نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۸

مبارزه کریس ایوانز و رایان گاسلینگ در ویدیو فیلم The Gray Man نتفلیکس

نتفلیکس اولین ویدیو رسمی فیلم The Gray Man را منتشر کرد که در آن شاهد اولین رویارویی شخصیت رایان گاسلینگ و کریس ایوانز هستیم.

در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون و در جریان رویداد Geeked Week، اولین ویدیو رسمی فیلم The Gray Man منتشر شده است. نتفلیکس این ویدیو را در رویداد خود منتشر کرد که در طول آن شاهد یک صحنه اکشن هستیم که در طول آن رایان گاسلینگ، بازیگر نقش کورت جنتری و کریس ایوانز، بازیگر نقش شرور و منفی لوید هانسن برای اولین‌بار با یکدیگر مواجه می‌شوند و مبارزه می‌کنند که درنهایت کورت جنتری با کمک شخصیت آنا د آرماس فرار می‌کند. در ادامه می‌توانید این ویدیو را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

رایان گاسلینگ، کریس ایوانز، آنا د آرماس، جسیکا هنویک، واگنر مورا، بیلی باب تورنتون، رگه-جین پیج، الفری وودارد، دنوش و جولیا باترز از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم The Gray Man حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. این فیلم اکشن براساس رمانی ۱۱ جلدی به همین نام اثر مارک گرینی ساخته می‌شود که داستان کورت جنتری، مامور عملیاتی سابق سازمان CIA را دنبال می‌کند که به مرد خاکستری شهرت یافته است.

جو و آنتونی روسو ملقب به برادران روسو که بیشتر برای کارگردانی دو قسمت از فیلم کاپیتان آمریکا و دو قسمت از فیلم Avengers شناخته می‌شوند، وظیفه کارگردانی فیلم The Gray Man را بر عهده داشته‌اند. علاوه‌بر کارگردانی، وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم اکشن بر عهده جو روسو بوده است که کریستوفر مارکوس و استیون مک‌فیلی که پیش از این در فیلم Avengers: Endgame و فیلم Avengers: Infinity War با برادران روسو همکاری کرده بودند، به بازنویسی فیلمنامه کمک کرده‌اند.

فیلم The Gray Man در تاریخ ۲۲ ژوئیه (۳۱ تیر) از شبکه نتفلیکس پخش خواهد شد. همچنین فیلم مرد خاکستری یک هفته زودتر و در تاریخ ۱۵ ژوئیه (۲۴ تیر) به‌صورت محدود در سالن‌های سینما روی پرده خواهد رفت.


منبع CBM
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده