نویسنده: فریده صالحی
// پنجشنبه, ۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۶

دی سی تیم بین کهکشانی جدیدی را در مجموعه Justice League معرفی کرد

شرکت دی سی کامیکس یک تیم جدید و بین کهکشانی به نام United را معرفی کرد؛ این گروه جدید قرار است در ماجرای خطرناک و بزرگی با اعضای لیگ عدالت متحد شوند و مبارزه کنند.

در جدیدترین اخبار دنیای کمیک، یک تیم بین کهکشانی جدیدی قرار است در صفحه‌های قسمت ۶۴ سری کتاب کمیک Justice League برای اولین‌بار حضور پیدا کند. خلاصه داستان این کتاب کمیک که در ماه ژوئیه سال جاری میلادی منتشر می‌شود، این تیم را معرفی کرده است. این گروه ابرقهرمانی جدید United نام دارد و به‌عنوان یک «گروه از جنگجویان بیگانه کاملا جدید و درجه یک» توصیف شده است. این گروه «نمایانگر تمام صداها در United Planets تازه تأسیس است.» یونایتد به سری کتاب کمیک لیگ عدالت می‌آیند تا از آن‌ها درخواست کمک کنند. «بزرگ‌ترین تهدیدی که می‌تواند جهان را به خطر بیاندازد، در راه است و تمام مسیرها به... سوپرمن ختم می‌شود.»

سوپرمن و بتمن و بلک آدام روی جلد قسمت جدید سری کتاب کمیک Justice League

این در حالی است که در داستان پشتیبان Justice League Dark، ما شاهد این هستیم که پیروان مرلین «دور هم جمع می‌شوند تا از یک سلاح اسرارآمیز محافظت کنند.» از آنجایی که این سلاح در شهر گاتهام قرار دارد، قطعا بتمن را هم درگیر خودش خواهد کرد. داستان این مجموعه توسط مایکل برایان بندیس و رام پنجم نوشته شده است. طراحی تصاویر آن هم توسط استیو پیو و سومیت کومار و تصاویر جلد هم توسط دیوید مارکز و جیسون هوارد انجام شده است. قسمت ۶۴ سری کتاب کمیک Justice League در تاریخ ۶ ژوئیه (۱۵ تیر) منتشر خواهد شد. خلاصه داستان کامل و همچنین تصویر جلد قسمت ۶۴ سری کتاب کمیک Justice League را می‌توانید در این قسمت مشاهده کنید:

«معرفی می‌شود... یونایتد! یک گروه از جنگجویان درجه یک و کاملا جدید که نمایانگر تمام صداها در United Planets تازه تأسیس است. اگر بخواهید می‌توانید آن را لیگ عدالت بین کهکشانی هم بدانید. اولین لژیون ابرقهرمانان؟ تا حدودی. گروه یونایتد به سراغ لیگ عدالت می‌روند تا از آن‌ها کمک بگیرند؛ زیرا بزرگ‌ترین تهدید برای جهان در حال آمدن است و تمام مسیرها... به سوپرمن ختم می‌شود. علاوه‌براین، آکوامن هم اخبار شگفت‌انگیزی دارد. این داستان بزرگ، جسورانه و جهان‌گستر، یک نقطه شروع عالی برای طرفدارانی است که دوست دارند بدانند قهرمانان مورد علاقه آن‌ها در دی سی، بعد از آن کجا می‌روند!

به‌علاوه: درحالی‌که اعضای لیگ عدالت دوباره دور هم جمع شده‌اند، تمام توجه‌ها به سمت شهر گاتهام رفته است. پیروان مرلین در این شهر دور هم گرد آمدند تا از یک سلاح اسرارآمیز مراقبت کنند. حالا برای نفوذ به این فرقه و نجات واقعیت، نه‌تنها یک شوالیه، بله دو شوالیه نیاز است. ستاره مهمانی که Eternal Knight نام دارد، به کمک بتمن می‌آید تا در این داستان استادانه که پر از صحنه‌های اکشن است، فعالیت داشته باشد!»


منبع cbr
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده