آخرین خبرهای زک اشنایدر

زک اسنایدر یکی از کارگردان‌ها و فیلم‌نامه نویس‌های آمریکایی است که تابه‌حال فیلم‌هایی با محوریت قهرمان‌های جهان دی‌سی ساخته است.

گسترش دنیای زامبی زک اسنایدر در تریلر جدید فیلم Army of Thieves

نتفلیکس تریلر جدیدی از فیلم Army of Thieves را منتشر کرده است که در آن شاهد ارتباط داستانی بیشتر این فیلم اکشن با دنیای زامبی زک اسنایدر هستیم.

مشخص شدن مکان تولید فیلم جدید زک اسنایدر و نتفلیکس

فیلم Beverly Hills Cop 4 با بازی ادی مورفی و فیلم Rebel Moon به کارگردانی زک اسنایدر که هر دو فیلم از نتفلیکس پخش خواهند شد، قرار است در ایالت کالیفرنیا فیلم‌برداری شوند.

اعلام تاریخ پخش فیلم های پاییزی نتفلیکس ؛ از Red Notice تا Don't Look Up

نتفلیکس تاریخ پخش فیلم‌هایی مثل فیلم Red Notice و فیلم Don't Look Up را که قرار است تا اواخر سال ۲۰۲۱ از این سرویس استریم پخش شوند، تایید و اعلام کرد.

انتشار اولین تریلر فیلم جدید Army of the Dead

شبکه نتفلیکس سرانجام اولین تیزر تریلر فیلم Army of Thieves را منتشر کرد که در آن شاهد تصاویری پیش از اتفاقات فیلم Army of the Dead هستیم.

تایید ساخت فیلم Army of the Dead 2 ؛ قرارداد زک اسنایدر با نتفلیکس

زک اسنایدر نه‌تنها فیلم Army of the Dead 2 را کارگردانی می‌کند و انیمه Twilight of the Gods را برای نتفلیکس می‌سازد، بلکه یک قرارداد گسترده نیز با این شبکه آنلاین امضا کرد.

انتشار اولین پوستر فیلم جدید Army of the Dead

شبکه نتفلیکس اولین پوستر فیلم Army of Thieves را که درواقع قسمت پیش درآمد فیلم Army of the Dead به کارگردانی زک اسنایدر است، منتشر کرد.

انتشار اولین تصاویر از فیلم جدید Army of the Dead

شبکه نتفلیکس اولین تصاویر فیلم Army of Thieves را که درواقع قسمت پیش درآمد فیلم Army of the Dead به کارگردانی زک اسنایدر است، منتشر کرد.

همکاری زک اسنایدر با نتفلیکس برای ساخت فیلمی با الهام از جنگ ستارگان

زک اسنایدر، کارگردان فیلم Army of the Dead در همکاری دوباره با نتفلیکس وظیفه کارگردانی یک فیلم علمی تخیلی به‌نام Rebel Moon را بر عهده گرفته است.

مشخص شدن نام و صداپیشگان انیمه جدید نتفلیکس و زک اسنایدر

زک اسنایدر در حال ساخت یک انیمه سریالی جدید براساس اساطیر اسکاندیناوی برای نتفلیکس است و حالا صداپیشگان و نام این انیمه مشخص شده است.

استقبال فوق العاده کاربران نتفلیکس از فیلم Army of the Dead

نتفلیکس اعلام کرد که فیلم Army of the Dead به کارگردانی زک اسنایدر هم‌اکنون یکی از پر بیننده‌ترین فیلم‌های این سرویس استریم در ماه اول انتشار است.

بررسی تاثیر جلوه‌های ویژه بر فیلم های ابرقهرمانی

این روزها قدرت جلوه‌های ویژه در تحقق رؤیاهای دست نیافتنی فیلمسازان برکسی پوشیده نیست، اما آیا کارگردانان از ابتدا همین اندازه برای به تصویر کشیدن تخیلات خود آزادی عمل داشتند؟

انتشار اولین تصویر از گرین لنترن در فیلم Justice League توسط زک اسنایدر

زک اسنایدر در جریان گفتگوی اخیر خود درباره فیلم Army of the Dead، تصویری از شخصیت گرین لنترن در فیلم لیگ عدالت را در گوشی همراه خود نشان داده است.

ارتش مردگان زک اسنایدر و بزرگ‌ترین اکران سینمایی یک فیلم نتفلیکس

شبکه آنلاین نتفلیکس در گذشته هم برخی از فیلم‌ها را پیش از اکران آنلاین به‌صورت محدود به سینماها فرستاد. ولی برای اکران سینمایی فیلم Army of the Dead زک اسنایدر پا را از همیشه فراتر گذاشت.

انتشار تصاویری از حضور گرین لنترن در نسخه زک اسنایدر فیلم Justice League

وین تی کار که نقش گرین لنترن را در نسخه زک اسنایدر فیلم Justice League بر عهده داشت، حالا تصاویری از پشت صحنه حضورش منتشر کرده است.

انتشار پوسترهای جدید فیلم Army of the Dead به کارگردانی زک اسنایدر

پوسترهای جدیدی از شخصیت‌های فیلم اکشن و زامبی محور Zack Snyder's Army of the Dead با حال و هوای مضامین لاس وگاسی این فیلم توسط نتفلیکس منتشر شده است.

قیام زامبی ها در تریلر رسمی فیلم اکشن جدید نتفلیکس و زک اسنایدر

نتفلیکس تریلر رسمی فیلم Army of the Dead به کارگردانی زک اسنایدر را منتشر کرده که حاوی تصاویر اکشن و جذاب بسیاری است.

موفقیت بسیار بزرگ فیلم لیگ عدالت زک اسنایدر در افزایش بینندگان HBO Max

شبکه آنلاین HBO Max به‌خاطر فیلم لیگ عدالت زک اسنایدر، به تعداد زیادی مشترک جدید رسید. این شبکه هرگز در طول یک هفته انقدر در تعداد مخاطبان رشد نکرده بود.

حمله طرفداران زک اسنایدر به فیلم Godzilla vs. Kong با دادن نقدهای منفی

طرفداران زک اسنایدر پس از انتشار نسخه ویژه فیلم Justice League و شروع کمپین #RestoreTheSnyderVerse، حالا با نقدهای منفی به سراغ فیلم Godzilla vs. Kong رفته‌اند.

درخواست میلیونی طرفداران برای بقای جهان سینمایی زک اسنایدر

بیش از یک میلیون کاربر شبکه‌ی اجتماعی توییتر، با پست کردن هشتگ‌هایی به‌خصوص، خواستار بازگشت و استمرار جهان سینمایی زک اسنایدر شدند.

انتشار ویدیو جدید از نسخه سیاه و سفید فیلم Justice League نسخه زک اسنایدر

در این ویدیو، یکی از لحظات مهم فیلم «لیگ عدالت: نسخه زک اسنایدر» در قالب نسخه سیاه سفید موسوم به نسخه Justice is Gray به‌تصویر کشیده شده است.

صفحه ۱ از ۶
تبلیغات