آخرین خبرهای آنتونی روسو

آنتونی روسو یکی از کارگردان‌های سینمایی است که همیشه به همراه برادر خود به کارگردانی فیلم‌های مختلف می‌پردازد و با اسم برادران روسو شناخته می‌شوند.

کارگردانی فیلم جدید نتفلیکس و میلی بابی براون توسط برادران روسو

فیلم The Electric State به کارگردانی برادران روسو و با بازی میلی بابی براون حالا قرار است از شبکه نتفلیکس پخش شود. کریس پرت در حال مذاکره برای حضور در این فیلم است.

علاقه برادران روسو به نقش آفرینی کریس ایوانز در نقش ولورین

جو و آنتونی روسو، کارگردانان قسمت سوم و چهارم فیلم Avengers از علاقه خود به نقش‌آفرینی کریس ایوانز، بازیگر نقش کاپیتان آمریکا در نقش ولورین خبر داده‌اند.

کارگردانی فیلم لایو اکشن هرکول دیزنی توسط گای ریچی

والت دیزنی به‌تازگی گای ریچی،‌ کارگردان فیلم Aladdin را برای کارگردانی فیلم لایو اکشن هرکول به تهیه‌کنندگی برادران روسو استخدام کرده است.

مبارزه کریس ایوانز و رایان گاسلینگ در ویدیو فیلم The Gray Man نتفلیکس

نتفلیکس اولین ویدیو رسمی فیلم The Gray Man را منتشر کرد که در آن شاهد اولین رویارویی شخصیت رایان گاسلینگ و کریس ایوانز هستیم.

مبارزه کریس ایوانز و رایان گاسلینگ در اولین تریلر فیلم The Gray Man

نتفلیکس سرانجام اولین تریلر فیلم The Gray Man با بازی رایان گاسلینگ و کریس ایوانز را منتشر کرد که حاوی تصاویر اکشن و مهیج بسیار زیادی است.

ساخت دنباله و قسمت پیش درآمد فیلم اکشن The Gray Man توسط نتفلیکس

براساس اطلاعات فاش شده از شماره جدید مجله امپایر، نتفلیکس هم‌اکنون در حال ساخت یک دنباله و یک قسمت پیش درآمد براساس فیلم The Gray Man است.

کریس ایوانز و رایان گاسلینگ در تصاویر جدید Gray Man، گران‌ترین فیلم تاریخ نتفلیکس

مجله امپایر در همکاری با نتفلیکس به‌تازگی تصاویر جدیدی از فیلم The Gray Man با بازی رایان گاسلینگ و کریس ایوانز را منتشر کرده است.

انتشار اولین تصاویر The Gray Man | اعلام تاریخ پخش گران‌ترین فیلم تاریخ نتفلیکس

نتفلیکس با انتشار چند تصویر سرانجام تاریخ پخش فیلم The Gray Man با بازی کریس ایوانز و رایان گاسلینگ را تایید و اعلام کرد.

پایان فیلمبرداری فیلم Extraction 2 با بازی کریس همسورث | انتشار ۲ ویدیو جدید

کریس همسورث با انتشار ویدیویی از به پایان رسیدن مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم Extraction 2 خبر داده است. این فیلم اکشن احتمالا در سال ۲۰۲۳ از نتفلیکس پخش خواهد شد.

شروع فیلمبرداری فیلم Extraction 2 نتفلیکس با بازی کریس همسورث

نتفلیکس سرانجام از شروع مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم Extraction 2 با بازی کریس همسورث خبر داده است.

پیوستن بازیگر سریال Bridgerton به فیلم سرقت جدید نتفلیکس و خالق فارگو

رگه-ژان پیج، بازیگر سریال Bridgerton قرار است در فیلم سرقت جدید نتفلیکس به کارگردانی نوآ هاولی و به تهیه‌کنندگی برادران روسو بازی کند.

مشخص شدن وضعیت تایلر در اولین تیزر فیلم Extraction 2

کریس همسورث به‌صورت رسمی اعلام کرد که پس از پایان فیلم Extraction، محصول سال ۲۰۲۰ میلادی چه اتفاقی برای تایلر ریک افتاد.

توقف مذاکرات برادران روسو برای کارگردانی فیلم دیگری از مارول

گفته می‌شود پس از شکایت اسکارلت جوهانسون از دیزنی به‌خاطر اکران آنلاین فیلم Black Widow، مذاکره برادران روسو هم با این شرکت برای کارگردان فیلم دیگری از مارول متوقف شده است.

پایان فیلمبرداری پر هزینه‌ترین فیلم اکشن تاریخ نتفلیکس

برادران روسو رسما اعلام کردند که مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم The Gray Man با بازی رایان گاسلینگ و کریس ایوانز به پایان رسیده است.

رایان گاسلینگ در تصاویر جدید از پشت صحنه تولید پرهزینه‌ ترین فیلم نتفلیکس

تصاویری از پشت صحنه‌ی فیلم پُرستاره‌ی The Gray Man منتشر شده است که رایان گاسلینگ را با کت و شلواری خاکستری رنگ نشان می‌دهد.

کارگردانی جدیدترین تریلر فورتنایت توسط کارگردان‌ های Avengers: Endgame

به‌تازگی مشخص شده که کارگردان‌های Avengers: Endgame و Avengers: Infinity War جدیدترین تریلر فصل ششم فورتنایت را نیز کارگردانی کرده‌اند.

شروع تولید فیلم اکشن و پر هزینه جدید نتفلیکس و کارگردانان Avengers: Endgame

برادران روسو از شروع مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم The Gray Man، پر هزینه‌ترین فیلم تاریخ شبکه نتفلیکس با بازی کریس ایوانز و رایان گاسلینگ خبر داده‌اند.

حضور بازیگران بیشتر در پر هزینه ترین فیلم تاریخ نتفلیکس

نتفلیکس از اضافه شدن بازیگران بیشتری به فیلم The Gray Man به کارگردانی برادران روسو و با بازی رایان گاسلینگ و کریس ایوانز خبر داده است.

فیلمبرداری فیلم Extraction 2 از پاییز ۲۰۲۱ آغاز می‌شود

سم هارگریو در گفت‌وگو با کولایدر اعلام کرد که اگر ویروس کرونا مانعی ایجاد نکند، فیلم‌برداری فیلم Extraction 2 از پاییز سال ۲۰۲۱ آغاز خواهد شد.

اولین ویدیو فیلم Cherry با بازی تام هالند منتشر شد

برادران روسو اولین ویدیو رسمی از فیلم Cherry را منتشر کردند که در آن تام هالند در حال ثبت نام برای پیوستن به ارتش است.

صفحه ۱ از ۴