جدیدترین اخبار فیلم Guardians of Galaxy

اولین قسمت از فیلم نگهبانان کهکشان در سال ۲۰۱۴ اکران شد و داستان استارلرد و گروهش است جزو قهرمان‌های مارول به حساب می‌آیند.

نمایش بزهای فضایی در تریلر جدید فیلم Thor 4 با بازی کریس همسورث

مارول استودیو امروز تریلر جدیدی از فیلم Thor: Love and Thunder را منتشر کرده است که در آن شاهد تصاویر هیجان‌انگیز بیشتری هستیم.

حضور گروه نگهبانان کهکشان در تریلر جدید فیلم Thor 4 با بازی کریس همسورث

مارول استودیو تریلر کوتاه و جدیدی از فیلم Thor: Love and Thunder را منتشر کرده است که در آن شاهد حضور اعضای نگهبانان کهکشان هستیم.

اضافه شدن بازیگر Borat 2 به فیلم Guardians of the Galaxy 3

ماریا باکالوا، بازیگر نامزد دریافت یک جایزه اسکار برای بازی در یک نقش کلیدی به جمع بازیگران فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 اضافه شده است.

اعلام تاریخ پخش انیمیشن I Am Groot مارول | انتشار اولین پوستر

مارول استودیو با انتشار یک پوستر تاریخ پخش انیمیشن I Am Groot را از دیزنی پلاس تایید و اعلام کرده است.

پیوستن بازیگر The Suicide Squad به فیلم Guardians of the Galaxy 3

دانیلا ملچیور، بازیگر فیلم The Suicide Squad جدیدترین بازیگری است که به جمع بازیگران فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 اضافه شده است.

پایان فیلمبرداری فیلم Guardians of the Galaxy 3

جیمز گان اعلام کرد که مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 به پایان رسیده است. او همچنین از حضور بازیگر دیگری در این فیلم خبر داد.

نمایش لباس کلاسیک نگهبانان کهکشان در تصاویر جدید Guardians of the Galaxy 3

به‌تازگی تصاویر جدیدی از پشت صحنه فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 فاش شده است که در آن شاهد لباس کلاسیک اعضای نگهبانان کهکشان هستیم.

ضرر سنگین Square Enix به‌خاطر بازی های نگهبانان کهکشان و اونجرز

براساس گزارش جدید ظاهرا Avengers کریستال داینامیکس و Guardians of the Galaxy ایدوس-مونترآل در مجموع حدود ۲۰۰ میلیون دلار ضرر به اسکوئر انیکس وارد کردند.

ماجراجویی جدید ثور با بازی کریس همسورث در اولین تریلر فیلم Thor 4

مارول استودیو سرانجام اولین تریلر رسمی فیلم Thor: Love and Thunder را منتشر کرد که در آن شاهد تصاویر هیجان‌انگیز بسیاری هستیم.

هزینه ۵ تا ۱۰ میلیون دلاری مایکروسافت برای آوردن Guardians of the Galaxy به گیم پس

طبق گفته یک تحلیلگر، مایکروسافت مبلغی بین ۵ تا ۱۰ میلیون دلار برای عرضه‌ی بازی Guardians of the Galaxy روی سرویس گیم پس هزینه کرده است.

حضور درکس و مانتیس در اولین تصاویر از پشت صحنه Guardians of the Galaxy 3

به‌تازگی تصاویر جدیدی از پشت صحنه فیلم‌برداری فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 فاش شده است که در آن شاهد حضور درکس و مانتیس هستیم.

ابرقهرمان ها در اسکار | از مرد عنکبوتی تا شوالیه تاریکی

در این مقاله می‌خواهیم تاریخچه‌ی فیلم‌های ابرقهرمانی در رویداد اسکار را زیر ذره‌بین ببریم تا ببینیم که این آثار، در تاریخ این مراسم تا چه اندازه موفق بوده‌اند و چه جوایزی را کسب کردند؟ همراه زومجی باشید.

نارضایتی اسکوئر انیکس از فروش بازی Guardians of the Galaxy

اسکوئر انیکس در جریان گزارش مالی خود اعلام کرد که بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy از منظر تجاری نتوانست انتظارات این شرکت را برآورده کند.

توضیح سازنده Guardians of the Galaxy درباره دلیل انتخاب این بازی

کارگردان خلاق Marvel's Guardians of the Galaxy توضیح می‌دهد که چرا استودیو Eidos Montreal از بین مجموعه‌ کامیک‌های مارول سراغ اقتباس نگهبانان کهکشان رفت.

ماجرای جالب تلاش ایداس با هدف فراهم کردن امکان بازی برای همه

استودیو ایداس-مونترآل، سازنده‌ی نگهبانان کهکشان توضیح داد که چه‌طور برای افزایش Accessibility بازی‌های ویدیویی تلاش می‌کند.

اهدای ایکس باکس سری ایکس به جیمز گان با طرح نگهبانان کهکشان

مایکروسافت یک نسخه‌ی سفارشی از ایکس باکس سری ایکس را برای تجربه‌ی بازی Marvel's Guardians of the Galaxy به جیمز گان هدیه داد.

راهنمای تروفی و اچیومنت های Marvel's Guardians of the Galaxy

تروفی و اچیومنت‌های Marvel's Guardians of the Galaxy به‌گونه‌ای است که کاربران دشمنان را به‌واسطه‌ی مهارت‌های مختلفی از بین ببرند.

اضافه شدن ری تریسینگ به بازی Guardians of the Galaxy

قابلیت ری تریسینگ با یک به‌روزرسانی تازه به نسخه‌های پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy اضافه شد.

بازگشت سیلوستر استالونه در فیلم Guardians of the Galaxy 3

سیلوستر استالونه با انتشار یک تصویر اعلام کرد که در فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 قرار است حضور کوتاهی داشته باشد.

اشتراک یک ماهه دیزنی پلاس برای خریداران بازی Guardians of The Galaxy

بازیکنان می‌توانند با خریداری بازی Marvel’s Guardians of The Galaxy یک ماه اشتراک رایگان سرویس دیزنی پلاس دریافت کنند.

صفحه ۱ از ۱۰