نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۶

کریس ایوانز و رایان گاسلینگ در تصاویر جدید Gray Man، گران‌ترین فیلم تاریخ نتفلیکس

مجله امپایر در همکاری با نتفلیکس به‌تازگی تصاویر جدیدی از فیلم The Gray Man با بازی رایان گاسلینگ و کریس ایوانز را منتشر کرده است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تصاویر جدیدی از فیلم The Gray Man منتشر شده است. مجله امپایر شماره جدید خود را به فیلم مرد خاکستری اختصاص داده است که در تصویر روی جلد شاهد حضور رایان گاسلینگ، بازیگر نقش کورت جنتری و کریس ایوانز، بازیگر نقش شرور و منفی لوید هانسن هستیم. همچنین امپایر دو تصویر جدید از فیلم The Gray Man را منتشر کرده که در یک تصویر گاسلینگ قابل مشاهده است و در تصویر دوم می‌توانیم ایوانز را درکنار شخصیت جسیکا هنویک مشاهده کنیم:

کاور شماره جدید مجله امپایر با طرح فیلم The Gray Man

رایان گاسلینگ در نقش کورت جنتری در فیلم The Gray Man

کریس ایوانز در نقش لوید هانسن و جسیکا هنویک در فیلم The Gray Man

رایان گاسلینگ، کریس ایوانز، آنا د آرماس، جسیکا هنویک، واگنر مورا، بیلی باب تورنتون، رگه-جین پیج، الفری وودارد، دنوش و جولیا باترز از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم The Gray Man حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. این فیلم اکشن براساس رمانی ۱۱ جلدی به همین نام اثر مارک گرینی ساخته می‌شود که داستان کورت جنتری، مامور عملیاتی سابق سازمان CIA را دنبال می‌کند که به مرد خاکستری شهرت یافته است.

جو و آنتونی روسو ملقب به برادران روسو که بیشتر برای کارگردانی دو قسمت از فیلم کاپیتان آمریکا و دو قسمت از فیلم Avengers شناخته می‌شوند، وظیفه کارگردانی فیلم The Gray Man را بر عهده داشته‌اند. علاوه‌بر کارگردانی، وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم اکشن بر عهده جو روسو بوده است که کریستوفر مارکوس و استیون مک‌فیلی که پیش از این در فیلم Avengers: Endgame و فیلم Avengers: Infinity War با برادران روسو همکاری کرده بودند، به بازنویسی فیلمنامه کمک کرده‌اند.

فیلم The Gray Man در تاریخ ۲۲ ژوئیه (۳۱ تیر) از شبکه نتفلیکس پخش خواهد شد. همچنین فیلم مرد خاکستری یک هفته زودتر و در تاریخ ۱۵ ژوئیه (۲۴ تیر) به‌صورت محدود در سالن‌های سینما روی پرده خواهد رفت. 


منبع Screenrant
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده