جدیدترین اخبار گای ریچی

اولین تصاویر رسمی سریال The Gentlemen نتفلیکس و گای ریچی منتشر شد

شبکه نتفلیکس اولین تصاویر رسمی سریال The Gentlemen را منتشر کرده است که در آن شاهد شخصیت‌های اصلی داستان هستیم.

نقش آفرینی هنری کویل، جیک جیلنهال و ایزا گونزالس در فیلم اکشن جدید گای ریچی

گای ریچی در حال ساخت فیلم اکشن جدیدی است که در این فیلم قرار است دوباره با هنری کویل، جیک جیلنهال و ایزا گونزالس همکاری کند.

نقد فیلم Operation Fortune: Ruse de Guerre | اکشنی از جنس گای ریچی

گای ریچی با فیلم Operation Fortune: Ruse de Guerre و جیسون استاتهام دوباره به سراغ فیلم‌های اکشن جاسوسی رفته است، اما آیا بازگشت موفقیت‌آمیزی است؟

نمایش هنری کویل در اولین تصاویر از فیلم اکشن و جنگ جهانی دوم گای ریچی

گای ریچی اولین تصاویر از پشت صحنه فیلم The Ministry of Ungentlemanly Warfare را منتشر کرد که در آن شاهد حضور هنری کویل هستیم.

اضافه شدن ۸ بازیگر دیگر به هنری کویل در فیلم اکشن جدید و جنگ جهانی دوم گای ریچی

به‌تازگی بازیگران بیشتری به جمع بازیگران فیلم The Ministry of Ungentlemanly Warfare به کارگردانی گای ریچی و با بازی هنری کویل اضافه شده‌اند.

جیک جیلنهال در میدان نبرد در اولین تریلر فیلم جدید گای ریچی با نام The Covenant

آمازون و MGM اولین تریلر فیلم The Covenant به کارگردانی گای ریچی و با بازی جیک جیلنهال را منتشر کرده‌اند که این فیلم قرار است اکرانی اختصاصی داشته باشد.

مشخص شدن بازیگران سریال The Gentlemen گای ریچی و نتفلیکس

نتفلیکس که حق پخش سریال The Gentlemen به کارگردانی گای ریچی را خریداری کرده، بازیگران این سریال کمدی اکشن را استخدام کرده است.

پیوستن هنری کویل و ایزا گونزالس به فیلم اکشن جدید و جنگ جهانی دوم گای ریچی

هنری کویل و ایزا گونزالس قرار است نقش‌های اصلی فیلم The Ministry of Ungentlemanly Warfare به کارگردانی گای ریچی را بازی کنند.

کارگردانی فیلم لایو اکشن هرکول دیزنی توسط گای ریچی

والت دیزنی به‌تازگی گای ریچی،‌ کارگردان فیلم Aladdin را برای کارگردانی فیلم لایو اکشن هرکول به تهیه‌کنندگی برادران روسو استخدام کرده است.

پیوستن بازیگران بیشتر به فیلم جدید گای ریچی با بازی جیک جیلنهال

۴ بازیگر جدیدی از جمله آنتونی استار به جمع بازیگران فیلم The Interpreter به کارگردانی گای ریچی و با بازی جیک جیلنهال اضافه شده‌اند.

انتشار اولین اطلاعات از فیلم اکشن جدید گای ریچی و جیک جیلنهال ؛ از نام تا خلاصه داستان

جیک جیلنهال قرار است در فیلم جدید گای ریچی جلوی دوربین برود و حالا اولین اطلاعات رسمی از این فیلم اکشن از جمله نام و خلاصه داستان آن منتشر شده است.

حضور جیک جیلنهال در فیلم جدید گای ریچی

جیک جیلنهال در حال انجام مذاکرات نهایی و بستن قرارداد با میرامکس برای حضور در فیلم جدید و بدون نام گای ریچی است.

مشخص شدن نام فیلم اکشن و جاسوسی جدید گای ریچی و جیسون استاتهام

شرکت STX نام و تاریخ اکران فیلم اکشن و جاسوسی جدید گای ریچی و با بازی جیسون استاتهام را با انتشار یک پوستر تایید و اعلام کرد.

اعلام تاریخ اکران فیلم اکشن و جاسوسی جدید گای ریچی و جیسون استاتهام

شرکت STX سرانجام تاریخ اکران فیلم اکشن و جاسوسی جدید گای ریچی و با بازی جیسون استاتهام را که احتمالا Five Eyes نام دارد، تایید و اعلام کرد.

تاریخ اکران فیلم اکشن جدید گای ریچی و جیسون استاتهام

سرانجام مشخص شد که فیلم Wrath of Man به کارگردانی گای ریچی و با بازی جیسون استاتهام قرار است در چه زمانی روی پرده‌های سینما برود.

نقد فیلم Wrath of Man | اکشن انتقامی از جنس گای ریچی و جیسون استاتهام

فیلم Wrath of Man قرار نیست صرفا حکم تجدید همکاری گای ریچی و جیسون استاتهام را داشته باشد، بلکه یک فیلم اکشن انتقامی جذاب و سر راست را تقدیم طرفداران این دو نفر می‌کند. در ادامه با زومجی و نقد این فیلم اکشن همراه باشید.

واکنش منتقدان به فیلم Wrath of Man - خشم مردانه

فیلم خشم مردانه (Wrath of Man) با جیسون استاتهام مدتی پیش در سینماهای ایالات متحده نمایش داده شد و توانست میانگین نمره متوسطی را از منتقدان مطرح جهانی بگیرد.

اولین تریلر Wrath of Man، فیلم اکشن جدید گای ریچی و جیسون استاتهام

همان‌طور که پیش از این وعده داده شده بود، MGM امروز اولین تریلر فیلم Wrath of Man به کارگردانی گای ریچی و با بازی جیسون استاتهام را منتشر کرد.

اولین پوستر فیلم اکشن جدید گای ریچی و جیسون استاتهام؛ اولین تریلر به زودی

MGM با انتشار پوستری از تغییر در تاریخ اکران فیلم Wrath of Man به کارگردانی گای ریچی و با بازی جیسون استاتهام خبر داده و تاریخ انتشار اولین تریلر این فیلم اکشن را اعلام کرده است.

جیسون استاتهام و آبری پلازا بازیگران فیلم جدید گای ریچی هستند

فیلم جدید گای ریچی هنوز اسم هم ندارد. ولی حالا همه می‌دانند که ابری پلازا و جیسون استاتهام بازیگران اصلی این اثر دلهره‌آور هستند.

صفحه ۱ از ۴