینندگان نسخه زک اسنایدر لیگ عدالت نشان می‌دهد که کمتر از نصف کسانی که این فیلم را شروع کردند تا پایان فیلم را تماشا کرده‌اند.

تهدید کارگردان نسخه اصلی فیلم Justice League به گل گدوت

ری فیشر بازیگر نقش سایبورگ در فیلم لیگ عدالت در مصاحبه اخیر خود از اختلافات شدید گل گدوت بازیگر نقش واندر وومن با جاس ویدون کارگردان نسخه نهایی این فیلم پرده برداشته است.

موفقیت بسیار بزرگ فیلم لیگ عدالت زک اسنایدر در افزایش بینندگان HBO Max

شبکه آنلاین HBO Max به‌خاطر فیلم لیگ عدالت زک اسنایدر، به تعداد زیادی مشترک جدید رسید. این شبکه هرگز در طول یک هفته انقدر در تعداد مخاطبان رشد نکرده بود.

حمله طرفداران زک اسنایدر به فیلم Godzilla vs. Kong با دادن نقدهای منفی

طرفداران زک اسنایدر پس از انتشار نسخه ویژه فیلم Justice League و شروع کمپین #RestoreTheSnyderVerse، حالا با نقدهای منفی به سراغ فیلم Godzilla vs. Kong رفته‌اند.

درخواست میلیونی طرفداران برای بقای جهان سینمایی زک اسنایدر

بیش از یک میلیون کاربر شبکه‌ی اجتماعی توییتر، با پست کردن هشتگ‌هایی به‌خصوص، خواستار بازگشت و استمرار جهان سینمایی زک اسنایدر شدند.

انتشار ویدیو جدید از نسخه سیاه و سفید فیلم Justice League نسخه زک اسنایدر

در این ویدیو، یکی از لحظات مهم فیلم «لیگ عدالت: نسخه زک اسنایدر» در قالب نسخه سیاه سفید موسوم به نسخه Justice is Gray به‌تصویر کشیده شده است.

نقد فیلم Zack Snyder's Justice League

جاستیس لیگ زک اسنایدر بهترین قسمت سه‌گانه‌ی «مرد پولادین» است، اما مولفه‌های کلافه‌کننده‌ی فرم فیلمسازی کارگردانش، آن را از تبدیل شدن به یک فیلم رضایت‌بخش متوقف می‌کنند.

عدم اشاره به دیالوگ مشهور جوکر در نسخه زک اسنایدر لیگ عدالت

بعد از واکنش پرسروصدای کاربران اینترنت به جمله‌ی مشهور «We Live In A Society» در تریلر Zack Snyder's Justice League حالا به نظر می‌رسد که جوکر در نسخه‌ی نهایی این فیلم این دیالوگ را نمی‌گوید.

لیگ عدالت زک اسنایدر | داستان واقعی و عجیب ساخت فیلم

برای تعدادی از طرفداران زک اسنایدر، ساخته شدن فیلم Zack Snyder's Justice League (اسنایدر کات) حکم جمع شدن آب ریخته روی زمین را دارد. ولی خود او چهار سال قبل دختری را از دست داد که هرگز به زندگی بازنمی‌گردد.

تأخیر در اکران خصوصی نسخه زک اسنایدر فیلم Justice League

قطع دسترسی کاربران به رویداد ویژه‌ی اولین نمایش مجازی نسخه زک اسنایدر فیلم لیگ عدالت در مایکروسافت تیمز منجر به تأخیر ۶ ساعته‌ی اکران خصوصی آن شد.

واکنش منتقدان به فیلم Zack Snyder's Justice League

نسخه زک اسنایدر فیلم لیگ عدالت (Zack Snyder's Justice League) بالاخره برای منتقدان نمایش داده شد و آن‌ها نمرات خود را پیش از نمایش عمومی این اثر، منتشر کردند.

اولین واکنش ‌ها به نسخه زک اسنایدر فیلم Justice Legaue؛ اثری بسیار بهتر از نسخه اکران

اولین واکنش‌های هواداران و منتقدان به‌فیلم لیگ عدالت، نسخه‌ی زک اسنایدر، از یک فیلم به‌مراتب بهتر، جذاب‌تر و حماسی‌تر از ساخته جاس ویدون خبر می‌دهند.

تریلر نهایی فیلم لیگ عدالت زک اسنایدر با حضور مارشن من‌ هانتر و گرین لنترن

HBO Max تریلر نهایی نسخه زک اسنایدر فیلم Justice League را منتشر کرده که لحظات بزرگی از داستان این فیلم را به تصویر می‌کشد.

پخش اتفاقی نسخه زک اسنایدر فیلم Justice League به جای تام و جری

روز گذشته برخی از کاربران HBO Max که تصمیم به تماشا فیلم تام و جری را داشتند، دقایقی از نسخه زک اسنایدر فیلم Justice League به‌جای این فیلم برای آن‌ها پخش شد.

جایزه افتخاری انجمن منتقدان هالیوود به زک اسنایدر

زک اسنایدر، کارگردان فیلم Justice League جایزه افتخاری موسوم به جایزه شجاعت (Valiant Award) را از انجمن منتقدان هالیوود دریافت می‌کند.

اولین ویدیو نسخه زک اسنایدر فیلم Justice League؛ نمایش منشا مادر باکس تا اتحاد ابرقهرمان ‌ها

زک اسنایدر ویدیو جدیدی از فیلم Justice League را منتشر کرده که حاوی پیام‌ها و ارجاعات مختلفی به تاریخچه‌ی ابرقهرمانان فیلم است.

صفحه ۱ از ۱۰
تبلیغات