نویسنده: علی نوروزی
// جمعه, ۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۰۰

تریلر فصل سوم شهردار کینگزتاون؛ مقابله جرمی رنر با تبهکاران

شرکت پارامونت تریلر جدیدی از فصل سوم سریال Mayor of Kingstown را پخش کرد که تلاش جرمی رنر برای مقابله با تبهکاران را نشان می‌دهد.

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که شبکه پارامونت پلاس تریلر جدیدی از فصل سوم سریال Mayor of Kingstown (شهردار کینگزتاون) را با طرفدارها به اشتراک گذاشته است. این تریلر به ماجراهای پرهرج‌ومرج جدیدی می‌پردازد و مقابله مایک مک‌لاسکی با نقش‌آفرینی جرمی رنر با تبهکاران روسیه را نشان می‌دهد که قصد راه‌اندازی مغازه در شهر را دارند. فصل سوم سریال شهردار کینگزتاون در تاریخ ۱۳ خرداد ۱۴۰۳ (۲ ژوئن ۲۰۲۴) پخش می‌شود.

دانلود ویدیو از آپارات

در خلاصه داستان سریال Mayor of Kingstown می‌خوانیم: «سریال شهردار کینگزتاون ماجراهای خانواده قدرتمند مک‌لاسکی را دنبال می‌کند که از کارگزاران قدرت در کینگزتاون واقع در ایالت میشیگان به‌حساب می‌آیند؛ جایی‌که صنعت زندان‌بانی تنها تجارت پررونق منطقه محسوب می‌شود. این سریال با پرداختن به مضامین نژادپرستی سازمان‌یافته، فساد و نابرابری، نگاه روشنی به تلاش برای بازگردان نظم و عدالت به شهری دارد که از هر دو آن‌ها بی‌بهره است.»

سریال Mayor of Kingstown توسط تیلور شریدان، نویسنده نامزد جایزه اسکار خلق شده است که برای تولید سریال درام خانوادگی Yellowstone (یلواستون) با شرکت پارامونت همکاری داشت. تیلور هندلی در نقش کایل مک‌لاسکی، هیو دیلون در نقش ایان، اما لیرد در نقش آیریس، آیدان گیلن در نقش میلو سانتر، درک وبستر در نقش استیوی، همیش آلن-هدلی در نقش رابرت و نیشی مونشی در نقش تریسی ازجمله بازیگرهای این سریال به‌شمار می‌آیند.


منبع ComingSoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده