نویسنده: مسیح کریمی
// یکشنبه, ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۶

ساخت دنباله و قسمت پیش درآمد فیلم اکشن The Gray Man توسط نتفلیکس

براساس اطلاعات فاش شده از شماره جدید مجله امپایر، نتفلیکس هم‌اکنون در حال ساخت یک دنباله و یک قسمت پیش درآمد براساس فیلم The Gray Man است.

فیلم The Gray Man با بودجه ساخت بیش از ۲۰۰ میلیون دلار، پر هزینه‌ترین فیلم تاریخ شبکه نتفلیکس است و حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، ظاهرا دنیای فیلم مرد خاکستری از هم‌اکنون در حال گسترش است. مجله امپایر شماره جدید خود را به این فیلم اکشن اختصاص داده و تصاویر و اطلاعات جدیدی از این فیلم را منتشر کرده است. به‌تازگی یکی از کارگردان توییتر به شماره جدید امپایر دسترسی پیدا کرده که براساس آن، نتفلیکس و AGBO که به برادران روسو تعلق دارد، قراردادی برای ساخت دو قسمت دیگر براساس فیلم The Gray Man امضا کرده‌اند.

یکی از این دو پروژه درواقع دنباله فیلم The Gray Man است که ساخت آن تا حد زیادی قابل پیش‌بینی بود و استیون مک‌فیلی (احتمالا به‌همراه کریستوفر مارکوس) در حال نوشتن فیلمنامه این فیلم اکشن است. همچنین یک قسمت پیش درآمد براساس فیلم مرد خاکستری در دست ساخت است که تمرکز این فیلم اکشن قرار است روی شخصیت لوید هانسن باشد که کریس ایوانز نقش این شخصیت را در فیلم The Gray Man بازی کرده است.

کریس ایوانز در نقش لوید هانسن در فیلم The Gray Man

پاول ورنیک و رت ریس، نویسندگان فیلمنامه فیلم‌هایی چون فیلم Deadpool، فیلم Deadpool 2، فیلم Zombieland و فیلم Zombieland: Double Tap، وظیفه نوشتن فیلمنامه قسمت پیش درآمد فیلم The Gray Man را بر عهده دارند. در هر حال این دو فیلم هنوز در مراحل اولیه ساخت قرار دارند و با وجود اینکه نتفلیکس با مشکلات کاهش تعداد بیننده و درآمد مواجه شده است، اما ظاهرا از هم‌اکنون به موفقیت فیلم مرد خاکستری اعتماد دارد. این فیلم اکشن براساس رمانی ۱۱ جلدی به همین نام اثر مارک گرینی ساخته شده است.

فیلم The Gray Man در تاریخ ۲۲ ژوئیه (۳۱ تیر) از شبکه نتفلیکس پخش خواهد شد. همچنین فیلم مرد خاکستری یک هفته زودتر و در تاریخ ۱۵ ژوئیه (۲۴ تیر) به‌صورت محدود در سالن‌های سینما روی پرده خواهد رفت. رایان گاسلینگ، کریس ایوانز، آنا د آرماس، جسیکا هنویک، واگنر مورا، بیلی باب تورنتون، رگه-جین پیج، الفری وودارد، دنوش و جولیا باترز از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم The Gray Man حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.


منبع DarkHorizons
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده